Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (1256. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
30.133
Cevap
188
Favori
1.586.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12541255125612571258
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Vril

Arkadaşlar lütfen banada yardımcı olur musunuz.
    1.5 yıl önce yurtdışından aldığım bi s8'im var gayet iyiydi fakat artık cihazda sorunlar çıkmaya başladı
    Mesela batarya %5 veya altındayken tak diye kapanıyor cihaz. Bazen wifide internet çekmiyor mobil veriye geçince düzeliyor(diğer cihazlar wifiden net alıyor yani modemde sorun yok)

Bazen uygulamalar takılıyor bazı uygulamalar sürekli hata verip kapanıyor mesela whatsapp'ı açıyorum beyaz ekran olarak kalıyor falan

Birde son olarak konumu yüksek doğruluk yaptım fakat her konum açtığımda aşağıdan kabul ediyorum demem gerek yoksa konum yüksek doğrulukta çalışmıyor.

Sizce nasıl düzeltebilrim bu cihazı 2 defa format attım işe yaramadı
    Kardeşim benim s8 de yaklaşık 1 yıllık. Birkaç kez %5 şarjda kapandi.Bugun %15 şarjdayken tak diye kapandi.Sık olmaya başladı. Bataryanin ömrü bu kadar kisa sürede biter mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Telefonun arka kapağını çıkarttım cihazın ekranı resmen büyüdü. 1 yıldır böyle kullaniyordum hiç çıkartmadan. Yanlardan ekranı daraltiyor muş . Daha da takmam

• anaconda79 A kullanıcısına yanıt
    Hyr kalmaz ve güncelleme almaya devam edersin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur1155

Kardeşim benim s8 de yaklaşık 1 yıllık. Birkaç kez %5 şarjda kapandi.Bugun %15 şarjdayken tak diye kapandi.Sık olmaya başladı. Bataryanin ömrü bu kadar kisa sürede biter mi?

Alıntıları Göster
    malesef bu benide çok üzdü ama böyleymiş sanırım. Ama s8'i olan 2 arkadaşım var onların gayet iyi hatta kız arkadaşımda s7 var onun bile benden iyi durumda bataryası

İnternette satılık orjinal s8 bataryaları var 160-200 tl arasında acaba bunları alıp taksak iyileşme olurmu yoksa yazılımsal mı acaba

• quote:

Recoverdan format 2 defa attım ama pek işe yaramadı. Odinden son sürümü nasıl yüklüycem ? Cihazım almanya cihazı

Alıntıları Göster
    Cihaza uygun firmware bulup pc ye indirin odinle kurun. Tek tek adımları istiyorsanız google amcaya sormanız yeterli

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuşma yaparken hoparlöre alınca karşı tarafın tarafın sesini kendisinin duyması problemini yaşayan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: saasc

Cihaza uygun firmware bulup pc ye indirin odinle kurun. Tek tek adımları istiyorsanız google amcaya sormanız yeterli

Alıntıları Göster
    peki uygun yazılımı nerden bulabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fx_57,5

s8 artık son büyük güncellemesini alıp inzivaya çekilecek bu saaten sonra s8 alınmaz tabi çok iyi bir fiyata yakalamadıysan.
    Bende araştırma içindeydim hepsi burada da s8 in altın renkli olanı 3100 TL idi. Birde mi 8 var fakat tercihimi Samsung üzerine kullanmak istiyorum ekran kalitesindeki ve görünüşünden dolayı. S9 fiyatından dolayı düşünemiyorum. Pubg uzun sürelerce oynayan biriyimdir ısınma olduğunda performans düşüşü oluyor mu? Bu cihaz kafamı baya kurcalıyor. Tavsiyeleriniz ne yönde olur?

• Pubg oynuyorsan süreklı plus modelıne bak hocam batarya kafayı yedirtir haberın olsun 😀

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Doğru dersin 3000 batarya yapar onu. Meizu 16th modelide 3000 kapasiteli onun kapasite 3500 ve üzeri olmasa idi direk onu alırdım. Plus modeli içinde parmak izi okuyucu yeri için günlük kullanımda boyundan dolayı baya zormuş. Peki cihazın oyun performansı nasıl ısınınca nasıl daha doğrusu?

