DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene
SAMSUNG GALAXY S8 / S8 PLUS [ANA KONU]
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Dr.Razor, Fabioss, turbetfur2 Daha Az
3 Kayıtlı Üye, 2 Misafir Kullanıcı, 3 Mobil Kullanıcı  ( 3 Mobil Cihaz  )
20.955
Cevap
269
Favori
914.835
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY S8 / S8 PLUS [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      988 Mesaj
      08 Şubat 2018 11:52:00
      Beta kullanıcıları için 8 güncellemesi başlamış. Bakalım bize kaç hafta sonra gelecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yarbay
      2532 Mesaj
      08 Şubat 2018 12:20:38
      Millet oreoyu bekliyor ben oreo gelince update bildirimini nasıl yok ederim onu düşünüyorum. Nougat tan çok memnunum oreo da şenlenir bura lar diye tahmin ediyorum.

|
      |

• Yüzbaşı
      639 Mesaj
      08 Şubat 2018 12:57:17

Ucus modunda bildirim satirinda vowifi simgesi cikiyor mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      06ysf06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Phantom Phorever
    • Yarbay
      5900 Mesaj
      08 Şubat 2018 13:00:39 Konu Sahibi
      Oreo stabil sürüm çıktı.Şuanda direk Manuel OTA şeklinde yükleniyor.(Sistem recoverysinden Otomatik Ota Değil Dikkat edin!!)

https://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=75488084&postcount=2957

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Live Your Dream-Tour De France-Andre Greipel Galaxy S8,Gear S2 Ve DeX Station Kullanıcısı <3 SAMSUNG GALAXY <3
    • Teğmen
      209 Mesaj
      08 Şubat 2018 13:41:29
      Herkese merhaba bende 6s plus cihazımı satarak s8 plus alıp aranıza katıldım kullanım deneyimlerime göre uzun zamandır ilk defa bir android cihaz kullanmaktan inanılmaz keyif alıyorum ekran deneyimi gerçekten eşşiz. Daha önce s1 s2 note 5 htc m8 kullanmış biri olarak bu 18.9 ekran oranı telefon deneyimini almış başka bir yere taşımış resmen telefonla bişeyler yapmak inanılmaz keyifli tabi buna edge kenarın katkısıda yadsınamaz açıkçası edge kenarlar olmasa bu kadar etki verebilirmiydi bilemiyorum. Uygulamaları tam ekran görmek kullanmak müthiş bir keyif veriyor insana. İos'daki o bütünlüğü ilk defa bir android cihazda görüyorum. Evet klasik android takılmaları var mı evet var ama yaşattığı bu deneyime değer bence. Ayrıca çoğu yerde kulaklığın kötü olduğu iddia edilmiş bende beklentilerimi yüksek tutmamıştım bu vesileyle.. ilk kulaklığı taktığımda evet ses düşük basları kötü bir kulaklıktı. Ancak şu adapt sound bölümündeki sesi kişiselleştir özelliğini aktif edince kendi kulağıma göre bunu ayarlayınca ses çok iyi bir seviyeye geldi ilk dinlememe göre neredeyse iki kat daha iyi oldu. Tek eleştiri baslar biraz daha iyi olabilirdi diyebiliyorum. Bendeki jabra pulse bluetooth kulaklık ile karşılaştırınca bas dışında hemen hemen aynı diyebilirim. Bu kişiselleştirmeyi kesinlikle yapmanızı öneririm. Ekran harika ama klasik ekran dalgalanmaları halen devam ediyor çizgi çizgi ekranda şeritler görünüyor bazı arka plan resimlerinde. Çok ciddi olmasada yakışmıyor bu telefona. Kamera çok iyi çekiyor ancak arka plan bulanıklaştırma özelliği yok bu nedenle pixel camera kullanıyorum onunla inanılmaz blur efekti oluşturulabiliyor geliştiricisine teşekkür etmek lazım. Bir haftalık deneyimlerim bunlar umarım almak isteyenlerde bir fikir oluşturabilmişimdir herkese iyi forumlar

Hp dv6 6010st Htc one M8

• Yarbay
      2532 Mesaj
      08 Şubat 2018 13:43:53
      quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

Oreo stabil sürüm çıktı.Şuanda direk Manuel OTA şeklinde yükleniyor.(Sistem recoverysinden Otomatik Ota Değil Dikkat edin!!)

Üstad oreo da Android in bazı özelliklerinin kisitlandigini duydum, diğer uygulamaların üzerinde ileti görüntüleyebilme vb. Gibi. Var mı böyle kısıtlamalar. Kısaca artıları ve eksileri var mı?

