Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (871. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.135
Cevap
188
Favori
1.586.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 869870871872873
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • konu sahibi mesajın başına neyi guncelledigini veya duzelttigini yazsa iyi olur aslında

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: loc

Güncellemeyi yaptım. Bildirimlerin arka planının nereden transparan yapıldığını bilen var mı? :)

Merhabalar ben ota Üzerinden güncelleme göremiyorum. Nasıl çözeriz bunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    Hocam dediğiniz gibi CRAP ile telefonunu Oreo'ya yükseltenlerin baştan TR için Oreo kurmalarına gerek yok. Sonuçta bu Beta programına katılanların sürümüne katılmış olduk ve en son stabil sürümü verdiler. Bundan sonraki güncellemeler OTA'dan gelebilir eğer gelmezse telefonu o zaman sıfırlarsınız TR Oreoya çevirirsiniz. Ama şu an Crap yükleyenler olarak bulunduğumuz yazılımla OTA'dan gelen Oreo yazılımı arasında hiçbir fark yok. Sadece biz bu Oreoya daha önce ulaşmıştık. Telefonunu kurcalamayanlar için de OTA'dan güncellemeler yeni ulaşıyor

• aresmar kullanıcısına yanıt
    Evet gözlükle kullanım baya iyileştirilmiş. Ders çalışırken gözlük kullanan biri olarak sürekli sorun yaşardım sabah kurduğumdan beri bi kez bi le sorun çıkarmadı hemen açıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

quote:

Orijinalden alıntı: LegendM

İniyor bakalım, permission history özelliği en harika olanı olacak. Belki dolby de gelmiştir göreceğiz

İşlemcinin desteklemediği bir özelliği nasıl bekliyorsunuz ki ?

Ortaya bir SS paylaşıldı arkası dolu bile değil sadece 1 kişi resim paylaştı diye DOLBY gelecek zannediyor millet.Lafım size değil yani 1 kişi kuyuya taş attı bütün s8 kullananlar üzerine alındı :)

Adam iyi trolledi yanlız.

Hocam root yapınca tek bir zip dosyası ile dolby eklenebiliyor. İşlemci desteklemiyor diye birşey yok yani, ayrıca sammobile'da paylaşıldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeyfiPasa

https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-galaxy-s8-kavisli-ekrana-tam-yapisan-kirilmaz-cam-a-kalite-seffaf-326881512

https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-galaxy-s8-plus-kavisli-ekrana-tam-yapisan-kirilmaz-cam-326881504

Hocam markası olan bir ürün değil sanırım ama spigenin camını aldım 4. Gün çöpe attım gitti boşuna ortası yapışmayanlar görüntüyü bozuyor toz giriyor

Sayfa 830 da fotoğrafları var hocam ben telefonu almadan 2 hafta araştırdım sonra saf gibi spigenin camını aldım oda tutunamadı kırılmaz alacaksanız tam yapışan dışında almayın bence telefonun tadı kaçmasın

Tamamdır sağolasın. Yalnız ben aynı zamanda kapaklı kılıf kullanıyorum, bu cam koruyucusunu alsam kılıfla uyumsuzluk olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fx_57,5

ekran değişimi yapan yapacak arkadaşlar şuna dikkat etsin

bende ekran değişiminden sonra 3d touch tuşu hassaslığı gitti ayarlardan yapıyorsun daha az hassas diye değişen birşey olmuyor.
    bir süre böyle kullandım artık gına gelince hassaslığından telefonu sıfırlıyım dedim belki yazılımsaldır diye ama sonuç değişmedi.
    uğraştığımla kaldım.

ekran değişirken bir sıkıntı oldu sanırım donanımsal ve sinir bozucu.

ekran değişiminden sonra telefonu aldığınızda bunu kontrol edin.

Aynı durum bende de mevcut. Benim mediamarkt kasko ile yapıldı. Bildigim kadarıyla samsung serviste islem yapılıyor.

Ekran değişip 3D hassasiyet ayarı bozulmayan var mı?

• the-punisher kullanıcısına yanıt
    Hocam spigen neo hybrid ile kullanıyorum baya kalın bir kılıf oma rağmen kenarlarda 1er mm boşluk kalıyor sadece köşelerden fazla tutuyorsa problem olur ama bu kılıfları düşünerek yapıyorlardır spigenin koruyucusu ile aynı boyda

• Güncelleme bir tek bana mı gelmedi Türkiye yazılımı yüklü ama sorguluyorum güncel diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ic06 -- 12 Şubat 2018; 16:53:49 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

quote:

İniyor bakalım, permission history özelliği en harika olanı olacak. Belki dolby de gelmiştir göreceğiz

İşlemcinin desteklemediği bir özelliği nasıl bekliyorsunuz ki ?

Ortaya bir SS paylaşıldı arkası dolu bile değil sadece 1 kişi resim paylaştı diye DOLBY gelecek zannediyor millet.Lafım size değil yani 1 kişi kuyuya taş attı bütün s8 kullananlar üzerine alındı :)

Adam iyi trolledi yanlız.

Hocam root yapınca tek bir zip dosyası ile dolby eklenebiliyor. İşlemci desteklemiyor diye birşey yok yani, ayrıca sammobile'da paylaşıldı.

Bilgi icin sagol bir bakayim

• immortal_plt İ kullanıcısına yanıt
    vallahi bilmiyorum başka kimseden duymadım hassasiyet sorununu bir bende var galiba ama değişim olduktan sonra kontrol etmekte fayda var.
  • Şu anda 1344.88 Mb boyutunda bir dosya iniyor.
    Bakalım ne olacak.
  • Banada gelmedi ne hikmet ise benim tel s8 plus yabanci ilkeden gelme

• Şuanda yüklüyor fakat gördüğüm kadarıyla çok fazla bir şey beklemeyin değişiklik anlamında. Şöyle bir video buldum dileyenler izleyebilir

• spencermila S kullanıcısına yanıt
    Elle güncelliycem ben xda'dan güncelleme dosyası bulduk bakalım benim cihaz yurtdışı Türkiye yazılımı yükledim daha yeni yine sorguladım güncel diyor

• Odinden yukleme kolay olasa yapacam ama uygun romu bulmak zor gibi

• Sanal tuşlar çok hoş olmuş. İlk dikkatimi çeken onlar oldu

Edit: Bu benim kullandığım temanın güncellemesiymiş. Orjinal temayı denediğimde eski hallerine döndü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Final Getsuga Tenshou -- 12 Şubat 2018; 18:59:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: anlakpnrr

Güncellemeden sonra şarj daha hızlı gitmeye başladı vallahi. Ikinci durumum hızlı şarj özelliğim hala devredışı yazılımsalda değilmiş bunuda gördük. Muhtemelen şarj soketi degisecek.

Benimde hızlı şarj ve bazende normal şarj ile sorunum vardı. Cumartesi izmirde servise bıraktım, daha ben oradayken şarj soketinden ince uçlı bir cımbızla bir sürü toz topağı çıkardılar ve büyük ihtimalle sizin sorununuz bu ama biz cihazı alıp bakalım dediler. Pazartesiden itibaren 3-4 gün sercis süresi var diye belirtiler. Bugün öğleyin sms geldi cihazınız teslime hazır diye. İzmir dışında olduğumdan teslim alamadım ama sanırım söyledikleri gibi sadece toz topaklarından yapıyordu.
  • arkadaşlar ben güncellemeyi yaptım fakat oyun açtığım zaman kameranın yanındaki sensöre elimi koyunca ekran kararıyor nasıl duzeltirim ?

• 
Sayfa: önceki 869870871872873
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.