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    S9 Plus Haziran ayında alınma 3500 TL ye buldum sizin yazınızı görünce vazgeçtim. Amazon da Şuan 4200 gibi görünüyor 3500 TL ye bu fiyata ikinci el önerir misiniz? Çünkü bu fiyatın altına s8 Plus sıfır alınabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oyunbüs -- 22 Ocak 2019; 3:40:7 >
  • quote:

peki uygun yazılımı nerden bulabilirim

Alıntıları Göster
    Carrefour ve migros da indirime girmiş ordan bulabilirsin...

• evet ekran kalitesi çok iyi ama 2 kez amoled yanığından ekran değiştirdim.
    heleki bir oyunu çok oynuyorsan (ben clash royale ) o oyundaki ikon veya ekrandaki sabit bir görüntü ekrana yapışabiliyor. benim yaşadığım 2 amoled yanığıda aynı noktadan ve oyundaki aynı ikondan kaynaklı.

şuan bu paralara telefon alacak olsam pocofone f1 alırdım,evet ekranı s8 kadar kaliteli değil ama amoled yanığı sorunu yaşamam en azından.hız olarakta s8 den daha iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oyunbüs

S9 Plus Haziran ayında alınma 3500 TL ye buldum sizin yazınızı görünce vazgeçtim. Amazon da Şuan 4200 gibi görünüyor 3500 TL ye bu fiyata ikinci el önerir misiniz? Çünkü bu fiyatın altına s8 Plus sıfır alınabilir.
    S9 Plus sıfırı amazon 3572 ve 3700 e satti.S8 almayin hocam pie ile artık ömrünü tamamladı

• quote:

evet ekran kalitesi çok iyi ama 2 kez amoled yanığından ekran değiştirdim.
    heleki bir oyunu çok oynuyorsan (ben clash royale ) o oyundaki ikon veya ekrandaki sabit bir görüntü ekrana yapışabiliyor. benim yaşadığım 2 amoled yanığıda aynı noktadan ve oyundaki aynı ikondan kaynaklı.

şuan bu paralara telefon alacak olsam pocofone f1 alırdım,evet ekranı s8 kadar kaliteli değil ama amoled yanığı sorunu yaşamam en azından.hız olarakta s8 den daha iyi
    Pocophone'da nfc ois yok.2019 yilinda nfc siz telefon alinmaz

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    çok iddalı oldu nfc işi sanki kim kaç kere kullanıyor değişir.

ois te haklısın kamerayı kullanmayan yok ama nfc kullanan görmedim ben sayısı azdır.
    kuzenimde var f1 gündüz bir sorun olmuyor düşük ışıklı ortamlarda uzun pozlamada ois farkı hissettiriyor (f değeri ve yazılımın iyi çalışmasıyla beraber)
    ama gün içinde bir fark yok oisle ilgili (videoda nasıl bilmiyorum)
  • Bende clash royale oynuyorum. Ekran yanığı olmasın diye ana ekran da hiç bir şey yok :)

Bir şey daha sormak istiyorum clash royale oynarken bildirim de kalan game tools bildirim paneli siz de sabit kalıyor mu bi türlü kapatamadım.

• quote:

çok iddalı oldu nfc işi sanki kim kaç kere kullanıyor değişir.

ois te haklısın kamerayı kullanmayan yok ama nfc kullanan görmedim ben sayısı azdır.
    kuzenimde var f1 gündüz bir sorun olmuyor düşük ışıklı ortamlarda uzun pozlamada ois farkı hissettiriyor (f değeri ve yazılımın iyi çalışmasıyla beraber)
    ama gün içinde bir fark yok oisle ilgili (videoda nasıl bilmiyorum)
    Nfc ile ödeme yapıyorum ben açıkcası bonus,maximum,axess vs.Ayrica istanbulkart'a iett aninda para yukleniyor icinde yoksa otobusun icinde 2 dk da yukleniyor.NFC bana gore sarttir.

Mi8 le fiyatlari poco nun cok yakindi en son poco almak icin neden yoktu simdi nasil bilmiyorum bu jenerasyon artik eskidi takip etmiyorum hic

• quote:

evet ekran kalitesi çok iyi ama 2 kez amoled yanığından ekran değiştirdim.

Baskan ekran yanigini garantiden mi degistiler.. Bende de var ama garanti delta garantili degisirlermi..

• Güncellemeyi ne zaman sunacaklar arkadaşlar.

Manuel güncelleyen arkadaşlar durum nasıl olumlu mu güncelleme?
  • 
Sayfa: önceki 12541255125612571258
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.