Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (790. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.135
Cevap
188
Favori
1.586.617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 788789790791792
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ayrıca bugün çıkan güncellemelerde eklendi

Always On Display_2.8.47.2
    Messaging_4.3.03.21
    Internet Browser_6.2.01.17

S8 UYGULAMALARI 28.12.17

https://forum.donanimhaber.com/s8-uygulamalari-28-12-samsung-nougat-rehberi-anlatimlar-ipuclari-rom-linkleri-mm--114503536

Account_2.2.04.51
    Always on Display_3.1.28beta (S7 serisi ve sonrası için geçerli)
    Calculator_6.0.60.19 (Hesap makinesi)
    Calendar_4.4.00.27 (Takvim)
    Clockpackage_7.0.81.19 (Saat)
    Cloud_2.5.14
    Connect_1.6.05-46
    Contacts_3.4.05.17 (Kişiler)
    Device Maintenance_1.5.10.7 (Cihaz bakımı)
    Enhanced Features_3.1.68.6 (Gelişmiş özellikler)
    Finder_7.1.37
    Gallery3d_5.4.01.25b (Galeri) >> Durduruldu hatası alırsanız Ayarlar > Uyg. > Galeri > Kayıt > Veriyi sil + Telefonu yeniden başlat
    Gamehome_2.3.14.0
    Gameservice_1.1.95.2
    Gapps_4.2.17.4
    Internet Browser_6.2.01.15
    Memo_18.1.68
    Message service_4.1.30
    Messaging_4.3.03.20 (mesajlar)
    Mirrorlink_1.2.35
    Music_16.2.07.15
    Myfiles_4.1.90.483 (dosyalarım)
    Notes_2.0.01.40
    Pass_1.3.19.2
    Phone_2.3.03.20 (arama)
    Securefolder_1.1.06.3
    Shealth_5.14.1.003
    Simplesharing_3.4.25.2
    Slow and fast motion 2.3.01.1
    Smartcapture_1.1.14
    Soundpicker_8.0.00.62
    Themestore_4.0.84.71207
    Touchwiz Launcher_6.1.82.57 (S8 Arayüzü şiddetle tavsiye) Aşırı takılmalar, sorunlar yaşarsanız Ayarlar > Uyg. > Touchwiz home > Kayıt > Veriyi sil + Telefonu yeniden başlat > Eğer çözülmezse Touchwiz home > üç nokta > Güncellemeleri kaldır deyiniz
    Video Editor Lite_2.3.01.1
    Video Editor_2.3.01.7
    Video Library_1.4.03.6
    Video Player_7.2.98.68
    Voice Recorder_20.1.86.12 (Ses kaydedici)
    Weather_1.5.30.1 (Hava)
    WeatherF_1.5.30.1 (Hava durumu tahmini)

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 29 Aralık 2017; 0:41:15 >

• 2 gün önce telefonun ekranı kırıldı ve servise verdim değişim için bugun aldım. fakat telefonla konusurken karsı tarafın sesini cok net alıyorum benim sesim kesik kesik ve boguk gidiyor karsıya.ekran değişimle bunun bir alakası olurmuki?
  • Galaxy S8 ve S8+ İçin 5. Android Oreo Beta Sürümü Yayınlandı! Resmi Oreo sürümüne az kaldı!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: cfk61

2 gün önce telefonun ekranı kırıldı ve servise verdim değişim için bugun aldım. fakat telefonla konusurken karsı tarafın sesini cok net alıyorum benim sesim kesik kesik ve boguk gidiyor karsıya.ekran değişimle bunun bir alakası olurmuki?

