Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
29.343
Cevap
247
Favori
1.452.423
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU]
Giriş
    658 Mesaj
    Arkadaşlar S8 almayı düşünüyorum da, lakin Exynos değilde de 835'li modelini nereden bulabilirim ülke içinde satışı var mıdır? Ek olarak sizce beklenmeli alım için yoksa yeni yıl için gelecek yeni zam/vergi muhabbetinden önce alınmalı mı?
    |
    |
    Merhaba . Daha önce Youtube tam ekran izleyebiliyordum , son güncellemeden sonra tam ekran seçeneği yok ? Durumun sebei nedir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: SeyfiPasa

hocam bende merak ediyorum hepsiburada bir kaç gün önce satıcısı hepsiburada olarak satıyordu 3.299 tlye ama bazıları kutu açık falan geldi demişler forumda tereddüt ettim alan arkadaş varsa bizi bilgilendirir umarım

ben önermiyorum netten hepsiburada n11 tarzı yerlerden ucuz telefon diye teşhir ve açık kutu sonradan jelatinlenmiş telefon gönderiyolar.yaptım o hatayı bidaha yapmam

Sigorta filan yaptıracaksa Vatan dan alsın bence. Abim dün vatandan almış. 1 yıl sigorta + 1 yıl ek garanti vermişler. Bu arada S8 ile birlikte artık Samsung değil başka marka kulaklık veriyorlar galiba. Kulaklık da baya palı bir modelmiş sanırım. Arızalansa yenisi almak istesen baya palı.
    |
    |
    oguzhan_48 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yüzlerce ürün satıyorlar hocam hepside mi öyledir piyasadan 600-700 lira daha ucuz satıyorlar nerdeyse baya cezbediyor 5 senedir alışveriş yapıyorum hepsiburadadan telefon almadım ama benzer olarak gear fit 2 almıştım hepsiburadadan sorunsuz geldi satıcısı hepsiburada olandan almayı düşünüyorum umarım dediğiniz olmaz Sipariş vereceğim fakat emin olamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SeyfiPasa -- 22 Aralık 2017; 12:56:10 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    305 Mesaj

AKG koymuşlar hocam samsung satın almış o firmayı eskiye göre daha iyi diyorlar zaten odyofili bir insan değilseniz çoğu kulaklık işinizi görür

|
    |
    Noctivagant kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    149 Mesaj
    bir şey dikkatimi çekti. edge aydınlatmasında bildiğim geldiğinde ekran kapalıyken edge ışıkları yanmıyor. hatta bazen yanıyor bazen yanmıyor.

aod açık veya kapalı iken , güç tasarrufu açık veya kapalı iken denedim,yine aynı sonuç.

örneğin sms geldiğinde ekran kapalıyken yanarken, whatsappta instagramda yanmıyor. ki bu programları da seçtim. bazen sms de yanmıyor anlamış değilim.

sorunu yaşayan var mı ya da sorun değil de ben mi bir şeyi kaçırıyorum?

Polonya'dan 1350 liraya temiz ikinci el Galaxy S8 Siyah almış bulunmaktayım :) Hat çalışmıyor Polonya operatorleri cihazın faturası ödenmediği için bloke koymuş Imei'ye. Turkiye'de sorunsuz kullanacağım inşallah:)

Eğer öyle yanıyorsa güzel bir özellikli ama umarım ileride Samsung onu kaldırıp tek renge düşürmez sizin s8 serisinde. S6 edge serisinde vardı o özellik 7.0 ile kaldırdılar o güzelim özelliği. Sadece beyaz yanıyor. Ah samsung ah
    |
    |

durum aynı hocam. 3. parti uygulamalar ekran kapalı iken edge bildirimi bende de çalışmıyor. sms lerde sıkıntı yok. ekran açıkken 3. parti uygulamalar için bahse konu bildirim normal bir şekilde çalışıyor.
    Bende de sorun olarak gördüğüm bir olay var. bir uygulama açıkken çağrı geldiğinde ayarlardan kapalı olmasına rağmen yukarıda bildirim ekranı olarak geliyor. tam ekranda olmuyor yani. ayar ne olursa olsun bir uygulamadayken gelen çağrılar hep bildirim penceresinde görünüyor.
    |
    |
    9mocha kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: anlakpnrr

