Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (783. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.134
Cevap
188
Favori
1.586.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 781782783784785
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonun yandan zil sesini kısmak istiyorum fakat medya sesi kısılıyor. Yandaki ses açma tuşundan telefonu komple sessize almanın bir yolu varmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: autebay

Telefonun yandan zil sesini kısmak istiyorum fakat medya sesi kısılıyor. Yandaki ses açma tuşundan telefonu komple sessize almanın bir yolu varmı?

ses ayarlarında değiştirebilirsiniz
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    Valla kendi forumlarını filan okudum Polonya harici diğer ülkelerde kullanılıyor yazmışlar. Sadece kendi operatörlerini kitliyor. Türkiye'ye döndüğüm zaman bakacağım eğer çalışmazsa geri orda satacağım telefonu.

Şu ana kadar yüzümü kara çıkartmadı bakalım deneyelim şansımızı teşekkürler hocam alınca yazarım durumu

http://www.webtekno.com/haber/amp/26409

Hocam bende önceden bu haber denk gelince demiştim öyle direk Harman'ı almış demekki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SeyfiPasa -- 22 Aralık 2017; 16:14:37 >
  • Arkadaşlar samsung s8'de herhangi bir problem varmı kronik sorun felan almayı düşünüyorum. Fakat kamera netleme sorunu amoled yanıkları ile ilgili sorunlar gördüm yazanlarda var bü tür sorunlar varmı gerçekten.
  • TurKoEren kullanıcısına yanıt
    Iki parmaginizla ekranı büyütmeye çalışın..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nejoz -- 22 Aralık 2017; 17:10:4 >
  • Nejoz kullanıcısına yanıt
    Basit ama etkili çözüm . Teşekkkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

quote:

Orijinalden alıntı: oguzhan_48

quote:

Orijinalden alıntı: SeyfiPasa

hocam bende merak ediyorum hepsiburada bir kaç gün önce satıcısı hepsiburada olarak satıyordu 3.299 tlye ama bazıları kutu açık falan geldi demişler forumda tereddüt ettim alan arkadaş varsa bizi bilgilendirir umarım

ben önermiyorum netten hepsiburada n11 tarzı yerlerden ucuz telefon diye teşhir ve açık kutu sonradan jelatinlenmiş telefon gönderiyolar.yaptım o hatayı bidaha yapmam

Tuketiciyi yaniltici yorumlarda bulunmayin.Siz aldiniz diye Milletede 1000 lira fazladan verdireceksiniz.

N11 ankaracepten aldim sifir sorun.5 yildirda her teli N11 den alirim sifir sorun.Gidipde 1000 liraniz fazladan varsa mediamarkt oporotorlerden tabi alabilirsiniz beni ilgilendirmez.

sen neden celalleniyosun ? ben başıma gelmese böyle bişey yazarmıyım konu sahibisin saygı duyuyoruz yaptığın güzel bişey ama bu yorumun beni üzdü gerçekten. görmeden aldığın bişeyin garantisi olamaz. ben o dediğin yerden aldım ürünü resmen açılmış kutu hatta telefonu tutan ped çıkmadı içinden sonradan yapıştırılmış bandrol vs saymayayım şimdi hepsini. iade ettim gittim vatandan aldım bidahada asla netten telefon almam bu kadar.

• quote:

quote:

quote:

quote:

hocam bende merak ediyorum hepsiburada bir kaç gün önce satıcısı hepsiburada olarak satıyordu 3.299 tlye ama bazıları kutu açık falan geldi demişler forumda tereddüt ettim alan arkadaş varsa bizi bilgilendirir umarım

ben önermiyorum netten hepsiburada n11 tarzı yerlerden ucuz telefon diye teşhir ve açık kutu sonradan jelatinlenmiş telefon gönderiyolar.yaptım o hatayı bidaha yapmam

Tuketiciyi yaniltici yorumlarda bulunmayin.Siz aldiniz diye Milletede 1000 lira fazladan verdireceksiniz.

N11 ankaracepten aldim sifir sorun.5 yildirda her teli N11 den alirim sifir sorun.Gidipde 1000 liraniz fazladan varsa mediamarkt oporotorlerden tabi alabilirsiniz beni ilgilendirmez.

sen neden celalleniyosun ? ben başıma gelmese böyle bişey yazarmıyım konu sahibisin saygı duyuyoruz yaptığın güzel bişey ama bu yorumun beni üzdü gerçekten. görmeden aldığın bişeyin garantisi olamaz. ben o dediğin yerden aldım ürünü resmen açılmış kutu hatta telefonu tutan ped çıkmadı içinden sonradan yapıştırılmış bandrol vs saymayayım şimdi hepsini. iade ettim gittim vatandan aldım bidahada asla netten telefon almam bu kadar.

Birsey demedim sadece kesin konusmayin diye o yorumu yazdim kirildi iseniz affola mesajida silebilirim.Sadece bu tur konularda kesin mesajlar yazmamak lazim,bu telefonlar atiyorum n11 den alinma oncelikle birde belirteyim teshir falan degil telefonlar.Benim anladigim bu telefonlar yine mesut ceviginde bir videosu vardi bu konu hakkinda sizin kredi karti borcunuz var yada baska birsey banka kredi vermiyor gidiyorsunuz turkcelle bana telefon sat 36 ayda odeyeyim diyor.Telefonu adam acmadan baska telefoncuya satiyor.Oda biraz dusuge bize satiyor.Sim takilmadigi icinde garanti baslamiyor yine kutu kapali.Bu kadar teli boyle bulmalari kolay mi bilmiyorum ama benim aldigim ankaracep brigstardi bu telefonlari vodafone satiyor.Brigstar yazanlar boyle ama yinede kesin emin degilim.

