Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (1470. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
30.133
Cevap
188
Favori
1.586.842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14681469147014711472
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Data dediğin zaman veri olduğunu düşünme. Type c den hdmi çıkışı alabileceğin bir donusturuciyle ses verisi de alabilirsin. Görüntüde aktarabilirsin. Dönüştürücü konusunda bir bilgim yok yanlış yönlendirmek istemem. Kolay gelsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekran zaman aşımı sürekli 30 sn oluyor kendiliğinden. Çözümü var mı

• mecnunadam kullanıcısına yanıt
    Her sabah ayarlamaktan bıktım

• Bende öyle br şey yok nasıl oluyor ya ben mi fark etmedim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yeni güncelleme geldi keşke yapmasaydım.

Mesajlar ve Cihaz Bakımını görünce atladım.

Şimdi telefon konuşurken ve bir şey izlerken ısınmaya başladı, lanet olsun, bilerek yapıyorlar.
  • Maşallah ekran süresi 5 saatin altına düşmüyor. SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU]

• Planlı eskitme politikası başlamış gibi gözüküyor. Babalar gibi çalışan s8 plus android 10 olsa bile süper performans sunabilecekken ne android 10 ne de yeni one ui 2 yi kullanabiliyoruz. 2g 3g LTE seçimi kullanan arkadaşlar yeni sürüme geçmese daha iyi olur.

• ahhsan kullanıcısına yanıt
    One ui arayüzünden sıkıldığından dolayı play store daki ios launcher (LuuTinh geliştiricisi) uygulamasını kurdum ekran süresi 5 saatlerden 6 saate yükseldi. Hava durumu widgetleri ve investing widget i aktif. Bence bir denemek lazım eski çöp ios arayüzlere göre bir hayli geliştirme yapılmış. Apple arayüzüne alışanlar için gayet güzel ve akıcı.

• core2dal kullanıcısına yanıt
    Lte only uygulaması ile 2g 3g 4g seçimini tek seçenek yapabilirsiniz arkadaşlar onu dertt etmeyin.

Tşkler deneyeyim bakayım 5 saat süre ne olacak. Daha önce bir tane denedim memnun kalmamıştım.
  • Bir de ne zamandır root konularından uzağız knox sayacı, samsung uygulamaları, nfc banka ödemeleri vs çalışıyor mu acaba deneyen var mı? Magisk vs yeni root uygulamaları filan çıkmış acaba neler oldu :)

Evet akıcı bir arayuzu. Fakat çok reklam çıkıyor nasıl engelleriz ??

• ahhsan kullanıcısına yanıt
    Sadece uygulama içinden ayarları değiştirirken çıkıyor. Zaten bir kere ayarladıktan sonra daha gitmiyorsunuz bile. Ne yapsın yazılımcı taş mı yesin reklam koyuyor. Ama kullanım esnasında hiçbir şekilde çıkmıyor.

Tas yemesin diye 7 tl verip ücretli uygulama aldım. Az önce sildim. 😂

• Merhabalar

S8 kullanıyorum. Note 10 Plus'a geçmek istiyorum. Kaleminden ötürü...

Note 20 de çıkmışken...

Doğru bi tercih mi olur..?

Ne dersiniz..?

Teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akustik34 -- 16 Eylül 2020; 11:12:12 >
  • Arkadaşlar ben son güncellemeyi yapmadım sağolsun arkadaşlar uyarmışlardı. Fakat şöyle bir durum var, son 1 aydır gmail ve sxamsung email ile de denememe rağmen şirket exchange emailimde gecikmeler yaşanıyor. Hatta hiç mail düşmediği bile oluyor. Appe giriyorum 2 kere falan çekerek güncelleyince yeni mailler düşüyor. Diğer mail serverlarında sorun yok ama exchange de problem var bende. Temiz kurulum bile denedim ama nafile. Bunu yaşayan var mı aranızda?
  • Akustik34 kullanıcısına yanıt
    tamamen bütçeniz ile alakalı note20 alacak bütçeniz var ise note 10 almayın. ama bana kalıra çok büyük farklılıklar olduğunu düşünmüyorum.
    heleki 2017 den beri s8 kullanıyorum, şuan için sıkıntısı yok ama cihazdan sıkıldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alprak

tamamen bütçeniz ile alakalı note20 alacak bütçeniz var ise note 10 almayın. ama bana kalıra çok büyük farklılıklar olduğunu düşünmüyorum.
    heleki 2017 den beri s8 kullanıyorum, şuan için sıkıntısı yok ama cihazdan sıkıldım.
    Çok araştırdım açıkçası...
    Note 10 Plus ile Note 20 Ultra arasında devasa farklar göremedim. Dolayısıyla Note 10 Plus'da karar kıldım gibi...
    Öteki ay düşünüyorum almayı inşaAllah...

Peki siz olsaydınız ne alırdınız..?
    Dostum knox ve knoxa ait herşey bozuluyor, ama güvenli klasörü falan kopyalayıp yapmışlar diğerleri çalışmıyor sanırım. Nfc konusunda sıkıntı yok, magisk diğer rootdan daha güzel. Deneyimin var belli dene derim garanti bittiyse stock romla uğraşma samsung health, knox vs çok umrunda değilse bastır gitsin. Hadesrom ve hadeskernel tavsiyemdir sana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkan 197 -- 16 Eylül 2020; 23:50:10 >
  • 1Haziran2020 güncellemesini indiren var mı ? Pil ömrü zaten düştü korkuyorum indirmeye

• 
Sayfa: önceki 14681469147014711472
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.