Ne kadar ücret aldılar hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 900tl

• quote:

Orijinalden alıntı: NEWMAN2007

Galaxy S8 ve S8+ İçin 5. Android Oreo Beta Sürümü Yayınlandı! Resmi Oreo sürümüne az kaldı!!!

otomatik wifi özellği gelmiş lokasyon bazlı çalışacak.Tabi kim lokasyonu sürekli açıp teli kullanıyor :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    Benim lokasyon sürekli açık olur hocam...:)

• Arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Ancak cihazın çoğu özelliğini bilmiyorum. Bana kaynak gösterebilir misiniz? Link paylaşabilir misiniz? Cihazın kullanımı ile ilgili? İlk sayfaya şöyle bir göz attım

• evet n11de orjinal diye 139tlye aldığım clear view üründe replikaymış maalesef bugün samsung sitesinden s8 clear view kapağı ve wrapsoll full body korumayı sipariş geçtim ürün geldi elime ve tamamen premium bi görüntü ve çok farklı kılıfın heryeri premium camından arkadaki malzemesine kadar premium.şok oldum. haram olsun orjinal diye sattıkları herşeymi sahte çıkar dürüst olmak çokmu zor ! kutusunu herşeyini birebir aynı yapıyorlar arkadaşlar. aldanmayın.kablosuz stand aldım şimdi n11den yine yarın gelir bakıcam onada orjinal dedi satıcı onuda açmadan direkt iade etmeyi düşünüyorum samsungu arayıp orjinallik sorgulatması oluyorsa orjinal derlerse tamam ancak bilemeyiz derlerse direk iade etcem zaten şuanda psikolojim bozuldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzhan_48 -- 29 Aralık 2017; 0:4:3 >
  • Samsung S8 sahibiyim. İnternete bağlanırken ağır giriyor. İnternette sörf yapmayı seviyorum fakat yavaş bağlanıyor, beni sinir ediyor. Hattım Turkcell. Heryerde aynı sorun oluyor. Eski telefonum Samsung note 2 idi daha hızlı bağlantı oluyordu. Sayfa açılırken biraz bekliyor. Sizde böyle sorun var mı?

• Arkadaşlar şu anda 500 küsür MB'lık bir güncelleme geldi. Bu nedir acaba indiren var mı?
  • Guncelleme geldi bana da. İcerigi:

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU]

• Aralik guvenlik guncellemesi kurdum

• quote:

Orijinalden alıntı: mudebbir

Samsung S8 sahibiyim. İnternete bağlanırken ağır giriyor. İnternette sörf yapmayı seviyorum fakat yavaş bağlanıyor, beni sinir ediyor. Hattım Turkcell. Heryerde aynı sorun oluyor. Eski telefonum Samsung note 2 idi daha hızlı bağlantı oluyordu. Sayfa açılırken biraz bekliyor. Sizde böyle sorun var mı?

Bu tarayıcı damı oluyor. Hangi tarayıcı kullanıyorsunuz. Bir de diğer arkadaslarada soruyorum note5 den s8 geçmeyi düşünüyorum sizce değer mi? Diğer bir durumda bu telefon teknosa gibi mağazalarda 3900 kusur lira hepsi burada da 3200lira ikide Samsung Türkiye garantili bu nasıl oluyor arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turbetfurzey -- 29 Aralık 2017; 10:14:0 >
  • arkadaş anlamıyorum, oneplus 5t hem parmak izi hem yüz tanıması bizim telefondan daha hızlı.. kaç yıllık samsung nasıl beceremez bu işi yahu..
  • Arkadaşlar destech bilişim nasıl bi servistir hiç yollayan oldumu telefonunu

• Gear S3lere iyileştirme geldi haberiniz olsun. 25 MB yanlış görmediysem.
  • Arkadaşlar iphoneda ekrandaki tuşa alıştım ekranı kapatmak için samsungda yandaki tuşa basmadan ekranı kilitlemek mümkün mü?

• quote:

Orijinalden alıntı: taka61

arkadaş anlamıyorum, oneplus 5t hem parmak izi hem yüz tanıması bizim telefondan daha hızlı.. kaç yıllık samsung nasıl beceremez bu işi yahu..

hocam tanıtırken bir hata yapıyor olmayasınız. çünkü parmak ve iris tanıması ( yüz tanımayı kullanmadım ) daha nasıl hızlı çalışır tahmin edemiyorum.
  • Merhaba arkadaslar yardımınız lazım yurt disi orijinal s8 aldım her şeyi kurdum yapı kredi cüzdan i kuramıyorum bu cihazla uyumlu değil diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sevmeksucmu -- 29 Aralık 2017; 15:21:43 >
  • 
Sayfa: önceki 788789790791792
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.