Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
10 Misafir (3 Mobil) - 7 Masaüstü3 Mobil
5 sn
29.873
Cevap
231
Favori
1.512.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 gün
  • Cevaplayan Üyeler 2247
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 635
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 20 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 438
  • Favoriye Eklediklerim 234
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Marrusia (1445 mesaj) Turbetfurzey (781 mesaj) saasc (635 mesaj) Machine Wizard (514 mesaj) Fx_57,5 (486 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (10807 mesaj) Mobil (14141 mesaj) Tablet (1243 mesaj) Mini (2881 mesaj) Uygulama (1502 mesaj) (23 mesaj)
  • @
36 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU]
Giriş
    18 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar.benim bir sorum olacaktı.ben mart ayı güncellemesini yüklemedim bu ay tekrar güncelleme geldi bunu yükleyince mart ayında gelen güncellemenin iyilestirmelerinide alabiliyor muyum ? O güncellemenin iyilestirmelerini kaçırmış mı? Oldum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı
    344 Mesaj

Ileride sorun cikarmayacaginin garantisi yok. Ama gözünüze batmıyorsa alınabilir. Ilerde uygun fiyatlı ekran bulursanız değiştirirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahhsan -- 15 Nisan 2020; 19:17:48 >
    |
    |
    akıldakalıcı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3004 Mesaj

Teşekkürler

|
    |
    saasc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1488 Mesaj
    Arkadaslar bu ses alma sorununu cozen program hala bulunamadimi 9 versiyonda gorusme yaparken....

|
    |
  • Yüzbaşı
    447 Mesaj

Ekranı zaten 1200 liraya felan değiştiriyor samsung servis ikinci el piyasası 2000 2500 telefonun

|
    |
    akıldakalıcı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    17 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba. Ben de geçen hafta 2. el s8 alarak aranıza katıldım. Benim garip bir sorunum var. İnternet olarak Turksatın uydunet kullanıyorum. S8 telefonumla bağlandığım zaman bluetooth açıksa eğer indirme yaptığımda veya internete yüklendiğim zaman modem bağlantıyı kesiyor. Hiç kimse bağlanamıyor. Kapatıp açmadan da düzelmiyor modem. Sorunu daha önce yaşayan oldu mu? Çözüm önerilerinizi bekliyorum. Ciddi bir sıkıntı çünkü
    |
    |
  • Teğmen
    213 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: pisim58

Merhaba arkadaşlar.benim bir sorum olacaktı.ben mart ayı güncellemesini yüklemedim bu ay tekrar güncelleme geldi bunu yükleyince mart ayında gelen güncellemenin iyilestirmelerinide alabiliyor muyum ? O güncellemenin iyilestirmelerini kaçırmış mı? Oldum
    olmazsın. zaten son gelen güncelleme ile beraber mart ayındaki güncellemenin önemi kalmamış oluyor.
    |
    |
  • Onbaşı
    31 Mesaj

Hocam yeterince zaman geçmiş değişen bataryanın ilk bataryaya göre ömrü nasıl oldu aynı mı? Eskiden servisde orjinal diye 6 ayda ölen 3. sınıf batarya kullanırlardı eğer hala öyleyse dışarda yaptırıyım yarı fiyatına

|
    |
    TeknoBus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4642 Mesaj
    bugün telefon şarjı yüzde 30 lardayken cebime koydum gps mobil veri acıktı
    10"dakika sonra telefon baktım kapanmış
    şarj 0 olmuş
    sizce neden böyle oldu

bazen gece şarja takılı bırakıyorum bununla alakalı olabilir mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı
    284 Mesaj
    S8 kullanan arkadaşlar telefon ultra ağır çekim ve ağır çekim modun da kamera kararıyor normalde fotoğrafta ve video da normal ama ağır çekime geçince kararıyor var mı aynı sorunu yaşayan

