Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (868. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.134
Cevap
188
Favori
1.586.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 866867868869870
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Amazon.com'da bulduğum USB C aparatında bulunan yazılım desteği ile DEX station görevi gördüğü yazılmış.

Ürünün TR'ye gönderimi var. Şu an kargo dahil 32 dolara satılıyor.

Denemek isteyen olursa diye linki aşağıda paylaşıyorum.

Ben de orjinal dex station var ama taşıma kolaylığından dolayı bu kabloyu da alabilirim.

Oreo güncellemesi sonrası yorumlara bakarak alacağım sanırım.
    https://www.amazon.com/gp/product/B07799B3JD/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi draco1987 -- 11 Şubat 2018; 20:6:54 >
  • ahmydz A kullanıcısına yanıt
    bxActions kullanıyorum, bixby tuşu ile herşeyi yapabiliyorsun.
    AOD yi kapatabilirsin. Alttaki navigasyon tuşlarını da solundaki noktaya basıp gizleyebiliyorsun bir çok yerde.
  • aresmar kullanıcısına yanıt
    bxActions ı bir türlü çalıştıramadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SeyfiPasa S kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğin ürün ilgimi çekti. Ekrana tümüyle yapışması ve boşluk olmaması falan iyi gözüküyor. Şunları yanıtlarsan sevinirim;

1- Bu ürünü ne kadar zamandır kullanıyorsun?

2- Şu ana kadar eksi ve artıları neler gördüğün?

3- Çıkartmak gerekirse ekrana zarar vermeden çıkar mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: NEWMAN2007

Bahsettiğin ürün ilgimi çekti. Ekrana tümüyle yapışması ve boşluk olmaması falan iyi gözüküyor. Şunları yanıtlarsan sevinirim;

1- Bu ürünü ne kadar zamandır kullanıyorsun?

2- Şu ana kadar eksi ve artıları neler gördüğün?

3- Çıkartmak gerekirse ekrana zarar vermeden çıkar mı?

Cevabı bende bekliyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: aresmar

Selamlar,
    Oreo'ya geçişim sorunsuz oldu.
    SDcard'dan update.zip ile güncelleme yaptım sorunsuz gerçekleşti. hiç bir ayarım da kaybolmadı.
    Bixby tuşu değiştirebildiğiniz BxActions app de çalışmaya devam ediyor.
    Kolay gelsin herkese.

hayırl olsun 7 den farkı varmı
  • NEWMAN2007 N kullanıcısına yanıt
    1 Yaklaşık 25 falan gün oldu kullanmaya başlayalı
    Hocam telefonu 7 ocakta aldım. spigen kırılmaz cam ile hemen hemen 1 hafta kullandım ama ekranda nokta nokta şeyler vardı ekran simli gibi oluyordu. Sonra ortası yapışmayınca arasına su girmiş gibi gözüküp göeüntüyü katlediyordu. Birde arasına toz girme özellikle kamera kısmına sorunu vardı. yere düşşe ilk o fırlardı öyle diyim eğreti duruyordu. ve cebe gir çık tozlandı attı kullanamadım sonra bu kırılmaz denk geldi. normal kırılmaz cam netlik kaybı spigende %10 sa bunda %1-1,5 falan :) dokunmatik hassaslığı sıfır kayıp en hassas nasıl dokunulursa öyle dokun algılıyor esnek ama öyle bir şey çarparsa alta geçirecek gibi durmuyor 0,7mm normal kırılmazların 2 katı kalın :) spigen neo hybrid ile kullanıyorum kalkma yapmadı hiç komple ekranı kapatmıyor ama kılıfla kullanınca açıklık kalmadı nerdeyse

2Artısı olarak tam yapışması, telefonun estetiğini bozmaması, dokunmatiği etkilememesi ve koruma sağlaması.
    eksi olarak eğer tam oranlayamazsanız kenarlar yapışmaz hafif boşluk kalır tozlu çirkin gösterir birde edge kenarlarında çok az yapışkan taşmıştı ama tırnağınla biraz kazıyınca oda gitti :) bir arkadaş toz bağlar oraya demişti bende temizledim şimdi sıfır problem :)

sökmesi elinle zorla asılmadıkca kolay kolay çıkmıyor yapışkanı güzel ama yinede en azından kılıfla kullanılırsa (özellikle neo hybrid gibi ) kırılana kadar kullanılır gibi duruyor:)

3-elimle kaldırınca raharlıkla sökülüyor iz falan bırakacağını sanmıyorum :)
    spigenin ürünü 149tlden sitesinde satılıyor parayı çöpe atmaktansa yarı fiyatına bu ürün harika bence :) benim gözlemlerim böyle daha iyisini göremedim cam olup komple yapışanlar var onları tercih etmeyin takarken kabarcık kesin kalır

