Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (1258. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.134
Cevap
188
Favori
1.586.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12561257125812591260
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https://drive.google.com/file/d/1lhQcAYgbkkYyyL7qiqp9G1b7065u8IE4/view

SD card method

Download the necessary update.zip(s) for your device according to your current software version.

Step 1
    Copy the update.zip file to your SD card. 

Step 2
    Reboot the device into Recovery mode. (Turn off the phone, then Vol Up + Bixby + Power button)

Step 3
    Go to apply update from SD card.

Step 4
    Install the update, and be patient. 

Orjinal site

https://forum.xda-developers.com/galaxy-s8/how-to/s8-exynos-pie-oneui-beta-official-t3890376

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• H27 H kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mb2007 M kullanıcısına yanıt
    Yüklemeden önce uygun yazılım sürümünde olup olmadığınızı kontrol edin

kardeşim ben sd kart üzerinden yüklemeye çalışıyorum. S8+ cihaz. yükleme başlıyor, bir süre sonra E:Error: 21 yazıyor.

Signature verification failed

Sonra Successfully verified dmverity hash tree installation aborted # uyarısı veriyor ve tekrar kurtarma menüsüne geri atıyor beni.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarkBlue23 -- 23 Ocak 2019; 19:11:30 >
  • DarkBlue23 kullanıcısına yanıt
    Dogru dosyayı indirdiyinden eminmisin

evt eminim kardeşim. 1.6 GB'lık S8+

https://drive.google.com/file/d/1Sz_r2vKXTs14E5todfZI1q14KE1s66Tz/view

şu dosyayı indirdim
    Mevcut yazılımınızın CRL3 olması gerekiyor, sizde farklı bir sürüm var ise işlem başarısız olacaktır.
  • beyazadam kullanıcısına yanıt
    nereden kontrol edecez bunu dostum
  • beyazadam kullanıcısına yanıt
    Şimdi gördüm.

FXXU4CRL3 Olarak görülüyor yazılım.

nerede yanlış yapıyorum acb
    Bende ilk bastiginda mavi daire içinde hata yaziyodu sonra anamenuye atti ordan apply update from SD card i sectim ve yuklendi

bende sizinle aynı aşamalardan geçtim. bende hata veriyor yükleme sırasında. nerede yanlış yapıyorum acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkBlue23

kardeşim ben sd kart üzerinden yüklemeye çalışıyorum. S8+ cihaz. yükleme başlıyor, bir süre sonra E:Error: 21 yazıyor.

Signature verification failed

Sonra Successfully verified dmverity hash tree installation aborted # uyarısı veriyor ve tekrar kurtarma menüsüne geri atıyor beni.
    İndirdiğiniz zip dosyası bozuk olabilir. Silip tekrar indirin büyük ihtimalle olacaktır.

• esatgelmedi kullanıcısına yanıt
    3 defa indirdim hocam. aynı hatayı aldım hep.

nette başka link de yok. 2 link veriliş bütün sayfalarda. biri google, biri mega. ikisini de denedim olmadı olmadı
    Tam olarak naptini detayli birşekilde yazarmısın

S8+ Zip dosyasını yukarıda verdiğim linkten indirdim. Sonra SD karta kopyaladım ve telefonu kurtarma modunda açtım (ses açma, bix, güç tuşlarına basılı tutarak) Açıldıktan sonra mavi ekran geldi, sonra sende olduğu gibi hata yazdı. ve kurtarma ekranına attı beni. Oradan SD kart updateyi seçtim. sonra Update.zip dosyasını seçtim ve yükleme başladı. buraya kdr sorun yok. 10-12 saniye sonra yukarıda yazdığım gibi hata vermeye başlıyor ve beni tekrar başa atıyor. tekrar sd kart diyip deniyorum tekrar atıyor. Çözemedim
    Nasil bi hata hocam error 21 hatası mi?

• YNAKLKN kullanıcısına yanıt
    E:Error: 21 Signature verification failed yazıyor hocam. başa atıyor durmadan
    Dostum bak sağlam indirme yap eksik inmiş olabilir ve sd kartta direk ana menuye at klasör olan yere değil hiçbrsey yapma direk update sdcart yap bekle yukler mega dan olani indir drive hatalı olabilir bnde de ilk basta error 21 hatası verdi smdi canavar gibi calısıyor

• 1 aydan az kaldı Beyler . Sakin olun

• quote:

Orijinalden alıntı: DarkBlue23

3 defa indirdim hocam. aynı hatayı aldım hep.

nette başka link de yok. 2 link veriliş bütün sayfalarda. biri google, biri mega. ikisini de denedim olmadı olmadı
    https://drive.google.com/file/d/1B3tHSrSAweyBtkyFxJpdVaTfUjw_WUEa/view?usp=drivesdk

Buradan indirmeyi dener misiniz? Ben s8+ bunu yükledim. Sd kartınızı yedek alıp telefon üzerinden formatlamak da çözüm olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esatgelmedi -- 23 Ocak 2019; 20:26:39 >

• 
Sayfa: önceki 12561257125812591260
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.