Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (1448. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
30.134
Cevap
188
Favori
1.586.688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14461447144814491450
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Valla arka sayfada yorum attım.
    Ekran çerçeve batarya değişti .. Yolda giderken kamerada toz vardı geri döndüm. Tozu aldılar. Sonra tekrar telefonu kurcalarken ana ekran alt ortadaki ana tuş olarak görev yapan titreşim kasayla beraber titriyor .. Tekrar götürdüm testlerde sıkıntı yok normal dediler teknik destek veren arkadaş .tekrar cihazı verdiler. Fakat orda form doldururken çalışan rarkadaş bu normal değil titrememesi lazım dedi.. Çalışanın telefonun titreşim özelliğinden bi haber.. Samsung cihazları tanımıyorlar bile.. Sonuç bu işlem görmemiş açılmamış cihaz bulursam birinden bu titreşimi deniyeceğim ..2 Form düzenlettirdim .. Kamera tozu içinde ayrı bir form.. Titreşim sorunu içinse başka teknik servise götürmeyi düşünüyorum zaman bulursam.. Cihazıda 1 saat içinde teslim ediyorlar.. Cihazın işi uzunsa 1 saati geçerse size idare edecek cihazda temin ediyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Atacan- kullanıcısına yanıt
    Home tuşuna basınca kasa illa ki titreyecek titrememesi için hiç bir sebep yok. Titreşim motoru kasaya bağlı sonuçta. iPhone gibi özel haptic motoru yok diye biliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Tamam hocam, teşekkürler. 1 saati geçerse telefon temini vs iyiymiş. Tekrar servise gittiğiniz de yapmayız vs dememişler en azından.
  • saasc S kullanıcısına yanıt
    Hocam dediğiniz gibi cihaz açıldıktan sonra normal olabilir.. Fakat bu cihazı 1.5 senedir kullanıyorum .. Burda ki titreşim farklı masaya koyunca bile abartı sesli çalışıyor titreşim..Kelimelerle de anlatılamıyor hissiyat farklı eskisi gibi değil yani.. Ana ekran titreşimin ayarlarıylada alakalı değil..

• thelordof kullanıcısına yanıt
    Diyemezler hocam nasıl teslim aldıklarını yazıyorlar.. Kasada ki çiziklere vs vs. Kamerayı açınca flu görüntü oluştu sende teslim alırken tam incele ve öyle al vaktin varsa herşeyini didik didik incele orada ..

Tamam hocam sağolun

• Bildirimler kafayı yedi sanki, Google güncellemeler bile gelmemiş bir girdim orada bekliyor, DH uygulamasından falan bir geliyor bir gelmiyor.

Sanırım yakında sıfırlayıp bir baştan kurulum yapmam gerekecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 13 Mart 2020; 1:2:23 >
  • 2017 5 ayda aldım 1 kere hard reset yaptım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • TeknoBus kullanıcısına yanıt
    Unixcam'i deneyebildiniz mi ?

• saasc S kullanıcısına yanıt
    Hocam bu üniversitelerin tatil mevzusundan hazirlik su bu yazamadim kusura bakmayın, unixcam'de fotoğraf cekmede sorun yok ancak video kaydinaalinca depolama alani yok uyarisi veriyor. Fix tuşuna basinca düzelttik tekrar baslatin desede ayni sorun bas gosteriyor.

• Arkadaşlar bilenler vardır belki ama ayarlardan geliştirici seçeneklerini aktif edip animasyonları kapatırsanız cihazdaki uygulama geçişleri çok daha seri oluyor

Video bana aittir

https://www.youtube.com/watch?v=RkdJMT_wTrc&feature=youtu.be

• TeknoBus kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim

• Arkadaşlar merhaba.

Dün S8 im şarjı bittiği için kapandı. Gece şarja takıp sabah açtığımda telefonun açılışının hem çok uzadığını hem de değiştiğini fark ettim. Normalde açtıktan sonra Samsung logosunda sonra ana ekran gelir, ilk olarak pin kodunu ister sonra da şifre ister ve hemen açılırdı.

Bugün 1. resimdeki ekranda önce şifre istedi. sonra cihaz açılıyor yazdı ve son olarak 2. resimdeki mavili yeşilli ekranda biraz beklettikten sonra ana ekrana geçip pini istedi.

Cihaz güncel ve rom yok.

Sizlerde de açılış bu şekilde mi?

Teşekkürler

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU]

• msui kullanıcısına yanıt
    Güvenli başlatmayı açmışsınız. Ayarlardan kapatabilirsiniz.

• Raif Ulutürk R kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atacan-

Denedim neye göre uygulama gösteriyor bilmiyorum alfabetik sıraya göre sanırım bende de altlarda kalıyor whtsaap
    Dediğim gibi, Android 10'da bunu değiştirmişler daha farklı bir menü açılıyor ve orada whatsapp en üst sırada.
  • Çok sık wi-fi hatası vermeye başladı nerdeyse 10 dk bir ünlem işareti çıkıyor ne den olabilir acaba.

• Uzman arkadaslar bu son samsung music guncellemesini yaptim fakat soyle ciddi bir sikinti yasiyorum bazi klasorlerde samsung music uygulamasindan girdigimde bu music turu desteklenmiyor diyor fakat dosyalama programinin icinden ayni klasore girince ayni samsung muzik uygulamasi ile muzikleri caliyor anlamadim gitti hayatimda ilk defa boyle birseyle karsilasiyorum ne yapabilirim 2 klasorumde cok fazla muzik vardi baska muzik uygulamasi yukledim ondada ayni sorun var ne yapmaliyim simdiden tesekkurler ilgilenenlere....

• s8 e mart yazılım güncellemesi geldi
  • EHABERDAR kullanıcısına yanıt
    Cihazın yavaşladığını hissettikten sonra hiç guncellemedim. Şuan temmuz guncellemesindeyim

• 
Sayfa: önceki 14461447144814491450
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.