Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (988. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.133
Cevap
188
Favori
1.586.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 986987988989990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Marrusia

quote:

Orijinalden alıntı: ARNT

Arkadaslar selamlar. Yuz tanimayi kullanmaya basladim ama kilitliyken aod in orada tusa basiyorum ve oyle yuzu taniyor. Hic bir tusa basmadan direk yuzume tuttugumda acilmiyor mu kilit?

Imkansizi istiyorsun

Lg imkansızı başarmış o zaman :)
  • Arkadaşlar merhaba. Oreo'ya geçmeden önce whatsapp, mesajlar gibi uygulamaların üzerinde kaçtane mesaj geldiğine dair rakamlar bulunuyordu. OREO'dan sonra bunlar gitti dümdüz uygulama simgesi gözüküyor sadece. Varmıdır bunu geri getirmenin yolu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The BlackMamba 24 -- 2 Nisan 2018; 18:22:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deren05

quote:

Orijinalden alıntı: Sultan Yavuzz

Az önce 3. Oreo güncellemesi geldi -

Bana daha ilk'i bile gelmedi..snapdragon benimki acaba ondan mı,bilen bilmeyen nedenini söyleyebilir mi?

banada gelmedi snapdragon g9500 modeli cift hatli s8

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hangi lg modeli hocan?

• EHABERDAR kullanıcısına yanıt
    LG Q6 da hocam.
  • Kurduğun app lerden birisi işlemcini sömürüyor büyük ihtimalle.
  • Bugünkü güncelleme ile ayarlardaki izlenmeyen uygulamalar bölümünde iyileştirme yapılmış. Bazen kapanmamasini istediğiniz uygulamalar belli bir süre sonra kapanıyordu şimdi gayet stabil.

• quote:

Orijinalden alıntı: The BlackMamba 24

Arkadaşlar merhaba. Oreo'ya geçmeden önce whatsapp, mesajlar gibi uygulamaların üzerinde kaçtane mesaj geldiğine dair rakamlar bulunuyordu. OREO'dan sonra bunlar gitti dümdüz uygulama simgesi gözüküyor sadece. Varmıdır bunu geri getirmenin yolu

Menü >sağ üst köşe (seçenekler)>ana ekran ayarları>uygulama simge işareTLeri>numarayla göster

Bir dener misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: shaggy77

quote:

Orijinalden alıntı: The BlackMamba 24

Arkadaşlar merhaba. Oreo'ya geçmeden önce whatsapp, mesajlar gibi uygulamaların üzerinde kaçtane mesaj geldiğine dair rakamlar bulunuyordu. OREO'dan sonra bunlar gitti dümdüz uygulama simgesi gözüküyor sadece. Varmıdır bunu geri getirmenin yolu

Menü >sağ üst köşe (seçenekler)>ana ekran ayarları>uygulama simge işareTLeri>numarayla göster

Bir dener misiniz?

Hocam zaten numarayla göster seçili

• Bu uygulama üzerinde okunmamış iletilerin sayısı sizde hala duruyor mu arkadaşlar? OREO'ya geçtim resmen pişman oldum. Whatsapp, mesaj, gmail, facebook farketmez uygulamaların üzerinde kaç bildirim/mesaj geldiği gözükmüyor artık. Küçük bir araştırmayla samsung forumundaki konusunu buldum, 20 sayfa şikayet var bu konuyla ilgili. Millet yeni aldığı S9'ları iade ediyor sırf bu durumdan ötürü. Bence çok büyük bir problem bu. Mail alıyorsun aldığından haberin yok.
  • Octopus mod'da advanced mod çalışıyor mu ben bir türlü çalıştıramadım deneyen yada deneyebilecek var mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • %3 şarzı kaldığında telefon kapanıyor, açtığımda %0 olarak gösteriyor. Daha önce bu sorunu yaşayan oldu mu?
  • Jose Mari kullanıcısına yanıt
    Normal olarak batarya güçlerü aşırı azaldığında %5 altı için bahsediyorum bataryalar çok zayıf kalırlar ve yüzde hesaplaması bazen 3-5 oranla sapabilir bu yüzden o aşamada kapanması normal.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jose Mari

%3 şarzı kaldığında telefon kapanıyor, açtığımda %0 olarak gösteriyor. Daha önce bu sorunu yaşayan oldu mu?

Pili korumak için yüzde 20 veya 15 in altına düşürmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saydam330 -- 3 Nisan 2018; 8:48:01 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • The BlackMamba 24 kullanıcısına yanıt
    Valla bende çalışıyor. S8 son sürüm Oreo

Ekran görüntüsü:

Bu yüzden telefon iade eden varsa aklından şüphe ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aresmar -- 3 Nisan 2018; 9:18:18 >

• tam şarjdan sonra 23-25 saat süre veriyordu telefonum s8. son 1,5 aydır 17-18 saat vermeye başladı acaba neden yapar bunu. sizce normal mi?
  • Arkadaslar yurtdısı 950f cıhazım cok enteresan bı sekılde parmak ızıne gırerken ve herhangı bır vıdeo ızklemek ıstersen restart atıyor cıhaz

7 de aynıydı 8 yukledım hala aynı

s healt a gırınce kok dızınıne ulasıldıgı ıcın acılmıyor tarzı bıu sorun verıoyr

Yardım edenlere tesekkurler sımdıden

etneresan bıcımde resetten sonra acabılıyorum vıdeo ama kapatıp baska bı vıdeo acmak ıstedıgımde yıne attıyor..

vlc den ızleyebılıyorum donanım hızlanduırmasını devre dısı bırak dedıgımde sorun y ok ..

defalarca kapa ac yapabılıyorum ama chrome da bulamadım bu ayarı ...
  • Dün gelen Oreo 450mblık güncellemeyi kurduktan sonra wipe cache yaptım. Telefonu kapalı fulledim şarj olarak.

Konum kapalı

Parlaklık %60

Wifi kapalı 4.5G açık

Senkronizasyon açık

6 saat ekran süresi aldım. Arada 6 7 kez değişik tema denedim.

Bence gayet yeterli. Cihaz TR cihazı 3 aylık.

• aresmar kullanıcısına yanıt
    bende de sıkıntı yok.. aynı sizin gibi gösteriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: EHABERDAR

bende de sıkıntı yok.. aynı sizin gibi gösteriyor

Bildirim panelinden kaldırdığınızda simge uzerindeki kirmizi rakamda kayboluyor. Ben de bu yuzden nougata döndüm.

• 
Sayfa: önceki 986987988989990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.