Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (870. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.133
Cevap
188
Favori
1.586.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 868869870871872
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tamamdir tesekkur ederim bu islemde root daki riskler olmaz di mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: battalgazi137

Size geldi mi

ilk çıktında zip şeklinde kurmuştum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertanburak61

Yok hocam

bakalım mart gelecek mi gelmemesi için sebep yok.Betadan CRAP gelmemesi olabilir çünkü beta tr de yoktu

• Bi fark goremeyen bir tek ben miyim?

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    Bende ilk sayfadaki islemleri yaparak kurmustum.bende mi zip seklinde kurmus oluyorum

• quote:

Tamamdir tesekkur ederim bu islemde root daki riskler olmaz di mi

Root taki riskler yok tabiki yalnız yükleme esnasında bilgisayarla telefon arasındaki bağlantıyı koparmayın yükleme yarım kalmasın telefon açılmayabilir..kolay gelsin
  • quote:

Bende ilk sayfadaki islemleri yaparak kurmustum.bende mi zip seklinde kurmus oluyorum

evet CRAP ıda kurmadınız mı betanın üstüne

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 12 Şubat 2018; 13:54:19 >
  • Güncellemeden sonra şarj daha hızlı gitmeye başladı vallahi. Ikinci durumum hızlı şarj özelliğim hala devredışı yazılımsalda değilmiş bunuda gördük. Muhtemelen şarj soketi degisecek.

• stserkan kullanıcısına yanıt
    Hocam 830. Sayfada resmi var markası yok sanırım baktım oraya 12$ falanlar hemen hemen aynı fiyata geliyor aldım bende acil lazımdı full glue tempered glass diyince yabancı sitelerde çıkıyor hocam

• anlakpnrr kullanıcısına yanıt
    okadar dedik
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    Oyle bir sey kurmam gerektigi yazmiyordu.Onu kursaydim gelecek miydi guncelleme?

• Yav bu güncellemerde adam akıllı yeni özellikler niçin getirmezler. Ne bileyim mesela ekranı kapattığınız da cihaz edgeye geçsin bakın bakalım daha batarya sorunu kalıyor mu! Üstelik bütün iletilerinizde edge de gelir. Sırf bu Olay için note5 e root atmıştım batarya neredeyse 2 kat arttı . Tek hareketle ana ekrana dönmek için illaki 2 hareket mi yapacagiz; aşağıdan yukarı kaydır sonra home tuşuna bas (sabit home çubuğundan bahsetmiyorum hemen zaten var demeyin) İllaki bunun için ek programmi kuracaz. Tek hareketle kaydır atsın ana menüye. Ve daha bunun gibi bir çok kullanışlı faydalı özellik gelmesi lazım. Gelen yeniliklere bakın yok dosyada Arka planda renk değişikliği yok bildirim ışıklarının çeşitli renk olayi benim için bunlar incik boncuk kardeşim. Baksanıza bazı arkadaşlar ne değişiklik geldi anlamadım diyor haklı olarak. İyice darlandım neyse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turbetfurzey -- 12 Şubat 2018; 14:26:17 >
  • millet oreo ya seviniyo ben hala aralık güncellemesini bekliyorum
  • GALAXY S8 S-HEALT programına kök sorunundan dolayı erişemiyorum çözüm bilen varsa yardımcı ola bilir mi acaba bugün oreo güncellemesini yaptım yine çalışmıyor. güvenli klasör ve s-health
  • Samsung Experience 9 ve Oreo ile gelen değişiklikler:
    https://www.sammobile.com/news/galaxy-s8-oreo-vs-nougat-side-by-side-screenshots/

Iris Unlock çok iyileştirilmiş. Gözlük sorun çıkartmıyor deniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aresmar -- 12 Şubat 2018; 15:8:8 >
  • oreo yu yükledim. ana ekrandaki saat,şebeke ve pil yüzdesi gözükmüyor. uygulamalara girince ortaya çıkıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

quote:

Beta yükleyenler, güncellemeyi kendi flashlayacak galiba.

Ota'dan gelmedi mi ?

Odin ile yüklemek için Türkiye oreo dosyalarını nereden bulabiliriz? Bu kadar çabuk vereceklerini bilsem beklerdim.

Edit:
    sammobile de buldum
    https://www.sammobile.com/firmwares/galaxy-s8-plus/SM-G955F/TUR/download/G955FXXU1CRAP/207053/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esatgelmedi -- 12 Şubat 2018; 15:31:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: esatgelmedi

quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

quote:

Beta yükleyenler, güncellemeyi kendi flashlayacak galiba.

Ota'dan gelmedi mi ?

Odin ile yüklemek için Türkiye oreo dosyalarını nereden bulabiliriz? Bu kadar çabuk vereceklerini bilsem beklerdim.

Samfirm'de gozukuyorda inmiyor.Daha dusmedi nette.

BETA ustune 470 mblik guncellemeyi kurun.Ayni turkiye'ye gelen yazilim Mart Guvenlik Guncellemesi otadan gelir diye dusunuyorum.Bendede bu kurulu..

https://androidfilehost.com/?fid=818070582850491491

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 12 Şubat 2018; 15:32:43 >

• İlk sayfadaki google kamera portre modu mosmor cekmeye başladı. Siz de deneyebilir misiniz?

• konu sahibi mesajın başına neyi guncelledigini veya duzelttigini yazsa iyi olur aslında

• 
Sayfa: önceki 868869870871872
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.