Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (1457. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
30.133
Cevap
188
Favori
1.586.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14551456145714581459
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MelanchoLy - Man

Telefonu alalı 3 yılı doldurdum, günde her gün 2 minimum maximum 3 kez şarja takıyorum. bıktım artık valla her yerde priz aramaktan yanımda şarj cihazı taşımaktan.
    m31 almayı düşünüyorum pilinden dolayı fakat s8 in kasası cam olduğu için premium hissettiriyordu. m31 plastik galiba

bir de kafama takılan fotoğraf çok çekiyorum kaliteye önem veriyorum, m31 tatmin etmeyebilir s8 den sonra sanırım

sizce napmalıyım
    yetkili seevisde pil değiştirin.. S8 hala çok iyi.. gideri var..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • receep 32 R kullanıcısına yanıt
    valla hocam bilmiyorum,

ayırdılar mı ya da başka bir şekilde mi değiştiler hiçbir bilgim yok. Cİhaz halen kargoda gelemiyor bir türlü çok yoğunmuş şubeler bilmemne.
  • kaplans007 K kullanıcısına yanıt
    Ekranda hata yoksa ve telefon garantiden dustu ise ön camı degistirmek bence daha mantikli

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oxygen__

Ekranda hata yoksa ve telefon garantiden dustu ise ön camı degistirmek bence daha mantikli
    Hocam ölü iç ekranda kirik. Ondan dolayi ekran komple degismek zorunda. Bira fiyat arastirmasi yaptım. Sadece on ekran 1200 tl. Benim ön kamera ve arka cam kapakta sorunlu onlarda degisecek. Toplamda 1600 tl yi buluyor fiyat.

• Arkadaşlar merhaba telefonumun ekranı tamamen bozuldu ama dokunmatiği çalışıyor bilgisayara bağlayacağım ama şifre girmem gerekiyor.Birisi samsungun kendi klavyesini en küçük boyuta alıp
    şifre girme ekranını ss olarak yükleyebilirse bana çok büyük bi yardımı olmuş olur
  • Arkadaşlar merhaba telefonumun ekranı tamamen bozuldu ama dokunmatiği çalışıyor bilgisayara bağlayacağım ama şifre girmem gerekiyor.Birisi samsungun kendi klavyesini en küçük boyuta alıp
    şifre girme ekranını ss olarak yükleyebilirse bana çok büyük bi yardımı olmuş olur
  • receep 32 R kullanıcısına yanıt
    Bugün bilgi aldım hocam,

arka kapak için demişler kasa değişmiş - kasa ekran batarya değişmiş şuanda.
  • S8 den m31 e geçer miydiniz?

Kamera ve işlemci yönünden s8 i aratır mi

• Samsung s8 ve s8+ için güncelleme desteğini bitirdiğini açıklamış. Iphone 2017 telefona güncelleme yollamaya devam ederken samsung pişmanlıktır noktasına zorla getiriyor kendini.

• Baltalı İllallah kullanıcısına yanıt
    Hallettiniz mi? Yardımcı olan olmadıysa ben göndereyim. Ama benim navbarin yüksekliği değişik.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kadirfke

Yüklerseniz Gelişmiş özellikler kısmına geliyor android 10 olarak da oraya konumlandırılmış birde üst bildirim barında kısayol var. Çok iyi.
    Hocam bu hangi gelismis ozelliklere geliyor bulamadim bi turlu

• ahmydz A kullanıcısına yanıt
    Apk olarak kurduysanız çıkar burada en üstte.
    SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU]

• Kadirfke K kullanıcısına yanıt
    Hocam bunu kurduktan sonra ne gibi kolayliklar var bixbyde

• ahmydz A kullanıcısına yanıt
    Şöyle bixby de değilde cihaz kullanımında güzel olanaklar sağlıyor sizin oluşturduğunuz komutlara göre...

Mesela ben youtube açıldığında ekran döndür komutunu kaydettim. Youtube yi açtığımda ekran döndürme de açılıyor oto. olarak.

Bir de gmail açtığımda sekranizasyonu aç konutunu verdim. Mailler uygulamayı açtığımda sekronize edilip geliyor. Normalde kapalı tutarım şarj yemesin diye.

Daha bir çok özellik var sayamadığım. Cihaz şarj olurken aod aç gibi. İşte eve gelince wifi açılsın. Vs vs..

Dili türkçe olması çok iyi.

Hocam bu ayarlar nasıl yapılıyor bixb'den, biraz bahseder misiniz?
  • waybe kullanıcısına yanıt
    https://www.apkmirror.com/apk/samsung-electronics-co-ltd/bixby-routines/bixby-routines-2-5-36-5-release/bixby-routines-2-5-36-5-android-apk-download/

Uygulamayı indirip kurun. Bahsettiğim yerden açın. Zaten durum çubuğunda da kısayol tuşu ekleniyor. Oradan da erişebilirsiniz. Uygulamayı açınca işlenişini anlarsınız zaten. Takıldığınız yerde yardımcı olurum.

Teşekkürler hocam, o zaman bu uygulama telefondaki mevcut bixby uygulamasından farklı mı?
  • waybe kullanıcısına yanıt
    Android 10 ile sunulan özellik. S9 ve üst cihazlarda var. S8 serisi ile uyumlu. Sammobileden normalde samsung uygulamaları kurulmaya izin verilmiyor ama bu uygulamaya verilmiş şaşırdım. Demekki s8 serisi ile uyumlu ama sunulmamış.

Anladım, teşekkürler bir bakayım uygulamaya.
  • Geçen hafta s8 i Ankaraya garantiye yolladım. Bdh iletişime. Ekranda baya yanık izleri de vardı. Ekranı bataryayı, şarj soketini ve çerçeveyi değişmişler. Ama batarya sanki değişmemiş gibi hızlı bitiyor. Garantiye gitmeden önce %15 ten sonra ani kapanmalar yapıyordu. Şimdi ani kapanma yok ama. Yarım saat önce şarjdan çıkardım. 20 dk chrome kullandım. %91 kaldı. İlk aldığım zamanlar da böyle miydi hatırlamıyorum. Önerisi olan var mı

• 
Sayfa: önceki 14551456145714581459
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.