Yinede ozur diliyorum.Sizin basiniza geleni keske boyle anlatsaydiniz bende oyle bir yorum yapmasaydim 1 cumlede aciklayinca yanlis anladim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 22 Aralık 2017; 20:2:33 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

O tür sitelerden telefon alınmaz diye bir şey yok. Satıcı güvenilir bir firmaysa alınır. Ben s6 edge kullanıyorum ve n11 den alınma ve sıfır hiç açılmamış ambalaj ile geldi. Satıcıda bilindik bir firma olan Genpa'y dı.

çok ince eleyip sık dokuyacaksın ancak ben bundan sonra telefon almam netten. aldım 3bin tlye denk geliyodu onuda açıklayayım burda 300 liralık çek kullandım ayrıca kartımda 50 liradan fazla puan vardı onuda kullandım .böyle bir sorunla karşılaşınca direk iade ettim zaten çok titiz ve dikkatli biriyimdir. mağazadan aldım kaskolu sigortalı vs uğraşamam gerek yok
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Birsey demedim sadece kesin konusmayin diye o yorumu yazdim kirildi iseniz affola mesajida silebilirim.Sadece bu tur konularda kesin mesajlar yazmamak lazim,bu telefonlar atiyorum n11 den alinma oncelikle birde belirteyim teshir falan degil telefonlar.Benim anladigim bu telefonlar yine mesut ceviginde bir videosu vardi bu konu hakkinda sizin kredi karti borcunuz var yada baska birsey banka kredi vermiyor gidiyorsunuz turkcelle bana telefon sat 36 ayda odeyeyim diyor.Telefonu adam acmadan baska telefoncuya satiyor.Oda biraz dusuge bize satiyor.Sim takilmadigi icinde garanti baslamiyor yine kutu kapali.Bu kadar teli boyle bulmalari kolay mi bilmiyorum ama benim aldigim ankaracep brigstardi bu telefonlari vodafone satiyor.Brigstar yazanlar boyle ama yinede kesin emin degilim.

Yinede ozur diliyorum.Sizin basiniza geleni keske boyle anlatsaydiniz bende oyle bir yorum yapmasaydim 1 cumlede aciklayinca yanlis anladim.

sorun değil bayabi şok geçirince başkalarıda üzülmesin diye yazdım ama kesin olarak netten sorunlu telefon gelmez tabiki ben şanslı biri değilimdir bana denk gelmiş olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Fx_57,5

ekrana dokunmasam bile değişiyor sürekli,bir kaç değer artıyor fakat baro metre ile su geçirmezliğin nasıl bir alakası var,su çeirmeyi engelleyen contalar zarar görmüşse (örn ekran değişim sırasında)bunu böyle test edebilmek saçma geldi

Telefonu suya soktuğunuzda derinliğine göre örneğin 1 metre derinliğe soktuğunuz zaman atıyorum basınç 1300 oluyorsa 1.5 metreye soktuğunuz zaman basınç 1400 olur. Bu rakamları örnek için verdim gerçekle alakası yoktur. Bu sebeple de telefonu test ediyoruz eğer su geçirmezliği sağlayan contalar gevşemişse telefonun da basıncı düşük çıkar hava aldığı için. Ve telefonu suya soktuğunuz her fazla derinlikte basınç yükselir. O yüzden telefonun tanıtımında 1.5 metreye kadar dayanıklıdır yazıyor. Yoksa bunu belirtmezlerdi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: saasc

quote:

Orijinalden alıntı: -YucukluSucurtam-

quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Sağol. Yalnız değer değişmedi nedense. Ya beceremedi basmayı yani sayfa açılınca geç bastı biraz bide tam basamadı gibi geldi.

Hiç mi değişme olmadı en azından 1032 çıktıysa bastırınca kısa süreliğine 1035 falan olması gerekiyor. Benim telefonu test ettim şu an 1020 de duruyor normalde basdıkça 1025 a kadar çıkıp çok kısa süreliğine sonra tekrardan düşüyor daha önce de defalarca suya soktum ayrıca.

Bendeki bastırınca 1 sayı yükseliyor acaba sıkıntılı mi

Zaten yükseliyor dediğim çok kısa bir süreliğine 5-10 saniye falandır en fazla.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• badmobil kullanıcısına yanıt
    Kronik sorunu yok iyi alet

• Arkadaşlar note8 deki pin girince ok tuşuna basmadan tel kilidini açıyor.Ancak s8 lerde böyle bir seçenek yok nası olabilir.
  • Beyler bir sorum var ışığın az olduğu yerde foto çekerken böyle pullu ve kontrası yüksek çıkıyor ama foto çekildikten sonra gayet güzel foto çıkıyor ortaya. Bu bendeki bir problem midir? Yoksa bu herkesde aynı midir?

• selam ben de aranıza s8+ orkide grisi ile katıldım.

Cihaz üzerine söylenecek söz yok. İyice araştırıp aldım.

Oreo bekliyoruz herhalde inşallah stabil bi sürüm gelir ne zaman çıkacaksa

• Mertcan-39 kullanıcısına yanıt
    Medya için ses tuşlarını kullan aktifmiş. Onu kapatınca düzeldi. Teşekkürler sağolun 👍

• arkadaşlar bu aod bildirimler gelmiyor çözümü varmı bildirim gelemdikten sonra kullanmanında bir mantığı kalmıyor teli yeniden başlattım ayarlara baktım yine olmadı
  • 
Sayfa: önceki 781782783784785
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.