Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (1502. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.133
Cevap
188
Favori
1.586.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15001501150215031504
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

7 ay önce yazmışım o mesajı ama duruyorlar hâlâ. Kargo vs. uğraşamam o yüzden satmadım, İstanbul'da gelir elden alırım dersen hediyem olsun, boş boş duruyor :). Akg kulaklıkların da çok sahtesi var dikkat etmek lazım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkan 197 -- 12 Şubat 2022; 1:11:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • berkan 197 kullanıcısına yanıt

Valla hocam çok sevinirim benimki fix çakma çünkü şehir içi dolmuşunda vatandaşın biri çıkardı yanımda onunkinde delik vardı bende yoktu yan sanayi kullandığım aşikar ama ben kastamonuda oturuyorum İstanbul'da bi ton tanıdığım var ama elden alırlar pm atıyorum hemen 🥰

• Bu ay içinde yayınlanan güncellemeyi alan varmı.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • benim s8 in ekran kıırk bi çıkma ekran bulamadım şu cihaza orj ekranı 2 bin olmuş

• ahhsan kullanıcısına yanıt

Benim şuana kadar ekran, batarya ve şarj soketi değişti birer kez.

Bu ikinci ekran olmasına rağmen ekranın üst sağ köşesinde bir yanık ile başladı. Sonra bildirim ekranının tonu değişti. En son ekran 2 cm ekran parlaklığı açık, 2cm kapalı olacak şekilde 5, 6 parçaya bölündü. Son 1 aydır ise tüplü tvlerin ömrü dolunca ekranın sürekli kararıp gelmesi gibi arada kararıp geliyor.

Ayrıca arka cam hafif kasadan ayrılmış. Araya tırnağım giriyor. Pil şiştimi diye korkmuyor değilim. Cihaz elimizde patlamadan değiştireyim diye niyetlendim yazın ama dolar öyle bir fırladı ki şuan alabileceğim telefonlar bu 5 yıllık telefondan bile kötü olur.

Telefonu bir kere ekran koruyucusuz seramik zemine düşürdüm ve zeminde kayarak gitti. Ekranda baya derin bir sürü çizik oluştu. Bende zaten ekran çizildi kılıfsız kullanayım dedim ama telefon avuçta durmuyor yahu. Sanki kalıp sabun tutuyorum. Fırlayıp duruyor. Sürekli avucunda dönüyor insanın. Ne kadar kaygan bir cihazmış arkadaş uyuz oldum.

• Arkadaşlar bende galaxy watch 3 var. Saatte ekg ölçerde var. Lakin bunun için telefonda samsung healt monitör uygulamasının olması gerekmekte. Bnim cihazım s8 plus. Telefonda samsung healt monitör uygulaması bir türlü çalışmıyor. Mod sürümü yüklüyorum (ülkemizde apksı sunulmamış çünkü) açılış ekranından sonra continue yazan yere tıkladığımda uygulamadan atıyor. Bu sorunu çözen varmı acaba yada nasıl çözebilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reber65 -- 26 Şubat 2022; 9:34:50 >
  • Arkadaşlar , selamlar . Batarya değiştirip iyi performans alan oldu mu acaba? Benim pilin sağlığı %82 düzeyinde şu an. Herhangi bir yerden batarya alıp memnun kalan varsa yeri paylaşırsa çok mutlu olurum:)

• Bende bu konuya cevap arıyorum benim de değiştirme zamanı geldi

• uaafa kullanıcısına yanıt
    Servis batarya için 580 tl dedi. Batarya ila çerçevede değiştiriliyormuş.

• Mertcan-39 kullanıcısına yanıt

ekranımda sol üstte kullanımı etkilemeyecek bi leke var düşünürsen satabilirim ekranı

• batarya ile çerçeve ne alaka anladım deji kullanan yok mu aranızda geçen n11 de 250 lira cvarına bi tane vardı orj

• Sevgili arkadaşlar

2017-2018 gibi aldığım Galaxy S8'in malûm güvenlik güncellemelerini almaması çok sorun oluşturur mu?

Yani artık üst cihaza geçmek istememe sebebi için makul bir sebep olur mu?

Bu noktada S21 Plus ve Note 20 Ultra arasında kaldım.
    Ne dersiniz acaba ?

• Son güncellemeyi 1 nisan 2021 de aldı ve bir güvenlik sorunu olacağını sanmam 5 banka işinide burdan hallediyorum . Bilmediğim uygulamayı yuklemem saçma sitelere girmem . Ben öldüm diyene kada r kullanmayı düşünüyorum. Fakat artık samsung almayı asla düşünmüyorum bundan sonraki iphone olacağı kesin. Sırf bu güvenlik güncellemeleri nedeni ile.

• Akustik34 kullanıcısına yanıt

Root yoksa omurnboyu kullan

• Hayır, ne root ne de rom var... İlk aldığım gün gibi kullanmaktayım. Sadece ekranını çatlattım o kadar...

• arkadaşlar merhaba telefonum s8 plus bataryasını yeni değiştirdim pil konusunda eskisine göre çok rahatım fakat telefonum çok kasıyor artık batarya değiştirmek de çare olmadı geçici olarak iphone 6s 64gb cihaza geçsem daha rahat eder miyim ? yeni telefon yaz sonu alabileceğim

• therevengercat kullanıcısına yanıt

Kardeşimde iPhone 7 var ve benim 5 yıllık S8 plus'tan daha çok kasıyor.

Ben 2018 yılında ekran yanığı için ekranı değiştirtirken bataryayı da değişmişlerdi. Kardeşim ise 2020 yılında değişti bataryayı ancak artık kasmasından sıkılıp değiştirdi telefonun.

Bende telefonu değiştiricem ama kasmasından sebep değil. Ekran artık kapanıp açılmaya başladı kendiliğinden.

• therevengercat kullanıcısına yanıt
    Fabrika ayarlarına dönün düzelebilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar telefonum neredeyse 4 senelik oldu, kasmalar donmalar rahatsız edici olmaya başladı. Bu telefona rom-root (daha önce yapmadım ama araştırıp yapabilirim) atmamı tavsiye eder misiniz, bu işi bilen, rom root atan arkadaşlar sizce yapmalı mıyım, yapacaksam hangisi daha stabil olur? Yardım ve önerileriniz olursa çok sevinirim.

• Ben Android 10 hades rom kullanıyorum. Tavsiye ederim.

• 
Sayfa: önceki 15001501150215031504
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.