Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (1503. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.133
Cevap
188
Favori
1.586.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15011502150315041505
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pil değişimi için fiyat alan var mı, değişimden sonra sorun yaşayan oldu mu.

• Cem kullanıcısına yanıt

s8 plus için 480 tl dediler.

• Banada 3 hafta önce 420 dediler. Asıl mesele değişim sonrası. Sonrasında problem oluyor mu.

henüz değiştirmedim hocam.

• Arkadaşlar 24 yıllık türkcell aboneliğimi vodafone taşıdım bir kızgınlık ile fakat şimdi telefonda zırt birt rich communication diye bir uyarı çıkıyor. Ayarlar bağlantılar diğer bağlantı ayarları gelişmiş arama ve mesajlaşma yi kapattım hala çıkıyor ne yapabilirim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

benimde değiştirmem lazım ama yazılım şuan baya eski versiyonda. yeni versiyon yazılımlarda kasma var diyorlar. sırf o yüzden gönderemedim. şimdi en azından kasmadan sabah çıkarınca şarjdan akşama kadar idare ediyor güç tasarruf modunda. bulunduğum ilde servis olsa güncelleme denebilir ama kargoyla gönderince güncelliyorlar direk

• Merhabalar Arkadaşlar,

Makineden hala çok memnunum lakin elimin ayarsızlığı sebebiyle düşme sonucu ekran kırıldı köşeden hala kullanılıyor lakin ben kamp yapan , nemli ve suyla haşır neşir olan biri olarak su geçirmezliğini çok kullanıyorum. Önceki telefonumu yağmur altında 30dk motor sürüşü yaparken kaybettiğim için sıvı teması sıkıntısız olan bir telefon bakıyorum. Fiyatlar malum Var mı alternatif önerebileceğiniz f/p bir telefon. Ekran onarımı için Samsung 2250 demişti eğer zam yapmadıysalar.

• otoogretmen45199 kullanıcısına yanıt

Benim de 2 sene önce ekranın sağ orta kısmı kırılmıştı. Tam olarak vatsapta mesaj gönder simgesinin bulunduğu yer. Ama Allah'tan gönder butonu çalışıyordu :)

Şimdi de S22 ailesini düşünüyorum.

Ha böyle de halen canavar gibi kullanılıyor ve kamerası da efsane :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5 yılını doldurmuş canım cihazıma 3. Bataryayı sipariş edip kendim taktım. Çok övülen deji marka batarya ile ilk 3 günlük deneyimim ef-sa-ne. Resmen 1 gün 3 saat bekleme ve 7 saat ekran süresi aldım ss almayı unuttum bir dahaki döngüde alıp buraya atacağım. Resmen ilk günlerdeki gibi şaşkınım. Umarım kısa süremez bu durum çünkü üç dört ay içinde performansı düşüyor yorumlarını çok gördüm.

• miladım dolmadı M kullanıcısına yanıt

Kendiniz nasıl taktınız acaba?

Almış olduğunuz deji markasının linkini yazarsaniz benim telefonum da batarya değişim yapmam gerek 5 yıldır kullanıyorum memnunum telefondan 3 saatlik ekran süresi var şimdilik

• Hocam youtube s8 batarya değişimi yazınca 5-6 dk lık video vardı baka baka değiştirdim çok da basit bir işlemmiş. Hatta özenerek yapıştırdığım için de kapağı sağlam oldu hayatta su geçirmez. WoyaxDeji den aldım bataryayı

• Arkadaşlar ekran kırıldı, samsung servisemi vereyim. Samsung servis ekranı pille beraber değiştiriyormuş, yaptıran bilgi verebilirmi.teşekürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sawolverine kullanıcısına yanıt

Yaptınız mı? Çok zor değilse ve sonuçtan memnundanız ben de yapmayı düşünüyorum.

Bir de google kamera xda da, non-root s8+ için çalışıyor denmiş. Kurdum uygulama açılamadı bile, var mı çalışan bildiğiniz bir versiyonu.

bende 15 gün önce S8 plus telefonum için dejinin alman malı üretimi woyaux bataryadan aldım. bendeki ekran süresi 5 saat 20 dk şu an için ve %89 kapasiteli 3120 mAh görünüyor Şu an kapasite. ilk iki gün çok hızli bitiyor şarjı sonradan kendine geliyor batarya. bakalım zamanla kapasite artar mi göreceğiz. 1 sene garantili olarak alıyoruz. olurda sorun yaşarsam iade ederim. bu arada güç tasarruf modu falan kullanmıyorum. always kilit ekran da sürekli aktif olarak 5 saati geçen bir ekran süresi var. tasarruf moduna alsam belki 6 saat anca ekran süresi olur. 4,5 senelik batarya ile 3 saat kadar ekran suresi vardı. accubattary uygulaması ile ölçüm alıyorum bu arada. şu an için

• bu arada yorumlarda kırık ekran sorunları da okudum. benim telefon ekranı da kırılmıştı.tam ekran değişimi 2500den aşağı değil. dokunmatik ekran sağlam olduğu ve dokunmatik üstü cam çatlak olduğu için iki ekran birbirinden ayrılarak üzerine yeni cam takıp vakumlama makinesi ile geri yapıştırıyorlar. ekran camını uygun fiyata 400 tl ye yaptırdım ben telefonumu bu şekilde. orjinal ekran kalitesii kalıyor sadece cam değişmiş oluyor. youtubede videolarını görüp öyle yaptırdım bende. ön cam , arka cam , batarya hepsini değiştirip 700 tl ye yeniledim telefonu. bi kaç sene daha götürür beni belki. bu pahalılık da düzgün telefon almak zor.

• Bu gün sıkışan sim kartı çıkartırdım baya uğraştırdı adamı. 2019da pili degistirmistim açmışken pilide değiştirdim deji ile . Daha 1.5 gün gidiyordu batarya bakalım deji nasıl olacak.

durum nedir hocam

• Sadece şarj sorunu olan telefona servis bataryası diye yeni batarya taktırdım aksam ful dolum gün dolmadan bitmek üzere yeni olmasindan dolayı bu şekil olabilirmi değişim yaptıracağım tekrar bu sefer Deji marka batarya yaptırayım diyorum nasıldır bu marka

• Elimde kullanılmamış deji batarya var S8 için,mesaj atabilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 15011502150315041505
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.