Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (1007. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.133
Cevap
188
Favori
1.586.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10051006100710081009
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ahmet_yıldırann

Yazı stili değil içerikten bu sonuca vardım
    Loading....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar ozelde yapsaniz muhabbetinizi..

• quote:

Orijinalden alıntı: berkan 197

Arkadaslar ozelde yapsaniz muhabbetinizi..
    Arkadaşım çok haklısın ama şahıs bir sorununu anlatıyor bende fikrimi söylüyorum yardımcı olmaya çalışıyorum. Fakat sayın "imla klavuzu bey" o kadar yazımdan cımbızlayıp "sarz degil şarj yazılır " diyor . Ne yapacağımızı bizde şaşırdık forumda. Bir de kalkmış yaş baştan bahsediyor. Tövbe estağfirullah yaa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turbetfurzey -- 18 Nisan 2018; 18:42:48 >
  • Arkadaşlar bixby tuşunun özelliğini nasıl değiştirebiliriz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • saasc S kullanıcısına yanıt
    Hocam hemen hemen hepsi root istiyor. Yada ben yanlış arattım. Linl vermen mümkün mü?

• ahmet_yıldırann kullanıcısına yanıt
    Hocam bu guncelleme bildirimleri ne yapsam kapanmiyor garanti olmayaydi gozunu seviyim rootun ah ah

• xRoot kullanıcısına yanıt
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kunkunsoft.packagedisabler

Ucretli ama ucretsiz surumleri calismiyor. Adb yetkiside gerektirmiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • xRoot kullanıcısına yanıt
    Bu konunun ana sayfasını okumayı deneyerek.

• Merhaba. Telefonda yazilan mesajlari, gelen mesajları whatsapp messenger sms farketmez baskasinin okumasini sağlayan bir program var mi? Yuklemek icin sormuyorum. Telefonumda daha onceden biri tarafindan yüklenip yuklenmedigini merak ediyorum. Nasil anlayabilirim varsa? Telefon s8

• Telefonu hala güncellemedim.
    Android 8'in pil performans nasıl?
  • KnoX sayacı yükselmiş Türkiye garantili Galaxy S7 pil ve tuş sorunlarından ötürü teknik servise vermiştim. Sonuç olarak telefonumun ekranı, bataryası ve orta tuşu ücretsiz değişmişti.

Bilmek isteyenler için teknik servis tecrübemi detaylı anlattım:https://goo.gl/vSahuZ
  • Ya arkadaşlar burada bir arkadaş tekniksa adlı kullanıcıdan gittigidiyor dan bir Kavisli tempered cam önermişti aylardır kullanıyorum çok iyiydi ama çatladı tekrar önerecek ya da fikri olan var mı

• oknmrcn O kullanıcısına yanıt
    Teknosanınkini öneririm
  • Arkadaşlar merhaba sizlere sorum olacak s8 ı iphone x gibi el hareketleriyle kullanmak istesek mesela örnek vereyim internet tarayıcısında gezinirken yada herhangi bir uygulamada ekranın solundan sağa çekince geri yapıyor yada uygulamadan çıkmak için alttan yukarı kaydırıyor sizce bu mümkün mü bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim

• Arkadaşlar merhaba sizlere sorum olacak s8 ı iphone x gibi el hareketleriyle kullanmak istesek mesela örnek vereyim internet tarayıcısında gezinirken yada herhangi bir uygulamada ekranın solundan sağa çekince geri yapıyor yada uygulamadan çıkmak için alttan yukarı kaydırıyor sizce bu mümkün mü bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ONEY3436

Arkadaşlar merhaba sizlere sorum olacak s8 ı iphone x gibi el hareketleriyle kullanmak istesek mesela örnek vereyim internet tarayıcısında gezinirken yada herhangi bir uygulamada ekranın solundan sağa çekince geri yapıyor yada uygulamadan çıkmak için alttan yukarı kaydırıyor sizce bu mümkün mü bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.
    Playstoreden all in one gestures asli uygulamayı indirip ayarlarını yapın.

• ahmydz A kullanıcısına yanıt
    Hocam bir önceki mesajımda da bahsettiğim ayarlar>>uygulamalar>>sistem uygulamaları kısmından "sistem güncellemesi" uygulamalarının bildirimlerini kurcalamayı denediniz mi?

• Ne kadar acaba koruyucu? Ne kadar süredir kullanıyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmet_yıldırann

Hocam bir önceki mesajımda da bahsettiğim ayarlar>>uygulamalar>>sistem uygulamaları kısmından "sistem güncellemesi" uygulamalarının bildirimlerini kurcalamayı denediniz mi?
    Hocam zaten onlari kurcaladim yine ayni ara ara geliyor bildirim zaten belirttigniz yerlerde bemde kilit ekraninda gizli secenegi var sadece onuda actim disabler proda var ama yine olmuyor.....

• quote:

Orijinalden alıntı: xRoot

Arkadaşlar bixby tuşunun özelliğini nasıl değiştirebiliriz?
    bxActions uygulaması işe yarıyor rootsuz
  • 
Sayfa: önceki 10051006100710081009
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.