Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU] (1111. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
24.105
Cevap
162
Favori
1.231.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11091110111111121113
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: uurkayaogl

zaten servise gittiğinizde direk telefonu cihaza bağlayıp batarya hakkında bilgi veriyorlar kaç kere şarja takıldı vs vs

kaç kere şarja takılması garantiyi bozacak birşeymidir ?

• angraf kullanıcısına yanıt
    hayır hayır size bilgi amaçlı söylenir orda siz root falan atmadıysanız,kutudan çıkardığınız gibi kullandıysanız garanti dışı kalacak bir durum yok cihaz kozmetik olarakta iyise sorun yok yani son günlere bırakmayın derim.Belki de batarya ile birlikte ahize şarj girişi gibi yerlere de bakabilirler.Hangi şehirde oturuyorsunuz bilmiyorum oturduğunuz şehirin servislerini internetten araştırarak gidin.Hangisi daha çok yıldız ve olumlu yorum aldıysa kesinlikle orayı tercih edin. kolay sizlere
  • quote:

Orijinalden alıntı: angraf

anladım hocam.

batarya da sorun olduğu kesin çünkü gece yüzde 80 ile bıraktığım cihaz 6 saat sonra uyanınca yüzde 50 lere düşüyor.

Dostum bilginiz olsun, bu sorun batarya sağlığı ile ilgili değil. Kesinlikle alakalı değil.

Yaklaşık 2 ay önce telefonumu garantide batarya değişimi için götürmüştüm. Batarya sağlığım %79 a düşmüştü.

Gece 00:00 ile sabah 8:00 arası eskiden telefonumun şarjı %5-6 giderdi

Şuan yenilenimş batarya ile aynı sürede şarjım %4-5 gidiyor.

Hatta telefonumu şu sıralar full performans, yüksek parlaklık, yüksek çözünürlük ile kullanıyorum. Adaptif pil, batarya, güç vs vs herşey kapalı. Herşeyi sonuna kadar açmış şekilde kullanıyorum, günlük ortalama ekran sürem 2-3 saat arası. Sabah telefonu şarjdan çıkartıyorum, gece yatağa geçtiğimde %40-45 civarı bir bataryam kalmış oluyor.

• erditepe E kullanıcısına yanıt

hadi ya sevinmiştim bende

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The dark side of the Wall

Dostum bilginiz olsun, bu sorun batarya sağlığı ile ilgili değil. Kesinlikle alakalı değil.

Yaklaşık 2 ay önce telefonumu garantide batarya değişimi için götürmüştüm. Batarya sağlığım %79 a düşmüştü.

Gece 00:00 ile sabah 8:00 arası eskiden telefonumun şarjı %5-6 giderdi

Şuan yenilenimş batarya ile aynı sürede şarjım %4-5 gidiyor.

Hatta telefonumu şu sıralar full performans, yüksek parlaklık, yüksek çözünürlük ile kullanıyorum. Adaptif pil, batarya, güç vs vs herşey kapalı. Herşeyi sonuna kadar açmış şekilde kullanıyorum, günlük ortalama ekran sürem 2-3 saat arası. Sabah telefonu şarjdan çıkartıyorum, gece yatağa geçtiğimde %40-45 civarı bir bataryam kalmış oluyor.

Alıntıları Göster

eee bi anlamı yok anladığım kadarıyla o halde.

Lanet telefon ciddi de para verip almıştım 2019 başında.

keşke iphone alsaydım diyorum şimdi.

bunu satıp iphone se 2020 ye geçsem diyorum ama onunda şarjı hızlı bitiyomuş :(

Iphone se 2020 ye geçersen çok daha büyük hata yapmış olsun. Samsung alarak bir hata yapmışsın bir yenisini daha ekleme  

O telefon yakında bedava verilecek. Her şeyi sorunlu çıktı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Beyaz_Peynir

Iphone se 2020 ye geçersen çok daha büyük hata yapmış olsun. Samsung alarak bir hata yapmışsın bir yenisini daha ekleme  

O telefon yakında bedava verilecek. Her şeyi sorunlu çıktı.

iphone 12 mini güzel duruyor aslında ama 9000 lira çok pahalı ne önerirsiniz bana hem akıcı hemde şarj sorunu olmayacak ?

11 pro max.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lBesiktASK

11 pro max.

ekranı büyük elime tam oturmayan cihaz sevmiyorum sırf ondan s9 almıştım boyut olarak çok tatlı cihaz.

iphone 11 pro max cok büyük

sırf ondan 12 mini düşünüyorum şu aralar.

sanırım androide artık veda edeceğim

Tamam normal 11 al o zaman hemen hemen aynı 👍
  • 11 ile 12 arasında bariz fark yok mu sizce ?

sanki 12 daha hoş gibi geldi bana.

