Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (866. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.133
Cevap
188
Favori
1.586.702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 864865866867868
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar opt out diye bir şey çıkıyor. Aynı zamanda durup dururken reklam çıkıyor bunları nasıl kaldırabiliriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • metebyr kullanıcısına yanıt
    Bilgi için teşekkürler.

• NEWMAN2007 N kullanıcısına yanıt
    tam olarak hangi işlere yarıyor hocam bu uygulama ?
  • desparados_532 kullanıcısına yanıt
    Telefonun kapatma tuşuna basmadan dokunmatik olarak ekranı kapatabiliyorsun. Zaten arkadaş bunu sormuştu?

İlaveten kullandığın sık uygulamalara kısayol olarak daha çabuk ulaşabiliyorsun. Pratik ve faydalı bir uygulama tavsiye ederim. Videoyu izleyince fikir sahibi olacaksın.

• Kaynak ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • metebyr kullanıcısına yanıt
    Evet orjinalmiş baktım. Sağol
  • Bende videoyu izledim , gerçekten bu software den telefonu kitleme özelliği güzel oldu. Kapatmak için her zaman bastığım için tuş ömrü konusunda endişem vardı, bundan sonrası için güzel bir çözüm oldu.
  • truva1975 T kullanıcısına yanıt
    2 yıl bozulmaz hocam s3te kronik sorun vardı ben 3. Senede değiştirdim telefonu hayvan gibi kullanıyordum

• quote:

Orijinalden alıntı: quaresma.

Arkadaşlar usb connector e usb yi taktım,ama

Foto video vs. telefondan usb ye gönderemiyorum...usb,bağlı cihazı şarj ediyor yazıyor,bilen varmı nasıl aktarılır
    ayrıca foto video vs. paylaşıma aç diyorum usb ye gönder seçeneği yok

Eğer Cihazda tuş kilidi aktifse onay kutusu çıkıyor onay vermen lazım. Veri aktarımı ile ilgili onay kutusu.

• Hani bazen buralarda tartışıyoruz ya bu işin sonu yok s6, S7, s8, S9... Diye. Şimdide nette daha S9 çıkmadan "S9 sonrası çıkacak tasarım fotoları nete sızdı" diye haberler çıktı Google ya yazın görürsünüz. Onun için s8 sahibi olun veya olmayı telefonlarınızla mutlu olun. S8 sahibi olup da S9 düşünenler bence biraz daha düşünün derim masrafa falan gerek yok.

• Anı yaşamak lazım daha S9 çıkmadan S10? Kim öle kim kala?...

Allah ömür verir ve yaşar görürsek S10' a geçerim inşallah!

• quote:

Orijinalden alıntı: NEWMAN2007

Eyvallah!...

Senden bir ricam var. Bu nano kaplama olayı fos çıktı belli ama bana bir koruyucu lazım. Film mi olur cam mı bilemem ama iyi bir şey olsun ekranı kırılmaya karşı korusun her şeyden evvel. Birde ekran parası vermeyelim boşuna! Şayet tavsiye edeceğin ürün olursa ilet lütfen. Senin bahsettiğin sipariş ettiğin film nedir bilmiyorum ama sadece çizikler değil kırılmaya karşı da korumalı ekranı. Mesela spigen tempered cam çatladı ama en azından ekranı korudu. Benim için öncelik ekran!

Şimdi araştırdım da Otao diye bir marka var ve onun ürünü çok methediliyor yurt dışı sitelerde?

https://tr.aliexpress.com/item/OTAO-Case-Friendly-for-Samsung-Galaxy-S8-Plus-3D-Curved-Full-Cover-Tempered-Glass-Screen-Protector/32816731623.html

benim aldığım sadece çiziklere karşı korur.Şuanda baya iyi memnun kaldım ama üzerinden zaman geçmesi lazım curved crystal her yeri kaplamazken aldığım her tarafını kaplıyor o iyi birde çizilmeye karşı jelatin daha dirençli gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• AdaSLı A kullanıcısına yanıt
    Hocam bazı mesajlar mms olarak geliyor, türk telekom falan da yolluyor. S8 i açtığımda bana sormuştu bu tür mesajları almak istiyormusun ek ücrete tabii olabilir diye ben de kabul etmiştim eğer siz onay vermediyseniz o yüzden gözükmüyor olabilir.
  • S8 kullanıcısıyım, telefonuma kırılmaz ekran koruyucusu almak istiyorum ama hangi markayı sorduysam hep uyumsuz olur diyorlar o yüzden boşa para harcamak istemiyorum. Bir çok kırılmaz ekran koruyucusu kullanım olsun dokunmatik ekran olsun bir çok konuda sıkıntı çıkarıyormuş. Bana sorun yaşamayacağım bir ürün önerebilecek olan var mı? Bir de 360 kılıflardan almayı düşünüyorum, ne dersiniz?
  • Şu oreodan gına geldi yemin ediyorum. Yok ekimde yok yılbaşı yok şubat başı mart sonu falan filan . S8 çok güzel ve şık bi telefon ama android bi okadar boş ve arıza bir sistemki telefonun yapabilecekleri gölgede kalıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: the-punisher

S8 kullanıcısıyım, telefonuma kırılmaz ekran koruyucusu almak istiyorum ama hangi markayı sorduysam hep uyumsuz olur diyorlar o yüzden boşa para harcamak istemiyorum. Bir çok kırılmaz ekran koruyucusu kullanım olsun dokunmatik ekran olsun bir çok konuda sıkıntı çıkarıyormuş. Bana sorun yaşamayacağım bir ürün önerebilecek olan var mı? Bir de 360 kılıflardan almayı düşünüyorum, ne dersiniz?

Ben 2 ay önce media markt tan 80 liraya kırılmaz taktırdım dokunmatiği biraz kötü ama sağlamlık olarak çok iyi dün telefonum yaklaşık 2.5 metre yükseklikten düştü kırılmazda hafif bir çatlama oldu onun dışında hiçbir şey yok yarın yenisini taktırıcam. Öneririm.

• the-punisher kullanıcısına yanıt
    Googleye tam yapışan diye arat 1 aydır kullanıyorum s8+ da hiçbir şeyi etkilemedi ve kalınlık 0,7mm baya baya sağlam nano flexible falan diyorlar 830 da resmi var bak istersen şeffaf tamamen

• Katiliyorum. En azindan guncelleme konusunda soyle birsey yapilsa daha mantikli. Google guncellemeleri dagitir tum telefonlara ciktigi gibi gelir. Ondan sonra samsung vs. romdaki ayarlamalari google playden launcher gunceller gibi gunceller. Hem seri guncelleme alirdik hemde android surumu acisindan uzun sure. Islerine gelmiyor heralde ureticilerin ondan boyle biseye bulasmiyolar yoksa bakinca yapilmicak sey degil..

• Ya misal hani aliden msj gelince ali yazar ya SIM yaziyor. Icerik de sim mms . Telekom turkcell vs herhangi bi marka firma değil. Hatta ilk mesaj geldiginde sim kim ya demistim bi an..

• 
Sayfa: önceki 864865866867868
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.