Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (1456. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
30.134
Cevap
188
Favori
1.586.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14541455145614571458
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bankalar çalışır.
    Google pass çalışır.
    Netflix magisk modülü ile çalışır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • stserkan kullanıcısına yanıt
    Peki lineage OS kursam stabil mi acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oneplus55 O kullanıcısına yanıt
    Kullanmadığım için bilmiyorum. Siz kurarsanız yorumlarınızı beklerim.
  • Arkadaşlar temiz bir s8 buldum garantili yalnız ekranda leke varmış. Servis buna kullanıcı hatası diyip garanti dışı mı tutuyor yoksa yapıyorlar mı?

Ekleme: Başka bir tane daha buldum. Onun da yeni Samsung servisinde ekran batarya vs. değişmiş ama bunun suya dayanıklığı gitmişmidir? Öğrenmenin bir yolu varmı?

@MühendisMurat
    Sana sormadan olmaz vardır mutlaka bir bildiğin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkan 197 -- 28 Nisan 2020; 11:52:54 >
  • berkan 197 kullanıcısına yanıt
    Öğrenmenin tek yolu suya atmak var mı aramızda o kadar delikanlı ?

Şaka bir yana, servisin sözünden başka diyeceğimiz bir şey olmaz onlara sormalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkan 197

Arkadaşlar temiz bir s8 buldum garantili yalnız ekranda leke varmış. Servis buna kullanıcı hatası diyip garanti dışı mı tutuyor yoksa yapıyorlar mı?

Ekleme: Başka bir tane daha buldum. Onun da yeni Samsung servisinde ekran batarya vs. değişmiş ama bunun suya dayanıklığı gitmişmidir? Öğrenmenin bir yolu varmı?

@MühendisMurat
    Sana sormadan olmaz vardır mutlaka bir bildiğin
    Bende 1 ay önce yetkili servise verdim. Ücretsiz ekran batarya çerçeve değişti. Dün akşamda karanlıkta film izlerken sol üst köşede çerçevede aralık olduğunu ve ışık süzmesi olduğunu farkettim. Sadece karanlıkta anlaşılıyor. Bu yüzden de suya dayanıklılığı gitmiştir diye düşünüyorum.

• Uzman arkadaslar su bizim tellere root atinca hangi uygulamalar calismiyor son durum nedir 9 surumunde herkes farkli bisey soyluyor ona gore 9 surumune root aticam tesekkurler ilgilenenlere simdiden...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmydz -- 28 Nisan 2020; 20:36:52 >
  • 3 ay önce Samsung Bakırköy Serviste ekran, arka kasa, batarya ve şarj soketi değişimi yaptırdım.
    Telefonu o günden sonra 3-4 kez yıkadım ama hiç sıkıntı çıkmadı.
    Tabi bu tavsiye değildir sadece kendi durumumu söylüyorum.
    Ayrıca işlemlerin hepsi 1 saatten az sürmüştü şok oldum, cidden servis işi de şansa bakıyor.

- sadece arka kapak ücreti ödemiştim kendim kırdığım için
  • https://www.apkmirror.com/apk/samsung-electronics-co-ltd/bixby-routines/bixby-routines-2-5-36-5-release/bixby-routines-2-5-36-5-android-apk-download/

Android 10 ile gelen özellik bixby roitines (rutinler) uygulaması bizim cihazlara da kurulabiliyor. Stabil çalışıyor Türkçe ve orjinal uygulama kendim kurdum kullnıyorum tavsiye ederim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yüklerseniz Gelişmiş özellikler kısmına geliyor android 10 olarak da oraya konumlandırılmış birde üst bildirim barında kısayol var. Çok iyi.

• berkan 197 kullanıcısına yanıt

Müdür bunun için cevap bende,

Bugün servisten arandım, cihazımı servise göndermiştim, ekran batarya ve şarj soketi değişti. Bugün aradılar beni, cihaz tamam bütün testler yapıldı, suya dayanıklılık yapılmadı. Bunun da yapılmasını istiyorsanız kasa değişimi yaptırmanız gerekiyor fiyatı 400TL dediler.

Kullanıma bağlı kasa da bir sorun mu var bilmiyorum ya da kendileri bir halt mı yedi onu da bilmiyorum. Ama suya temastan kaçının dediler. Bir şey olmayabilir ama olabilirde diyorlar. Artık sökerken kasada açılma mı oluyor ne oluyorsa çok yanaşmamanız tavsiyemdir.
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Üstad,

sizi de aradılar mı suya temastan kaçının diye ? Benim ekranda değişti, bugün aradılar sıvı testi kasayı değişmediğimiz için yapmıyoruz sizde kaçının dediler. Yok anakart kaynaklı olabilir bu sefer anakart masrafıda çıkar cart curt ettiler. Açtılar diye mi cihazı acaba.

Hiçbişe anlamadım.
  • ScriptKidie kullanıcısına yanıt
    Yok dostum ben hiç aranmadım bile, bir ara önünden geçerken sorarım.

• Arkadaşlar, benim ekran değişti, bilen eden kullanan varsa aldığım günden beri bu sorunu yaşıyorum, cam zaten olmuyor bu sebepten

Jelatin olarak ne önerirsiniz kullanan arkadaşlar yardımcı olursa çok memnun olurum.
  • Yav suda kullanıp napiyorsunuz telefonu anlamıyorum :)

Çok teşekkürler dostum sağol. Bu galiba basınç testi varmış su gecirmezligi anlamak için, barometre testi yapılıyor ama sonuçlar güven verir mi onu bilmiyorum..

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Bu barometre testi var basınç için ama ne kadar anlamlı olur bilmiyorum

Ya hocam benim bildiğim kadarıyla zaten ekran ile kasa birleşik yani ekran değişiyorsa kasanın değişmemesi ilginç

• Telefonu alalı 3 yılı doldurdum, günde her gün 2 minimum maximum 3 kez şarja takıyorum. bıktım artık valla her yerde priz aramaktan yanımda şarj cihazı taşımaktan.
    m31 almayı düşünüyorum pilinden dolayı fakat s8 in kasası cam olduğu için premium hissettiriyordu. m31 plastik galiba

bir de kafama takılan fotoğraf çok çekiyorum kaliteye önem veriyorum, m31 tatmin etmeyebilir s8 den sonra sanırım

sizce napmalıyım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MelanchoLy - Man -- 30 Nisan 2020; 13:37:40 >
  • Arkadaslar merhaba. Bende s8+ var. Ekran kirik ama kullanıma engel degil. Simdi elime bir miktar fazladan nakit gecti. Siz olsaniz ekran mi degistirirsiniz yoksa fiyat performans urunumü alırsınız.

• 
Sayfa: önceki 14541455145614571458
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.