Şimdi Ara

Samsung Galaxy S8 ve S8+ modellerini gösteren video sızdırıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
1.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung Galaxy S8 ve S8+ modellerini gösteren video sızdırıldı

Samsung dün MWC 2017'de bir basın toplantısı düzenledi ve etkinlik esnasında yaklaşmakta olan Galaxy S8 ve S8+ akıllı telefonlarla ilgili bir tanıtım videosu gösterdi. Yayınlanan 30 saniyelik görüntü aslında cihazları göstermedi ancak yeni sızdırılan bir video amiral gemilerini net şekilde görmemizi sağlıyor.

Galaxy S8 ve S8+ modellerini çalışırken gösteren video, iki telefonu yan yana gösterirken, cihazları her yönüyle açığa çıkarmış durumda. SlashLeaks tarafından fark edilen video, Çin kaynaklı gibi görünüyor. Video, cihazların tüm özelliklerini ortaya koymasa da S8+ modelindeki Daima Açık Ekran (Always On Display) özelliğini görebilmemizi sağlıyor.

Her iki telefonda da fiziksel butonların yerini alan kapasitif ekran tuşlarını görüyoruz. Akıllı telefonlar çift kenarı kavisli ekran ve küçük çerçevelerle birlikte yenilikçi bir tasarıma sahip. Her iki modelin arka panellerinde parmak izi sensörü var.

Samsung Galaxy S8 ve S8+ modellerini gösteren video sızdırıldı 

Galaxy S8, 29 Mart'ta New York ve Londra'da tanıtılacak

Samsung her iki telefona da kendi sanal AI asistanı Bixby'yi dahil etmeyi planlıyor. Cihazlar en yeni Android Nougat işletim sistemiyle çalışacaklar. Galaxy S8 amiral gemisi Snapdragon 835 SoC, 4GB RAM ve gelişmiş güvenlik için bir iris tarayıcısına sahip olacak.

Galaxy S8, 5.8 inç Quad HD+ ekrana sahipken, daha büyük modelde 6.2 inç ekran göreceğiz. Her iki telefonun da 64GB dahili hafızayla donatılması bekleniyor. Ayrıca suya ve toza dayanıklılık için IP68 sertifikasına sahip olacaklar. Yeni amiral gemisi Dual Pixel (İkili Piksel) teknolojisine sahip 12 megapiksellik arka kamera ve 8 megapiksel selfie kamerasıyla gelecek.

Galaxy S8 ve S8+, 29 Mart'ta New York ve Londra'da gerçekleştirilecek Unpacked etkinliği sırasında tanıtılacak. Telefonların 21 Nisan'da satışa sunulması bekleniyor.

• S8+ çok uzun

• fiziksel home butonunun olmaması nedeniyle kafaya(çerçeve) peruk(ekran) takılmış gibi olmuş.

çerçevesiz ekran yada fiziksel tuşun olmaması telefonları basit ve şekilsiz gösteriyor aga
  • Su telefon 650 eurodan satisa ciksa efsane olur ama rn az 700 olur tahminim kutudan AKG kulakligi cikacakmis.

Bakalim samsung 650 euro dan verirse ciktigi ilk gun prag yada viena dan almayi dusunuyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birde o altta hala tus konulurdu 3 tane dokunmatik tus koymak zor degil :/

• quote:

Orijinalden alıntı: AF CoRSe

Su telefon 650 eurodan satisa ciksa efsane olur ama rn az 700 olur tahminim kutudan AKG kulakligi cikacakmis.

Bakalim samsung 650 euro dan verirse ciktigi ilk gun prag yada viena dan almayi dusunuyorum

800 dolar. Sanal tuşuda Google zorladığından koyuyorlar. Güncellemelere hız kazandırmak açısından.

Apple'da 1000'dolardan çıkar yeni modelinde. Artık "gerçek" premium segment oluşturacaklar akıllı telefonlarda. Araçlardaki gibi herkes araba alabiliyor ama Ferrari alamıyor. Ferrari alamayan adamda VW, Renault alıyor işte aynısı telefonlarada uygulanacak. Herkes en üstü alacak diye bir durum yok sonuç olarak...
  • Yakında telefonu çalacaklar fabrikadan.

• fiziksel butonların olmaması çok güzel olmuş. sadece ekrandan ibaret tasarıma cok güzel hava katmış.

• S8+ Aşırı uzun gibi geldi, cep de taşımak sıkıntı olur gibi.

• 18/9 oranı hayırlı olsun. LG G6 nın neden bu oranı tercih ettiği belli oldu. Yeni standardımız 2 ye 1

• Kefelon kullanıcısına yanıt

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıza sıza bi haloldu, artık tanıtmaya gerek kalmadı direk fiyatını açıklayıp satışa sunsunlar

• Ekran şimdiden burn in olmuş pembiş pembiş çok tatlı

• quote:

Orijinalden alıntı: Kefelon

quote:

Orijinalden alıntı: AF CoRSe

Su telefon 650 eurodan satisa ciksa efsane olur ama rn az 700 olur tahminim kutudan AKG kulakligi cikacakmis.

800 dolar. Sanal tuşuda Google zorladığından koyuyorlar. Güncellemelere hız kazandırmak açısından.

Apple'da 1000'dolardan çıkar yeni modelinde. Artık "gerçek" premium segment oluşturacaklar akıllı telefonlarda. Araçlardaki gibi herkes araba alabiliyor ama Ferrari alamıyor. Ferrari alamayan adamda VW, Renault alıyor işte aynısı telefonlarada uygulanacak. Herkes en üstü alacak diye bir durum yok sonuç olarak...

Ekonomik olarak dediğinize katılmakla beraber, Apple da samsung da 50-100 milyon satışa oynuyor. Tamam fiyat bana premium ama hedef kitle kim o zaman.

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafasc

18/9 oranı hayırlı olsun. LG G6 nın neden bu oranı tercih ettiği belli oldu. Yeni standardımız 2 ye 1

telefonu caktırmadan büyütmek için en iyi format.
  • Jet blck rengini hemen calmislar mi yoksa

• Çerçevelilik ve çerçevesizlik arasında kalmış bir cihaz betimlemiş Samsung, S9 da tam olur bu tasarım

• ekran pembemsi kırmızı mı bana mı öyle geliyor

• S8+ değilde düz s8 çok hoşuma gitti. Yeni tasarımı ne kadar eleştirenler olsa da bence çok güzel olmuş.

• Benim anlamadığım şöyle bir nokta var ki ekran çerçevesi olan telefonlara kalas diyip boşluklardan bir ekran daha çıkar diyorlar , çerçevesiz olunca çok basit duruyor böyle şey mi olur diyorlar; ana ekran tuşu oldu mu çok sıradan duruyor diyorlar, olmadı mı tuşsuz bir şeye benzemedi diyorlar. Peki bu adamlar neye göre telefon yapacak ?

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.