Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (1255. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
30.134
Cevap
188
Favori
1.586.687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12531254125512561257
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: YNAKLKN

Merhaba arkadaslar size bi sorum olacak bende huawei mate 20 lite var peder beyde de s8 plus var sizce mate lite 20 verip alsam mi ne dersiniz???
    Öyle bir şansın varsa hiç bekleme bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostum ama kafamda soru işaretleri var note 4 ten beri samsung tövbeliyim mate 20 lite batarya konusunda çok tatmin etti beni s8 plus ekran süresi nasil acaba???

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: YNAKLKN

Dostum ama kafamda soru işaretleri var note 4 ten beri samsung tövbeliyim mate 20 lite batarya konusunda çok tatmin etti beni s8 plus ekran süresi nasil acaba???
    S8 amiral gemisi bir cihaz hade 20 pro desen neyse . Pro bile olsa ben huwaei yerine Samsung tercih ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: YazıYorum

Arkadaşlar s8 edge için uygun bir ekran koruyucu bulamadım. Cam koruyucu vardı ama kavisli kısımları hep kalkıyor. Bu sorunu yaşamayacağım bir kılıfın linkini atabilir misiniz? Mümkünse Türk sitelerinden.
    Yardım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: YazıYorum

Yardım...

Alıntıları Göster
    Spigen kavisli cam vardı hiç işe yaramadı söktüm. Şu anda Ben aşağıdaki ikiliyi kullanıyorum. Siyah telefon, siyah kılıf telefonun estetiği bozulmuyor. Telefonu dikkatli kullanırım fazla düşürmem o yüzden bana fazlasıyla yetiyor. Hepsiburada da sık sık indirime giriyor. Takip ederseniz ucuza alabilirsiniz.

https://www.spigen.com.tr/Galaxy-S8-Plus-Ekran-Koruyucu-Spigen-Curved-Crystal-HD-Kavisli-Tam-Kaplayan-2-Adet,PR-2870.html

https://www.spigen.com.tr/Galaxy-S8-Plus-Kilif-Spigen-Thin-Fit,PR-2531.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esatgelmedi -- 20 Ocak 2019; 23:10:41 >

• Valla ben ne cam koruma ne kılıf hiç birini kullanmıyorum.

Nazar değmesin 8 aydır zerre çizik olmadı.

• Youtube vanced hesaba girilmiyor durduk yere ciktigindan beri boyle bir sorun yoktu yamada yüklü.sildim yeniden yukledim banamisin demiyor. Google el atti sanirim bu ise sizde bu sorunu yasayan var mi .(yeni versiyonuda yukledim sorun devam ediyor black olan hicbir video gostermiyor blue versiyonunda video var hesaba baglanmiyor)

• S8 e pie güncellemesi yaparsam beta garanti dışı kalırmı

• quote:

Orijinalden alıntı: anaconda79

Valla ben ne cam koruma ne kılıf hiç birini kullanmıyorum.

Nazar değmesin 8 aydır zerre çizik olmadı.
    Tebrikler ozaman.bende normal bir kılıf kullaniyorum ekran koruyucu yok ama nasil oluyorsa arka camda cizikler var kilifla kullandigim halde.

• quote:

Orijinalden alıntı: esatgelmedi

Spigen kavisli cam vardı hiç işe yaramadı söktüm. Şu anda Ben aşağıdaki ikiliyi kullanıyorum. Siyah telefon, siyah kılıf telefonun estetiği bozulmuyor. Telefonu dikkatli kullanırım fazla düşürmem o yüzden bana fazlasıyla yetiyor. Hepsiburada da sık sık indirime giriyor. Takip ederseniz ucuza alabilirsiniz.

https://www.spigen.com.tr/Galaxy-S8-Plus-Ekran-Koruyucu-Spigen-Curved-Crystal-HD-Kavisli-Tam-Kaplayan-2-Adet,PR-2870.html

https://www.spigen.com.tr/Galaxy-S8-Plus-Kilif-Spigen-Thin-Fit,PR-2531.html

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim hocam

• MicroG apksini yüklediniz mi?

Yüklediyseniz ayarlar>hesaplar>hesap ekle>google(beyaz renkli olan degil mavi renkli olani secin) hesabınıza giriş yapin

Youtube vanced üzerinden direk giriş yapılamıyor nedenini bende bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saasc -- 21 Ocak 2019; 9:8:49 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • YazıYorum kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.

• CRUSSOR kullanıcısına yanıt
    Benimde öyle maalesef. Aldığımdan beri hiç kılıfsız kullanmadığım halde arka taraf çizik toz girip çiziyor heralde.

• quote:

Orijinalden alıntı: saasc

MicroG apksini yüklediniz mi?

Yüklediyseniz ayarlar>hesaplar>hesap ekle>google(beyaz renkli olan degil mavi renkli olani secin) hesabınıza giriş yapin

Youtube vanced üzerinden direk giriş yapılamıyor nedenini bende bilmiyorum
    MicroG APK'nın avantajları nedir tam olarak ? Bilmediğim için soruyorum sanırım Google Play Services alternatif olarak çalışıyor bir de kendi mağazası mı var ?
  • alidarkstone kullanıcısına yanıt
    Youtube vanced uygulamasında hesaba giriş yapmanızı sağlıyor başka biseye yaramıyor.

• Arkadaşlar lütfen banada yardımcı olur musunuz.
    1.5 yıl önce yurtdışından aldığım bi s8'im var gayet iyiydi fakat artık cihazda sorunlar çıkmaya başladı
    Mesela batarya %5 veya altındayken tak diye kapanıyor cihaz. Bazen wifide internet çekmiyor mobil veriye geçince düzeliyor(diğer cihazlar wifiden net alıyor yani modemde sorun yok)

Bazen uygulamalar takılıyor bazı uygulamalar sürekli hata verip kapanıyor mesela whatsapp'ı açıyorum beyaz ekran olarak kalıyor falan

Birde son olarak konumu yüksek doğruluk yaptım fakat her konum açtığımda aşağıdan kabul ediyorum demem gerek yoksa konum yüksek doğrulukta çalışmıyor.

Sizce nasıl düzeltebilrim bu cihazı 2 defa format attım işe yaramadı
  • Vril kullanıcısına yanıt
    Recoverden format at + odinden son sürümü yukle
    Yine geçmezse donanımsal dersin en azindan :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saasc -- 21 Ocak 2019; 14:59:15 >
  • Arkadaşlar kaç oldu soruluyor,pie beta yüklersek cihaz garanti dışı kalır mı diye.

Bilen birisi cevap versin yahu :)

• quote:

Orijinalden alıntı: saasc

Recoverden format at + odinden son sürümü yukle
    Yine geçmezse donanımsal dersin en azindan :)
    Recoverdan format 2 defa attım ama pek işe yaramadı. Odinden son sürümü nasıl yüklüycem ? Cihazım almanya cihazı
  • Dün betayi yükledim ve şaşırtıcı şekilde pil performansı arttı %40 batarya ekran 4.5 saat.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12531254125512561257
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.