Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (792. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.133
Cevap
188
Favori
1.586.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 790791792793794
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    arkadaşım aldı geçen pazar.

birisi yapmış bile karşılaştırma:

https://www.youtube.com/watch?v=e5_psw13i6s
  • quote:

Orijinalden alıntı: turbetfur2

quote:

Orijinalden alıntı: byhtk

quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

quote:

Orijinalden alıntı: NEWMAN2007

Galaxy S8 ve S8+ İçin 5. Android Oreo Beta Sürümü Yayınlandı! Resmi Oreo sürümüne az kaldı!!!

otomatik wifi özellği gelmiş lokasyon bazlı çalışacak.Tabi kim lokasyonu sürekli açıp teli kullanıyor :)

Eskiden z2 kullanırken android 4 te vardı bu özellik çok kullanışlı bence gelmesi güzel olmuş bu arada benimde konum sürekli açık telefonda

Birde ekranı kapatınca otomatik edgeye geçse. Sırf bu yüzden rootlamak istiyorum cihazı. Şarja çok büyük etkisi var

Bunu yapan program hangisi hocam? Rootlu telefon.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yorumsuz!...

"Galaxy Note 8'lerde batarya sorunu! Telefonların pili sıfırlanınca tekrar açılmıyor!"

http://www.milliyet.com.tr/galaxy-note-8-lerde-batarya-teknoloji-haber-2581281/
  • Always on display kullanıyo musunuz ? Ve bir günde ne kadar pil kullanıyor ortalama ?

• 9mocha 9 kullanıcısına yanıt
    Nerelerde okudunuz ? denenmiş sanırım ? Eğer kaynak atarsanız ben bir deneyebilirim ?
  • stserkan kullanıcısına yanıt
    o kadar kullanışlı değil ben hatırlamıyorum ama xposedla alakalı bir moddu. S4'te kullanırdım. Şarj iyi güzel de telefonun ekranını açıyorsun sonra bayağı bir bekliyorsun ki 2g-3g'ye dönüşsün. Geceleri falan iş görebilir de beklediğiniz verimde olmaz. Bunları artık Samsung'un kendisi yapmalı.
  • Selam arladaşlar. Nova ile telefonun ana ekranını sadeleştirdim. Seveceğinizi düşünüyorum.

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU]

• Arkadaşlar, S8 inizde Spotifay kullanıyor ve sesin kulaklıktan yeterince güçlü çıkmadığını düşünüyor iseniz size bir tavsiyem var.

Aynı sorunu yaşadım ve Apple müzik e geçtim. Kulaklığımdan aldığım ses şiddeti en az %30 arttı.

Her nekadar Spotifay arayüzünün kalitesi daha önde olsa da sonuçta düzgün müzik dinlemek için bu uygulamalara para veriyoruz.

• iyi günler herkese telefonun ekran deseni şifresini unuttum parmak izi tanımlama da vardı o şekilde açabiliyordum ekranı yalnız telefonu yeniden başlattım ve parmak izi okutunca ( telefonunuz yeniden başlatıldı ve deseniniz kullanılarak kilidin açılması gerekiyor. bir sonraki sefer parmak iziyle açabilirsiniz) yazısı çıktı illa deseni gir diye diretiyor telefon la parmak benim okutuyom işte daha ne deseni.. işin kötüsü şimdi telefonu kapatmak için de deseni çizmemi istiyor ve bu yüzden factory reset atamıyorum şuan lütfen yardım edin ey dh.
  • allah rızası için biri yardım etsin abi.
  • murat.dmnl M kullanıcısına yanıt
    Iphone'a dönmüş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rootta kullanılan edgeye geçiş için program macrodroid ve toogle network ikilisi. Note5 kullanırken kullanıyordum. Ama bu cihaza dün geçtim root atmayı simdilik düşünmüyorum. Bu arada cihaz harika. Yalnız bazen özellikle köşelerde çok ender de olsa dokunmatik sanki algılamıyor. Always on display i kapattım sarja bir etkisi our diye etkisi varmi

• çok ACİL. ARKADAŞLAR hızlı şarj çalışmıyor. hızlı şarj özelliğini açsam da yavaş şarj yazıyor. ayrıca bilgisayar da telefonu görmüyor. böyle bir şey başına gelen var mı?
  • yurtdısından alsam imei attırabilirmiyim acaba bu tele...bilgisi olan arkadas varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: tostu kaça kıstırin

yurtdısından alsam imei attırabilirmiyim acaba bu tele...bilgisi olan arkadas varmı

Exynos a imei atilmiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • murat.dmnl M kullanıcısına yanıt
    Bende microsoft launcher kullanıyorum çok hoş

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU]

• taka61 T kullanıcısına yanıt
    Bizimikiler de hızlı ama oneplus nasıl o kadar hızlı olabilir ki aklım almıyor

• edge menüsünü ekranın soluna almam mümkün mü ?

tamam hallettim ama baya saklamışlar yerini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Santiago Munez -- 30 Aralık 2017; 15:22:49 >
  • Beyler note5 'den bu cihaza geçtim ama moralim biraz bozuldu. Ekran kenarlarında dokunma hassasiyeti zayıf mı bu cihazın? Özellikle klavyede kenardaki harflerde bazen problem oluyor. Birde sayfalar çok uzun forumda araştıramıyorum always on displayin in sarja etkisi çok var mı?

• 
Sayfa: önceki 790791792793794
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.