• Kutu içinden çıkan kulaklık artık iyice deforme oldu, tekrar aynısını almak istiyorum ama internette 30 liraya da var 200 liraya da hangisi orijinaldir güvenemedim.

Bunu gözüme kestirdim ne dersiniz orijinal midir?

https://www.ciceksepeti.com/akg-kulaklik-s8-s8-s9-s9-s10-s10-uyumlu-super-bass-mikrofonlu-kc2213854?v=1510185695&ref=Cimri&utm_source=Cimri&utm_medium=Cimri&utm_campaign=Cimri-fiyat-karsilastirma

Fiyatı abartı olmamak şartı ile AKG ye yakın kaliteli kulaklık tavsiyesi alırım

S9 dan 11 Proya geçtim 4 gün önce.

ergonomi olarak hiçbirşey değişmedi genişlik aynı, uzunluk s9 'dan kısa 11 proda

Tavsiye ederim

• korkmaztaha kullanıcısına yanıt
    Sony mdr xb50 ap öneririm.orjinalinden daha kaliteli kulaklik.İnternetteki eo-ig955 ler hep çakmadır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeePHydrA -- 8 Aralık 2020; 23:59:20 >

Se 2020 ile S9 u beraber kullanıyorum ve S9 un bataryası 3 ay önce Samsung yetkili servisinde değişti. Şuan Se nin batarya performansı inanılır gibi değil ama S9 dan daha iyi durumda..

• quote:

Orijinalden alıntı: ONUR_345241

Se 2020 ile S9 u beraber kullanıyorum ve S9 un bataryası 3 ay önce Samsung yetkili servisinde değişti. Şuan Se nin batarya performansı inanılır gibi değil ama S9 dan daha iyi durumda..

3 Sene daha yeni,daha güçlü, daha verimli çipset; daha küçük HD LCD ekran,S9'a kıyasla daha az fonksiyon(sensörler, çift kamera vs), daha az donanımsal parça, üstüne iOS nimetleri binince zaten 3000 MAHlık S9 bataryası karşısında daha iyi pil performansı sunmasını beklerim ben.

• quote:

Orijinalden alıntı: ONUR_345241

se nin tipi biraz daha modern olsa şuanda kampanyalarla da 4300 lere alınıyor.

ama tipi modern değil.

ama s9 batarya performansı cidden cok kötü ya.

iphone 12 mini çok güzel cihaz olmuş keşke 5-6 seviyesinde satışta olsaydı düşünmeden alırdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi angraf -- 9 Aralık 2020; 10:55:37 >
  • korkmaztaha kullanıcısına yanıt

Sahtedir hocam, bu fiyata bu kulaklık satılamaz mümkün değil. Aşırı kaliteli bir kulaklık, 300tl altı bir kulaklığın bu kalitede ses verebileceği ihtimalini vermiyorum çok kulaklık kullanmış biri olarak

• Batarya değişimi sebebiyle gittiğim serviste telefonun daha önceden hat takılıp garantisi başladığı için cihazın garantisi önceden bitmiş.

THH ye verdiğim ve bilirkişi aşamalarını falan geçtim. Telefonun arka camı darbeye bağlı kırık. Geçen gün thh yetkilisi ile görüştüğümde dosyanın gündeme alındığı raporların tutulduğunu ve 1 ay içinde firmadan itiraz gelmezse cihaz değişimi yada parasını alacağım galiba. Arka camdaki kırığın konudan bağımsız olduğunu ve cihazının daha önce kullanılıp kullanılmayacağını benim tesbit etme durumum olmadığı için 2 yıl içindeki deformelerin bir problem teşkil etmeyeceğini söylediler.

Bakalım ne olacak.

Bu arada bir daha samsung mu tövbeee. Para iadesi veya sıfır cihazı alırsak bile satıp hemen iphone a geçmeyi düşünüyorum bakalım. Şu lidar benim 3d baskı/çizim işlerim içinde çok işe yarar olacak gibi.

• Bende android 10 S9 var, tanıdığımda ise S9 Plus var android 9 yüklü, ikisini de karşılaştırdım S9 Plus hız konusunda bariz önde.

Android 9'da kalın daha iyi android 10 S9'u bozdu resmen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lexco -- 10 Aralık 2020; 19:4:34 >
  • 
Sayfa: önceki 11091110111111121113
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.