Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
28.769
Cevap
259
Favori
1.405.201
Tıklama
Giriş
    238 Mesaj

Beta türkiyede yayınlanmadı mı dostum ? Güvenlik yamasıyla birlikte direkt yükledim diyenler var. ek bir şey yapmamışlar
    |
    |
    Buraxlive kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Samsung Galaxy S8+
    6.2" Super AMOLED | Exynos 8895 Octa İşlemci | 4 GB Ram | 64 GB Dahili Hafıza |
    Dual Pixel 12.0 MP (f/1.7, 26mm, 1/2.5", 1.4 µm, Dual Pixel PDAF) Arka Kamera |
    8 MP (f/1.7, 25mm, 1/3.6", 1.22 µm) Ön Kamera | Bluetooth 5.0 | 3500mAh
  • Teğmen
    211 Mesaj

Türkiye betaya katılmadı 15 şubatta da tam sürüm yayınlanacak dedi. Valla bende canlı desteğin yalancısıyım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    DarkBlue23 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1696 Mesaj
    Arkadaslar, son uygulamalar kisminda altta onerilen 5 uygulamayi degistiremiyormuyuz? (teli yeni kurdum klavye ingilizce idare edin :)

|
    |
  • Sag ve solda ki kenarda duran cubuklari kapatamadim, edge panel ile alakasi yok sag tarafa dokununca geri donuyor uygulama da .. baska tema denedim olmadi olmadi.. daha once note fe de basima geldi bir yerden kapatildi ama nerden hatirlayamadim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
  • Binbaşı
    1563 Mesaj

Bende şu game tools kaldıralacak yeri bulamadım.. Sisteme gömülü devre dışı bırakılma seçeneğine tıklanmıyor

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Türbülans Havayolları A.Ş

Sag ve solda ki kenarda duran cubuklari kapatamadim, edge panel ile alakasi yok sag tarafa dokununca geri donuyor uygulama da .. baska tema denedim olmadi olmadi.. daha once note fe de basima geldi bir yerden kapatildi ama nerden hatirlayamadim

Hocam temanız çok güzelmiş bunu nereden bulabilirim? Link atar Mısınız

Sag ve solda ki kenarda duran cubuklari kapatamadim, edge panel ile alakasi yok sag tarafa dokununca geri donuyor uygulama da .. baska tema denedim olmadi olmadi.. daha once note fe de basima geldi bir yerden kapatildi ama nerden hatirlayamadim

Sorun cozuldu good luck yukluydu kaldirdim kenarda ki cizgiler gitti, az kalsin format atacaktim

Orijinalden alıntı: hsyn_911

Hocam temanız çok güzelmiş bunu nereden bulabilirim? Link atar Mısınız

Alıntıları Göster
    Tema kendi temasi, android 9 arayuzunde boyle simgeler, ayrica gece moduna aldim daha bir guzel oldu

|
    |

• Yarbay
    2093 Mesaj
    quote:

Sorun cozuldu good luck yukluydu kaldirdim kenarda ki cizgiler gitti, az kalsin format atacaktim

Alıntıları Göster
    good lock çalışıyor mu? ben de çalışmadı. Çalışıyorsa kullandığınız uygulama linkini paylaşabilir misiniz?

• Calismadi bende de, cok da lazim degil artik pie yaramis benim tosunuma..

|
    |
    esatgelmedi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    quote:

Calismadi bende de, cok da lazim degil artik pie yaramis benim tosunuma..
    Teşekkür ederim. One hand operation çok işime yarıyordu ekranın kenarından kaydırmayı geri tuşu olarak ayarlamıştım. neyse...
    |
    |

https://drive.google.com/file/d/1B3tHSrSAweyBtkyFxJpdVaTfUjw_WUEa/view?usp=sharing

Selam Hocam nasılsın görüşmeyeli?

Nihayet android 9 geldi! Resmi habere göre Samsung Şubat' ta dağıtacakmış Türkiye' de. Muhtemelen kalan sürede yeni bir yama gelmeyecek ve doğrudan pie sunulacak?

Herhalde bundan sonra telefon android 10 almayacak. (Samsung S7' lere android 9 dağıtılmayacağı haberinden yola çıkarak?)

Samsung S10' u da es geçersek S11 veya S12 ile telefonu değiştiririz gibi görünüyor...

Beta versiyonda Samsung' un yeni arayüzü de var mı? Genel olarak performans ve kullanım nasıl?
    |
    |
    Marrusia kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

"SİGARA SAĞLIĞA ZARARLIDIR VE KAPALI ALANLARDA SİGARA İÇMEK YASAKTIR!..."
  • Yarbay
    7971 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: NEWMAN2007

Selam Hocam nasılsın görüşmeyeli?

Nihayet android 9 geldi! Resmi habere göre Samsung Şubat' ta dağıtacakmış Türkiye' de. Muhtemelen kalan sürede yeni bir yama gelmeyecek ve doğrudan pie sunulacak?

Herhalde bundan sonra telefon android 10 almayacak. (Samsung S7' lere android 9 dağıtılmayacağı haberinden yola çıkarak?)

Samsung S10' u da es geçersek S11 veya S12 ile telefonu değiştiririz gibi görünüyor...

Beta versiyonda Samsung' un yeni arayüzü de var mı? Genel olarak performans ve kullanım nasıl?
    iyiyim sizi sormalı.

Evet bu son güncelleme olucak başka gelmeyecek.Bundan sonra 2 yıl civarı güvenlik güncellemesi gelir.Burdan sonra S11 geçilebilir.

Var,One Ui üzerine kurulu zaten Android 9 bazı gereksiz haber siteleri SDC 2018'i izlemeden haber yaptığı için One Uİ'i ayrı birşey olarak lanse ettiler sadece tıklanma almak için one ui gelmeyecek dediler.

Kullanım olarak Oreo'dan çok daha iyi fakat baya bug var özellikle dex kısmında stabil sürüme geçse bile 3-4 güncelleme aldıktan sonra iyice oturacağını düşünüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Sorun one hand operation dostum, o yüzden good lock u kaldırınca düzeldi.
    |
    |
    Türbülans Havayolları A.Ş kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Dex modundayken konuyu düzenlemek için anasayfayı düzenliyordum resim ekleyecektim fakat birde ne göreyim tüm yazdıklarım silindi sekme değiştirdiğim için arka planda malesef sekmeleri tutamıyor :/

Beta sürüm olduğunu her herden belli ediyor stabil sürümde inşallah bu hatalar düzelir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Arkadaşlar rootsuz s8 icin beta nasıl indirebilirim. Kurulabilirmı.

Mobilya Takımları
seo paketleri
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.