Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (1449. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.135
Cevap
188
Favori
1.586.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14471448144914501451
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cihazın yavaşladığını hissettikten sonra hiç guncellemedim. Şuan temmuz guncellemesindeyim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmydz

Uzman arkadaslar bu son samsung music guncellemesini yaptim fakat soyle ciddi bir sikinti yasiyorum bazi klasorlerde samsung music uygulamasindan girdigimde bu music turu desteklenmiyor diyor fakat dosyalama programinin icinden ayni klasore girince ayni samsung muzik uygulamasi ile muzikleri caliyor anlamadim gitti hayatimda ilk defa boyle birseyle karsilasiyorum ne yapabilirim 2 klasorumde cok fazla muzik vardi baska muzik uygulamasi yukledim ondada ayni sorun var ne yapmaliyim simdiden tesekkurler ilgilenenlere....
    Yorum yokmu uzman arkadaslar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arka kapağı korumak için kılıf haricinde ne önerirsiniz? Ön cama takılan koruyucu gibi kaplamalar var mı ya da sticker tarzı? Çok kolay kırılıyor arka kapak.
  • Yeni güncelleme batarya süresini iyileştirmiş.Sasirtici...

• waybe kullanıcısına yanıt
    Papscover gibi kaplama satan siteler var alanlar genelde memnun. Çizme konusunda dayanıklı olur ama kırılmayı önler mi bilemeyeceğim. Renkli farklı tarzlarda pil kapağı kaplamaları var. Alınabilir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kadirfke K kullanıcısına yanıt
    Dün papscover'e denk geldim ben de hocam. Aldım oradan bir ürün deneyeceğim bakalım.
  • Samsung Servis kalitesinde büyük atlama yapmış. 1 saatten fazla sürerse yedek cihaz veriyorlar.

14.15'te teslim ettim 16.00 gibi gittim 10-15 dk test işlemi kalmış bekledim ve aynı gün içerisinde aldım. (zaten bana yakın servis o yüzden uğraşmadım diğer telefon işleriyle)

Ekran, Batarya, Kulaklık değişti.

Fatura bile istenmedi, çok düzgün bir şekilde işim görüldü şaşırdım açıkçası.

Ayriyetten virüse alınan önlemlerde çok iyi, içeriye sadece 2 kişi alınıyor herkeste maske var.

10/10 hizmet teşekkürler Samsung, hem gömerim hem severim sadece doğruları yazarım.

Gaziosmanpaşa Destech Servisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 20 Mart 2020; 18:4:8 >
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Hangi servise gittiniz hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dün ilk kez konferans özelliğini kullanayım dedim ancak birleştirme fonksiyonu çalışmıyor sadece sağda değiştir fonksiyonu var. Bunu nasıl halledebilirim? Servis sağlayıcı Türk Telekom. Yardımcı olursanız sevinirim.
  • Hani artık güncelleme gelmiyordu? Dün güncelleme geldi
  • BéTo kullanıcısına yanıt
    Güvenlik güncellemeleri gelmeye devam edecektir, yeni android sürüm güncellemeleri gelmez.
  • NEWMAN2007 N kullanıcısına yanıt
    Bende aynı sorunu yaşadım. Türk telekom da. Mobil ağlardan 3 g yi aktif edince konferans menüsü geliyor. 4 g yi seçince menü kayboluyor. Deneyebilirsiniz.

• S8 için tema, canlı duvarkağıdı vs bulabileceğimiz apk var mı?
  • Ya benim cihazda artık kilit ekranını geçince ekran kararıyor. Sadece üstte ki saat, şarj falan ve altta ki işaretler gözüküyor. Ekrana bi kere dokununca ise düzeliyor. Neden böyle oldu acaba.

• Habipdemirbas H kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler peki 4G yerine 3G seçilince herhangi bir olumsuzluk yaşadın mı? mesela internet hızında?

Bir yerde okudum volte özelliği pasife alınınca da sorun çözülüyor yazmışlar ama denemedim.
  • NEWMAN2007 N kullanıcısına yanıt
    Olumsuzluk yaşamadım 3g de bence yeterli. Ama 4 g olmayınca volte yi de kullanamıyorsunuz bu bir eksiklik bence

• Telefonu papscover ile kapladım, güzel bir görüntü oldu, kaliteli duruyor kaplama. Kaplarken ölçülere dikkat etmek lazım ama milimlik bir kayma bile fark ediliyor.
  • Twitter'dan paylaş menüsünün değişmeyip hep aynı kalmasıyla ilgili Members'a konu açtım, geri bildirim yolladım hep aynı saçma cevaplar çözüm falan yok, uzaktan yardım diye bağlanan kişinin yaptığı ayara bak "Uygulama izinlerini sıfırlamak" daha kötü işlerimi aksattı benim.

Klavye'de aynı şekilde kasıyor 2020 yılında hala bu saçmalık olur mu ya?
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Samsungun gereksiz uygulamalarını devre dışı bırakınca sistem rahatlıyor. Klavye, launcher vs. Hatta sistemin devre dışı bırakmaya izin vermediği uygulamalarida package disabler ile devre dışı bırakıyorum. 90 cıvarı uygulamayı devre dışı bıraktım. Özellikle bixby devre dışı bırakınca çok rahatlıyor. Ama tabi burada package disabler kullanmak şart yoksa sistemin izin verdiklerini kapatınca malesef değişen birşey olmuyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • saasc S kullanıcısına yanıt
    Zaten kapattım diyecektim ki PD yazını gördüm, Rootsuz güncel versiyon varsa bir DM uzağındayım sonra ben onu derler konuma koyarım herkes faydalansın.
  • 
Sayfa: önceki 14471448144914501451
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.