• Yarbay
      2532 Mesaj
      08 Şubat 2018 13:47:11
      quote:

Orijinalden alıntı: SwordLegend

Herkese merhaba bende 6s plus cihazımı satarak s8 plus alıp aranıza katıldım kullanım deneyimlerime göre uzun zamandır ilk defa bir android cihaz kullanmaktan inanılmaz keyif alıyorum ekran deneyimi gerçekten eşşiz. Daha önce s1 s2 note 5 htc m8 kullanmış biri olarak bu 18.9 ekran oranı telefon deneyimini almış başka bir yere taşımış resmen telefonla bişeyler yapmak inanılmaz keyifli tabi buna edge kenarın katkısıda yadsınamaz açıkçası edge kenarlar olmasa bu kadar etki verebilirmiydi bilemiyorum. Uygulamaları tam ekran görmek kullanmak müthiş bir keyif veriyor insana. İos'daki o bütünlüğü ilk defa bir android cihazda görüyorum. Evet klasik android takılmaları var mı evet var ama yaşattığı bu deneyime değer bence. Ayrıca çoğu yerde kulaklığın kötü olduğu iddia edilmiş bende beklentilerimi yüksek tutmamıştım bu vesileyle.. ilk kulaklığı taktığımda evet ses düşük basları kötü bir kulaklıktı. Ancak şu adapt sound bölümündeki sesi kişiselleştir özelliğini aktif edince kendi kulağıma göre bunu ayarlayınca ses çok iyi bir seviyeye geldi ilk dinlememe göre neredeyse iki kat daha iyi oldu. Tek eleştiri baslar biraz daha iyi olabilirdi diyebiliyorum. Bendeki jabra pulse bluetooth kulaklık ile karşılaştırınca bas dışında hemen hemen aynı diyebilirim. Bu kişiselleştirmeyi kesinlikle yapmanızı öneririm. Ekran harika ama klasik ekran dalgalanmaları halen devam ediyor çizgi çizgi ekranda şeritler görünüyor bazı arka plan resimlerinde. Çok ciddi olmasada yakışmıyor bu telefona. Kamera çok iyi çekiyor ancak arka plan bulanıklaştırma özelliği yok bu nedenle pixel camera kullanıyorum onunla inanılmaz blur efekti oluşturulabiliyor geliştiricisine teşekkür etmek lazım. Bir haftalık deneyimlerim bunlar umarım almak isteyenlerde bir fikir oluşturabilmişimdir herkese iyi forumlar

Klasik Android takılmalar ı nova launcher le kayboluyor bilginize

• Teğmen
      209 Mesaj
      08 Şubat 2018 13:50:32

Note 5 zamanında satın almıştım. Denerim teşekkürler.

|
      |
      turbetfur2 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hp dv6 6010st Htc one M8
    • Yarbay
      5900 Mesaj
      08 Şubat 2018 13:57:15 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: turbetfur2

quote:

Üstad oreo da Android in bazı özelliklerinin kisitlandigini duydum, diğer uygulamaların üzerinde ileti görüntüleyebilme vb. Gibi. Var mı böyle kısıtlamalar. Kısaca artıları ve eksileri var mı?

Tam ne demek istediginizi anlamadim acikcasi daha detayli yazarsaniz bakayim

Live Your Dream-Tour De France-Andre Greipel Galaxy S8,Gear S2 Ve DeX Station Kullanıcısı <3 SAMSUNG GALAXY <3

• Yarbay
      2532 Mesaj
      08 Şubat 2018 13:59:32
      quote:

quote:

Orijinalden alıntı: turbetfur2

quote:

Tam ne demek istediginizi anlamadim acikcasi daha detayli yazarsaniz bakayim

Bende tam anlayamadığım için sordum hocam

|
      |

• Emekli Yönetici
      27120 Mesaj
      08 Şubat 2018 14:31:31
      Hadi hayırlı olsun. Oreo dagitilmaya baslanmis.

https://www.sammobile.com/news/galaxy-s8-android-8-0-oreo-update-now-rolling-out/

|| Intel Core i7 3770k @4.7GHz - 1.225v/günlük || Asrock Z77 OC Formula Anakart || Gigabyte GTX 780 WindForce 3X OC Ekran Kartı || OCZ Vertex 4 256 GB Solid State Drive || Gskill TridentX 16 GB 2133 MHZ @2200 MHZ / 9-10-11-29 CL9 RAM || 2x Seagate 2 TB Depolama || Corsair Enthusiast 850W PSU || Corsair H110 Sıvı Soğutma Kiti || Aerocool Xpredator Full Tower Kasa || Aerocool Touch 2000 Dokunmatik Fan Kontrolcüsü || Samsung S27A950D 27'' 3D 120 HZ Monitör || Logitech G930 Gaming Wireless Headset || Creative SoundBlaster X-FI PRO THX Harici Ses Karti || Logitech Z5500 5+1 Sound System || Roccat Kone XTD Gaming Mouse || Sony Playstation 4 Pro 2 TB Upgraded || Sony Playstation VR || LG 60UF850V 60" 4K TV || Apple iPad Pro 12.9'' 128 GB Wi-Fi Gold with Apple Pencil || Motorola Moto 360 Smart Watch || Samsung Galaxy S8 Plus
    • Teğmen
      232 Mesaj
      08 Şubat 2018 14:36:22
      Arkadaşlar wi-fi sorunu yaşıyorum.Baglandiktan kısa bir süre sonra ünlem işareti çıkıyor bağlantı kullanılamıyor hatası alıyorum. Farklı kaynaklardan denedim sorun telefonda. Çözümünü bilen var mı?