Son olarak 25 günlük kullanmamda kılıfla beraber problem yaşamadım gayet memnunum kendi camı gibi elin kayması kayganlıkta sorun yaşamadım ilerleyen süreçte ne olur bilmemem ama eğer eskirse tekrar aynısından alırım 830 da resimleri ve videosu vardı videodaki ürünün aynısı geldi bana

Neo hybrid ile ilgili bir şey söyleyeyim kılıfın yere değen kısımları aşınıp beyazlaşıyor 1 aylık kullanmada alacaklar ona göre alsın :)

• https://forum.xda-developers.com/galaxy-s8+/themes/theme-yoru-samsung-oreo-t3741249

Bunu yapabilen oldu mu ?

Herseyi yapmama ragmen hicbir temayi aktif hale getiremiyorum.Andromeda'yi satin aldim olmayinca iade ettim tabi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: draco1987

Selamlar,

Amazon.com'da bulduğum USB C aparatında bulunan yazılım desteği ile DEX station görevi gördüğü yazılmış.

Ben de orjinal dex station var ama taşıma kolaylığından dolayı bu kabloyu da alabilirim.

Bunlari en son samsung engellemisti.Dex harici dex modu gelmiyordu.

Marrusia kullanıcısına yanıt
    Eyvallah çok faydalı oldu. Eline sağlık. Bayağı detaylı yazmışsın. Açıkçası bende alıp deneyeceğim çünkü ekranın kırılmasını önlemek önceliğim.

https://www.spigen.com.tr/Galaxy-S8-Kilif-Spigen-Liquid-Air-Armor,PR-2536.html

Bende Spigen' in bu kılıfını kullanıyorum ve çok memnunum. Sanırım bu ürünle kullanabilirim. Buradaki en önemli detay ürünü ekrana düzgün yapıştırmak olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

quote:

Orijinalden alıntı: draco1987

Selamlar,

Bunlari en son samsung engellemisti.Dex harici dex modu gelmiyordu.

oreo güncellemesi sonrası bir bakmak lazım..

dediğin gibi oreo ile beraber engelleyecek diye bir haber okudum.

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    adb den onay verdikten sonra temayı yükleyip yeniden başlatınca oluyordu ben de hocam. Birkaç tane substratum teması yükledim o şekilde
  • quote:

Orijinalden alıntı: LunarOgred

adb den onay verdikten sonra temayı yükleyip yeniden başlatınca oluyordu ben de hocam. Birkaç tane substratum teması yükledim o şekilde

Onay falan verdim.Hatta kurulumda gerceklesti yeniden baslattim hala samsung temadan yukledigim BLACK tema gecerli idi.Oreo ile alakali mi onuda anlamadim yorumlari okuyorum xda da yapanda var yapamayanda oreo da

• aresmar kullanıcısına yanıt
    Bu bibixy i nasıll çalıştırıyoruz

• NEWMAN2007 N kullanıcısına yanıt
    Hocam o kılıfla güzel durur tahminimce dediğiniz gibi ben iyi oranlayıp yapıştırmak önemli videosu vardı hocam yapıştırmak için o yöntemle yapıştırıp iyi oranladınız mı zıp gibi oluyor

Fotoğraf koyma şansın var mı? Özellikle kenarlarını gösterebildiğin?
    Bu full yapışan tam şeffaf ürünlerden denemek istiyorum da.
    Telefonu yeni aldık koruyucu takana kadar düşürüp çizdik

AliExpress de bakıyorum en ucuzu yine en az 11-12 dolar full yapışan şeffaf olanlar. Bir de mesela bu üründeki gibi adam uyarmış kenarlarda hava boşluğu kalabilir diye. Sanırım ortası yapışıp kenar uçlar havada mı kalıyor bunlarda da?
    https://www.aliexpress.com/item/BBSW-Transparent-3D-Full-Adhesive-Tempered-Glass-For-SAMSUNG-S8-Case-Friendly-Full-Glue-Screen-Protector/32845834849.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aresmar -- 12 Şubat 2018; 9:59:3 >

• 1344mb güncelleme geldi. Oreo dağıtımı başladı sanıyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonunda güncelleme geldi. 1300mb civarında indiriyorum :)
  • euzun72 E kullanıcısına yanıt
    Ben sdcart a update.zip atarak yapmıştım dün, o da 1.3gb civarıydı demek ki OTA olarak da geldi. Çok iyi bu kadar hızlı gelmesi bize de
  • geldi sonunda
  • 
Sayfa: önceki 866867868869870
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.