• Yüzbaşı
    677 Mesaj

sizin için denedim evet kararma var
    |
    |
    trophy07 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    284 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: jskat

sizin için denedim evet kararma var
    İphone x ile denedim note 8 pro ile denedim sonuç aynı hocam demek ki normali bu

|
    |
  • Yarbay
    2284 Mesaj

Hocam bu çok normal bir sorun. Normalde 30fps bir video saniyede 30 fotoğraf çekilip birleştirilerek oluşturulur. Yani kamera lensiniz saniyese 30 defa açılıp kapanir. Siz 240fps cekmek isterseniz saniyede 240 defa açılır kapanir. Yani acilip kapanma sureleri kisaldigi icin objektife daha az ışık girer. Buda güneş gibi güçlü ışıklar altinda cekilmeyen agir cekim veya yuksek fps li videolarda karanlık görüntü olarak yansir. Saygilar

|
    |
    trophy07 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2284 Mesaj

Valla hocam benim batarya degistikten sonra %10 fark ettim belkide psikolojikti. Şimdi hades rom kullanıyorum. Ekran surem 2.2 saatten 5 saate çıktı. Bataryadan önce yazilim sikintiymis hocam. Samsungtan kurtuldum oyle rahatladim, dahada batarya degismem her gun catir catir fast charging yapiyorum. Suanki sistemde bataryamin ölü hali rom atmadan kullanirkenkinden daha iyidir

|
    |
    djfillifoto kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    274 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: gael

bugün telefon şarjı yüzde 30 lardayken cebime koydum gps mobil veri acıktı
    10"dakika sonra telefon baktım kapanmış
    şarj 0 olmuş
    sizce neden böyle oldu

bazen gece şarja takılı bırakıyorum bununla alakalı olabilir mi
    Onunla alakalı olacagını sanmıyorum. 2.5 senedir bütün şarjlarımı gece sabaha kadar takılı bırakarak yapıyorum. 1.5 senedir de uçak moduna alarak bırakıyorum.

Eğer telefonu kullanırken şarj ediyorsanız bataryanız yıpranmış olabilir. Yani bataryadan bir yandan enerji çekilirken bir yandan yüklenmesi bataryayı yıpratıyor. Gece sarja bırakırken uçak moduna alma sebebimde bu. Şebeke sürekli full çekmek için bataryadan güç tüketiyor ve azaldıkca yeniden sarj olmaya çalışıyor bu döngü bataryayı yıpratabilir. bunlara dikkat ederseniz daha sağlıklı kullanabilirsiniz.

• Yarbay
    4642 Mesaj

telefon şarjdayken hiç kullanmadım
    uçak moduna ara sıra alırım
    bundan dolayı olacağını sanmıyorum ama dikkate alırım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Buraxlive kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    871 Mesaj

s8+ plus : 1700 TL

s8 : 1600 TL

s9 : 1900 TL

s9+ plus : 2750 TL

Hocam merhaba. Bunların ilanlarını atabilir misiniz bende almayı düşünüyorum da. Temiz bakmaya vaktim olmadı

Temiz s8 satmayı düşünen arkadaşlar da ulaşabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkan 197 -- 24 Nisan 2020; 23:5:14 >
    |
    |
    BostanKorkulugu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1923 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: berkan 197

s8+ plus : 1700 TL

s8 : 1600 TL

s9 : 1900 TL

s9+ plus : 2750 TL

Hocam merhaba. Bunların ilanlarını atabilir misiniz bende almayı düşünüyorum da. Temiz bakmaya vaktim olmadı

Temiz s8 satmayı düşünen arkadaşlar da ulaşabilir
    Ben satiyorum arkadasim

|
    |
  • Yarbay
    72865 Mesaj
    Bende satabilirim bir ara,

Garantiden ekran, batarya, kulaklık sıfırıyla değişti yeni alınmış gibi sıfırdan farksız oldu full kutu faturalı.

Tabi ben her zaman iyi malı ederince satmışımdır, ölücü mesaj atılmasın durduk yere.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çavuş
    62 Mesaj

Hocam sahibinden de baya ilan var içlerinden fiyat il sıralaması yaparak bulabilirsiniz. Yazdığım fiyatlar tertemiz sıfır sıkıntı olanlar içindi o zaman bakmıştım. Daha düşük fiyatlarda var ama illaki bir sorunu oluyor amoled yanığı, ufak kırıklar vs

|
    |
    berkan 197 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Radyo Dinle
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Instagram takipçi satın al
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.