|
      |

Komençero
    • Yarbay
      2532 Mesaj
      08 Şubat 2018 14:40:26

With android Oreo Google does not allow Floatify and all other apps to draw over the system ui, lockscreen or statusbar Anymore. Böyle kısıtlamalar var mış

|
      |
      Marrusia kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      3602 Mesaj
      08 Şubat 2018 15:03:29

Teşekkürler beklenen ve güzel bir haber!...

Bu arada burada zaman zaman HTC U11 ile S8' i soranlar oluyor. Habere göre HTC can çekişiyor. U11' de HTC' ye ilaç olamamış vaziyette?...

http://uzmanpara.milliyet.com.tr/haber-detay/gundem2/htc-gelirleri-yildan-yila-geriliyor/78000/78982/
      |
      |
      GoldPunch kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

==>N E W M A N<==

"SİGARA SAĞLIĞA ZARARLIDIR VE KAPALI ALANLARDA SİGARA İÇMEK YASAKTIR!..."
    • Yarbay
      5900 Mesaj
      08 Şubat 2018 15:10:17 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

https://www.sammobile.com/news/galaxy-s8-android-8-0-oreo-update-now-rolling-out/

Ben kurdum bile 2-3 saat oluyor

• Emekli Yönetici
      27120 Mesaj
      08 Şubat 2018 15:12:53
      quote:

quote:

Siz betada mıydınız? Betada olanlara 24 saat erkenden erişime açmışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 8 Şubat 2018; 15:13:33 >

|| Intel Core i7 3770k @4.7GHz - 1.225v/günlük || Asrock Z77 OC Formula Anakart || Gigabyte GTX 780 WindForce 3X OC Ekran Kartı || OCZ Vertex 4 256 GB Solid State Drive || Gskill TridentX 16 GB 2133 MHZ @2200 MHZ / 9-10-11-29 CL9 RAM || 2x Seagate 2 TB Depolama || Corsair Enthusiast 850W PSU || Corsair H110 Sıvı Soğutma Kiti || Aerocool Xpredator Full Tower Kasa || Aerocool Touch 2000 Dokunmatik Fan Kontrolcüsü || Samsung S27A950D 27'' 3D 120 HZ Monitör || Logitech G930 Gaming Wireless Headset || Creative SoundBlaster X-FI PRO THX Harici Ses Karti || Logitech Z5500 5+1 Sound System || Roccat Kone XTD Gaming Mouse || Sony Playstation 4 Pro 2 TB Upgraded || Sony Playstation VR || LG 60UF850V 60" 4K TV || Apple iPad Pro 12.9'' 128 GB Wi-Fi Gold with Apple Pencil || Motorola Moto 360 Smart Watch || Samsung Galaxy S8 Plus
    • Yarbay
      5900 Mesaj
      08 Şubat 2018 15:33:58 Konu Sahibi
      quote:

quote:

quote:

Evet beta6'daydim XDA'da dosyalar var.

Betayida Firefds nickli uye paylasmisti Stabil CRAP'ida paylasti.

• Binbaşı
      1563 Mesaj
      08 Şubat 2018 15:37:30
      Gelen giden yok bende henüz :)
      Beklemeye devam...
      |
      |

• Emekli Yönetici
      27120 Mesaj
      08 Şubat 2018 15:39:55
      quote:

quote:

quote:

quote:

Evet beta6'daydim XDA'da dosyalar var.

Betayida Firefds nickli uye paylasmisti Stabil CRAP'ida paylasti.

Hic beta kullanmayanlara yarin gelir o zaman. Beklemedeyiz.

|
      |

• Yüzbaşı
      250 Mesaj
      08 Şubat 2018 16:28:03
      Beta kullanmayanlara bulundukları ülkelerdeki gsm operatörleri kendilerine onay için gönderilen güncelleme yazılımlarına ne zaman onay verirse o zaman gelmeye başlar. Türkiye'de gsm operatörleri bu işi pek ciddiye almadıkları için oldukça fazla beklememiz gerekiyor.
      |
      |

Reklamlar
Yeni Abonelik d-smart
SEO
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,812
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.