Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (2 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil
29.344
Cevap
246
Favori
1.453.107
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU]
Giriş
    1233 Mesaj
    Arkadaşlar telofonu bu gün aldım ama şöyle bir sorunum var ön kamerada resim çekerken düsük ısıkta ve koyu renklerde alt köşeye doğru yeşil bir ton oluşuyor bu nedir kameramı sorunlu sizce yeni aldım ve cok üzüldüm yardım lütfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Marrusia

Face ID baya guvenliymis aranizda benzerlikte yok gibi oyle aman aman

Hocam ben de çok şaşırdım. Daha çok gelişmesi gerek.

|
    |
    || AMD Ryzen 9 3900X 4.250Ghz@1.296v || Gigabyte X570 Aorus Elite Anakart || Asus RTX 2060 ROG STRIX OC || Samsung 860 EVO 1 TB Solid State Drive || Crucial Ballistix Sport LT 16GB 3000MHZ @ 3800MHZ/16-19-16-36 RAM || Corsair Enthusiast 850W PSU || Corsair H100i RGB Platinum Sıvı Soğutma Kiti || Cougar Conquer Kasa || Samsung S27A950D 27'' 3D 120 HZ Monitör || Logitech G930 Gaming Wireless Headset || Logitech Z5500 5+1 Ses Sistemi || Roccat Kone XTD Gaming Mouse || Sony Playstation 4 Pro 2 TB Upgraded || Sony Playstation VR || Samsung 65Q70R 65" 4K HDR QLED TV || TP-LINK Deco M9 Plus Tri-Band Mesh Sistemi || Apple iPad Pro 12.9'' 128 GB Wi-Fi Gold (1st Gen) ve Apple Pencil || DJI Mavic Air 2 Fly More Combo Drone
  • Yarbay
    10222 Mesaj

S8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Final Getsuga Tenshou -- 21 Aralık 2017; 21:57:24 >
    |
    |

Forumun hatalarından dolayı özel mesaj gönderemiyorum. Lütfen alıntılayarak ulaşmaya çalışın.
    She cast stars 'cross the hidden lake| Shadowed from the skies | Brilliantly in the twilight | Silver tears of life - Fathoms of hidden seas in | Pearl black oblivion | I see the treasured light | From the dark deep below me - In silence she reaches out | To pull me | The darkness will cleanse my eyes | And hold me
    MyAnimeList MyMangaList TvShowTime
  • Binbaşı
    1578 Mesaj

Anladım hocam o sekilde deneyip paylasirsaniz sevinirim

|
    |
    neroXIII kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: malahit

Arkadaşlar telofonu bu gün aldım ama şöyle bir sorunum var ön kamerada resim çekerken düsük ısıkta ve koyu renklerde alt köşeye doğru yeşil bir ton oluşuyor bu nedir kameramı sorunlu sizce yeni aldım ve cok üzüldüm yardım lütfen

Yokmu yorumu olan arkadaşlar

Hocam siteye örnek bir foto yükleme şansınız var mı ? Muhtemelen ön kamera sorunlu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okan9455 -- 21 Aralık 2017; 22:31:48 >
    |
    |
    malahit kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Güncelleme ile düzeltsinler şu durumu bence. 2 saat gözüküp kaybolsa yeterli. Bi de ara ara geliyor durup dururken.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Tamarak kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Intel i7 8700K @4.8GHz (Corsair H110) // ASUS ROG STRIX GTX 1080 Ti @2025-11900 // Gigabyte Z370 Aorus Gaming 7 // Corsair Vengeance LED 3200MHZ C16 DDR4 2x8GB // Corsair Obsidian 450D // Seasonic X-850 80+ Gold Psu // Samsung 840 EVO 250GB SSD // Seagate Barracuda 2TB HDD 7200RPM 64MB // MSI MAG27CQ QHD 144Hz 1ms 27" // BATTLELOG ID: Sonicboom_TR
  • Binbaşı
    1283 Mesaj

Buyrun

|
    |
    Noctivagant kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

• Teğmen
    185 Mesaj
    GENÇLER ARANIZDA DİST GARANTİSİ DIŞINDA İTHALATÇI GARANTİLİ ALAN VAR MI? İKİSİ ARASINDA BARİZ FARKLAR VAR MI?
    |
    |

Teşekkür ederim.

EDİT: Oradaki değer 1028 çıktı ama abim bastırınca değerde değişme olmadı. Gerçi anlamadı ve geç bastırdı. Belki beceremediği için değer değişmemiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 22 Aralık 2017; 0:7:23 >
    |
    |
    -YucukluSucurtam- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Teşekkür ederim.

EDİT: Oradaki değer 1028 çıktı ama abim bastırınca değerde değişme olmadı. Gerçi anlamadı ve geç bastırdı. Belki beceremediği için değer değişmemiştir.

Yaşadığınız bölgeye göre basınç oranı değişir sıkıntı yok

Sağol. Yalnız değer değişmedi nedense. Ya beceremedi basmayı yani sayfa açılınca geç bastı biraz bide tam basamadı gibi geldi.
    |
    |

Sağol. Yalnız değer değişmedi nedense. Ya beceremedi basmayı yani sayfa açılınca geç bastı biraz bide tam basamadı gibi geldi.

Hiç mi değişme olmadı en azından 1032 çıktıysa bastırınca kısa süreliğine 1035 falan olması gerekiyor. Benim telefonu test ettim şu an 1020 de duruyor normalde basdıkça 1025 a kadar çıkıp çok kısa süreliğine sonra tekrardan düşüyor daha önce de defalarca suya soktum ayrıca.

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: -YucukluSucurtam-

quote:

Hiç mi değişme olmadı en azından 1032 çıktıysa bastırınca kısa süreliğine 1035 falan olması gerekiyor. Benim telefonu test ettim şu an 1020 de duruyor normalde basdıkça 1025 a kadar çıkıp çok kısa süreliğine sonra tekrardan düşüyor daha önce de defalarca suya soktum ayrıca.

Bendeki bastırınca 1 sayı yükseliyor acaba sıkıntılı mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

sen ilk önce o avatarı değiştir

şaka bir yana geçmiş olsun,sorun donanımsal olabilir farklı bir kamera uygulaması kur dene sorun devam ediyor mu bak derim
    |
    |
    malahit kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

TRABZONSPOR
  • Yarbay
    2923 Mesaj

ekrana dokunmasam bile değişiyor sürekli,bir kaç değer artıyor fakat baro metre ile su geçirmezliğin nasıl bir alakası var,su çeirmeyi engelleyen contalar zarar görmüşse (örn ekran değişim sırasında)bunu böyle test edebilmek saçma geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fx_57,5 -- 22 Aralık 2017; 8:44:1 >
    |
    |

TRABZONSPOR
  • Yarbay
    2923 Mesaj

|
    |

TRABZONSPOR
  • Yarbay
    11724 Mesaj

Abim beceremedi galiba. Gerçi ben ilk baktığında yani ilk denemesinde hiç basmadığı halde uzaktan bir ara değişti gibi görmüştüm ama ondan emin değilim. Tekrar denese aslında iyi olacak.
    Aslında her şeyi ile araştırıp telefonu alsaydı yani hangi testler yapılmalı filan iyi olacaktı ama aniden gelişince her şey tabi imkan olmadı. Eski telefonun kapanmış 45 dakika uğraş sonucu açabilmiş ve pek sağlıklı çalışmamış mecbur kalmış planlamadan telefon almaya. Önceden karar vermiş olsa tüm testler ile ilgili araştırma yapardı.
    |
    |
Media Sözlük
kolayoto.com
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,860
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.