Polonya'dan 1350 liraya temiz ikinci el Galaxy S8 Siyah almış bulunmaktayım :) Hat çalışmıyor Polonya operatorleri cihazın faturası ödenmediği için bloke koymuş Imei'ye. Turkiye'de sorunsuz kullanacağım inşallah:)

Kullanilmayabilir.Imei ye bann atilinca heryerde gecerli oluyor genelde yinede bakmak lazim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    quote:

AKG koymuşlar hocam samsung satın almış o firmayı eskiye göre daha iyi diyorlar zaten odyofili bir insan değilseniz çoğu kulaklık işinizi görür

Harman company satin alindi.Akg JBL Bose onun alt markalari.

https://www.harman.com

quote:

Orijinalden alıntı: oguzhan_48

quote:

hocam bende merak ediyorum hepsiburada bir kaç gün önce satıcısı hepsiburada olarak satıyordu 3.299 tlye ama bazıları kutu açık falan geldi demişler forumda tereddüt ettim alan arkadaş varsa bizi bilgilendirir umarım

ben önermiyorum netten hepsiburada n11 tarzı yerlerden ucuz telefon diye teşhir ve açık kutu sonradan jelatinlenmiş telefon gönderiyolar.yaptım o hatayı bidaha yapmam

Tuketiciyi yaniltici yorumlarda bulunmayin.Siz aldiniz diye Milletede 1000 lira fazladan verdireceksiniz.

N11 ankaracepten aldim sifir sorun.5 yildirda her teli N11 den alirim sifir sorun.Gidipde 1000 liraniz fazladan varsa mediamarkt oporotorlerden tabi alabilirsiniz beni ilgilendirmez.

• Uzaklaştırılmış 2 gün cezanın, 1 gün 10 saat 1 dakika kadarı kaldı.
    2 Not
    quote:

Yüzlerce ürün satıyorlar hocam hepside mi öyledir piyasadan 600-700 lira daha ucuz satıyorlar nerdeyse baya cezbediyor 5 senedir alışveriş yapıyorum hepsiburadadan telefon almadım ama benzer olarak gear fit 2 almıştım hepsiburadadan sorunsuz geldi satıcısı hepsiburada olandan almayı düşünüyorum umarım dediğiniz olmaz Sipariş vereceğim fakat emin olamadım

Sorun olmaz hocam al gitsin 1000 lira fazladan vermeye gerek yok.

Ayrica axess platinium yada wings varsa pm atarsan 1 2 konuda yardimci olucam :)

• Teğmen
    149 Mesaj

o zaman yazılımsal bi sorun bu. şimdi fark ettim de sanırım hakikaten de 3. parti uygulamalarda çalışmıyor (ekran kapalı iken).

bu bi sorun olarak yakalanıp oreo ile düzeltilir mi acaba

|
    |
    emptiness kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

O tür sitelerden telefon alınmaz diye bir şey yok. Satıcı güvenilir bir firmaysa alınır. Ben s6 edge kullanıyorum ve n11 den alınma ve sıfır hiç açılmamış ambalaj ile geldi. Satıcıda bilindik bir firma olan Genpa'y dı.
    |
    |

Orijinalden alıntı: autebay

Telefonun yandan zil sesini kısmak istiyorum fakat medya sesi kısılıyor. Yandaki ses açma tuşundan telefonu komple sessize almanın bir yolu varmı?

ses ayarlarında değiştirebilirsiniz

Valla kendi forumlarını filan okudum Polonya harici diğer ülkelerde kullanılıyor yazmışlar. Sadece kendi operatörlerini kitliyor. Türkiye'ye döndüğüm zaman bakacağım eğer çalışmazsa geri orda satacağım telefonu.

|
    |
    Marrusia kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Şu ana kadar yüzümü kara çıkartmadı bakalım deneyelim şansımızı teşekkürler hocam alınca yazarım durumu

|
    |
    Marrusia kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
kolayoto.com
Sohbet
SEO
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,703
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.