Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (864. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.133
Cevap
188
Favori
1.586.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 862863864865866
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende SD kart yok direk telefon hafizasindan yukleyebilir miyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bazzerman9

Bende SD kart yok direk telefon hafizasindan yukleyebilir miyim?

extsd'yi deneyin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Kart olmadan nasıl yapacağız bende anlayamadım.
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    Hocam S8+ icin oreo linko yoktu siz g955f icin link vermissiniz bu S8+ icindir dogru degil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

quote:

Orijinalden alıntı: -YucukluSucurtam-

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Merhaba arkadaşlar. Daha önce yazdığım gibi telefonumum ekranı kırılmıştı. Serviste 850₺ 'ye değişti. Düz S8 plus değil. Telefon Bugün öğlen elime ulaştı. 9 gündür servisteydi. Hızlı olduklarını düşünüyorum daha önce Sony telefon gönderdim 40 günde geldi.

Sizlere sorum şu suya dayanıklılık özelliği gitmiş midir? Bastırınca 4-5 sayı kadar yükseliyor. Ama daha önce basınç değeri 1030 gösteriyordu. Yaşadığımız yere göre basınç değeri değişiyormuş. Ekranı kırdığım zaman 995 falandı. Şimdi 1010 gösteriyor. Suya dayanıklılık özelliği gitmiş mi? Ata sıra telefonu çeşmede sıvı bulaşık deterjanı ile yıkıyorum o açıdan çok iyi oluyordu.

Bu arada çerçevelerdeki tüm hasarlar gitmiş ona çok sevindim.

Resimdeki gibi bir sorun var mı size?

HİÇ BİLEN FİKRİ OLAN YOK MU????

Barametre ile suya dayaniklilik ozelliginin alakasi yok.

Barometre basinc degeridir.

Hayır alakası var. Mesela telefonu suya soktuğunuz zaman derinliği ne kadar fazla olursa o kadar fazla basıncı artıyor. O yüzden 1.5 metre derinliğe kadar 30 dakika dayanıklıdır yazıyor. Keşke dediğiniz gibi olsa. Ama malum teknik fizik kurallarını engelleyemiyoruz.

Evet o sekilde bakinca alakasi var ben suya sokmadan alakasi yoktur diye yazdim &#129300;

Sorunuz tam olarak suya dayaniklilik gitti mi ise mantiken gitmemesi lazim ama bilemem :)
    %90 gitmemistir.

Bomb has been planted.

Bakalım göze alıp bir ara test edeceğim yoksa içimde kalır

Yanlış bir şeyde sorumluluk kabul etmem

Telefonu suya soktum umutsuz umutsuz göze alarak çeşmede 10 dk şakır şakır yıkadım sorun yok tek endişem buydu içim rahatladı yahu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• önce zra5 yükledim, ardından 487 mb lik dosyayı yükledim ardından wipe data factory reset yaptım. şu an çalışıyor. çok teşekkür ederim. telefon s8 plus
  • quote:

Orijinalden alıntı: esatgelmedi

önce zra5 yükledim, ardından 487 mb lik dosyayı yükledim ardından wipe data factory reset yaptım. şu an çalışıyor. çok teşekkür ederim. telefon s8 plus

teşekürler bilgilendirme için konuyu düzenleyelim :)

• quote:

quote:

extsd'yi deneyin

extSd ne oluyor kartsiz atamadim oreo oyle uygulama veyada bi bolum de bulamadim recoveryde

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    rica ederim. sabırla ilgilendiğiniz için ben de teşekkür ederim.
  • quote:

quote:

quote:

extsd'yi deneyin

extSd ne oluyor kartsiz atamadim oreo oyle uygulama veyada bi bolum de bulamadim recoveryde

Eski recovery ile karistirmisim simdi baktimda sd cardsiz kurulmuyor sanirim malesef

• quote:

Orijinalden alıntı: jskat

Arkadaşlar size bisey danışmak istiyorum ben pek root olaylarından anlamam düz bi kullaniciyim cihazım düz s8 cezayir sürümü var aralık guncellemsi bile gelmedi bana ayrıca volte yi kullanamıyorum sürümden dolayı.

Sormak istediğim soru şu dual sürümün tr romu yok normal tek simli modelin tr romunu yüklesem sıkıntı yaşamıyım?

Nette küçük bi araştırma yaptım Csc kodunu tr yaparsam sorunum çözülecek sanırım?

(Not: şu anda ikinci sim önemli değil benim için lazım olursa dual rom yükleyip kullanmaya devam edebilir miyim ?)

Up

• quote:

quote:

Arkadaşlar size bisey danışmak istiyorum ben pek root olaylarından anlamam düz bi kullaniciyim cihazım düz s8 cezayir sürümü var aralık guncellemsi bile gelmedi bana ayrıca volte yi kullanamıyorum sürümden dolayı.

Sormak istediğim soru şu dual sürümün tr romu yok normal tek simli modelin tr romunu yüklesem sıkıntı yaşamıyım?

Nette küçük bi araştırma yaptım Csc kodunu tr yaparsam sorunum çözülecek sanırım?

(Not: şu anda ikinci sim önemli değil benim için lazım olursa dual rom yükleyip kullanmaya devam edebilir miyim ?)

Up

Android bolumunede ayri konu acsana hocam daha hizli yanit alabilirsin.

• arkadaslar bu s8 uygulamalarının ram kullanım degerlerı nerden gorunuyor eskı surumlerde gırıp bakıyoduk uygulama yonetıcısınden....
  • Arkadaşlar bir haftalık s8 plus kullanıcısiyim merak ettiğim iki husus var birincisi kamera 12 mp iken tam ekran foto çekmiyor 4.3 modunda çekim yapıyor. Ikincisi ise youtubeden 1440p video izleyebiliyorum neden 4k 2160 video izleyemiyorum

• ahmydz A kullanıcısına yanıt
    Ayarlar cihaz bakımı ram dan hocam daha detaylı görmek isriyorsanız geliştirici seçeneklerini açmanız gerekiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: WoRLd_WaR 2

Arkadaşlar bir haftalık s8 plus kullanıcısiyim merak ettiğim iki husus var birincisi kamera 12 mp iken tam ekran foto çekmiyor 4.3 modunda çekim yapıyor. Ikincisi ise youtubeden 1440p video izleyebiliyorum neden 4k 2160 video izleyemiyorum

ekran formatımız 18.5 9 maleaef tam ekran çekemezsiniz 12 mp de tam ekran

youtube ise ekran çöznürlüğün kadar video açtırıyor

• 4k video çekimine rağmen ekranımız 1440 p ye kadar destekliyor o zaman

• merak ettiğim bir konu
    şimdi biz bu linklerden güncelleme yaparsak bir daha güncelleme alabilirmiyiz yoksa odinle eskiye dönmelimiyiz
  • Power tusunu kullanmadan ekran kilidini acma-kapama mumkun mu?Telefonun kendi icinde bir fonksiyonu var mi yoksa ek olarak uygulama mi indireyim?
  • Arkadaşlar müzik dinlemeyi sevenler s8 i alırken düşünsün.

Kuzenime 1 hafta önce j7 pro aldık onun ses çıkışı daha güçlü.

Hele Op5 2 kat daha güçlü.

• 
Sayfa: önceki 862863864865866
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.