Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (1008. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
30.133
Cevap
188
Favori
1.586.702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10061007100810091010
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Üst tarafta bildirim geldiğinde, o bildirimi sola çekin, çark işareti çıkıyor sağ tarafında, çarka tıklayın, bir de orayı kurcalayın :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oknmrcn O kullanıcısına yanıt
    Eylulde aldim 90 liraydi.Bu kadar memnun kalacagimi tahmin etmiyordum ekrana harika oturdu.1 hafta falan bildirim panelini indirirken ve navbari cikarirken hassasiyeti azaltip zorlamisti ama 1 hafta sonra iyice yapisiyor ve herhangi bir temassizliga sebep olmuyor sanki ekranda hicbir sey yokmus gibi.Oncesinde spigeninkini almistim.Bildiginiz naylon gibiydi ekranin edge ozelligini yok edip dumduz gostermisti.

• Hocam 90 lira da çok sanki :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • xRoot kullanıcısına yanıt
    Kac tane ucuz diye alip cope attim.Ucuz mal alacak kadar zengin degilim diye bir laf vardir ya bu ekran koruyucularda sonuna kadar gecerli

• quote:

Orijinalden alıntı: xRoot

Hocam 90 lira da çok sanki :)
    aliexpress ten 1 usd ye alabilirsin

90 liraya satılanların aynısını
  • quote:

Orijinalden alıntı: AdaSLı

Merhaba. Telefonda yazilan mesajlari, gelen mesajları whatsapp messenger sms farketmez baskasinin okumasini sağlayan bir program var mi? Yuklemek icin sormuyorum. Telefonumda daha onceden biri tarafindan yüklenip yuklenmedigini merak ediyorum. Nasil anlayabilirim varsa? Telefon s8
    Bana da cevapp lutfen

• Oreo yu snapdragon modelli s8 e yukleyen var mi? Yukleyen varsa sonucu kisaca yazabilir mi?

• fenomen veya fizy uygulamasını kullanırken (telefon cepte ekran kapalı), 10-15 dakika sonra uygulamadan ses gelmiyor, cihaz ekran açma tuşuna basınca ses geliyor, 10-15 dakika sonra yeniden gidiyor, kesintisiz müzik dinleyebileniniz var mı bu uygulamalarda?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dream_04 -- 19 Nisan 2018; 14:54:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dream_04

fenomen veya fizy uygulamasını kullanırken (telefon cepte ekran kapalı), 10-15 dakika sonra uygulamadan ses gelmiyor, cihaz ekran açma tuşuna basınca ses geliyor, 10-15 dakika sonra yeniden gidiyor, kesintisiz müzik dinleyebileniniz var mı bu uygulamalarda?
    Dediginiz uygulamaları kullanıyorum sıkıntı yok . Çözümü pil ayarlarından o programların hiç bir şekilde pil optimasyonu yapmaması. Onlan ilgili ayar orada var. Eğer böyle yapmaz iseniz sistem pil tasarrufu için ekran kapandıktan sonra arka plan kullanımını kapatır

• quote:

Orijinalden alıntı: Machine Wizard

Teknosanınkini öneririm
    ilkez teknosanınkini önereren gördüm hocam :)
  • desparados_532 kullanıcısına yanıt
    Bende alirken hic onerecegimi sanmiyordum ama cidden baya iyi.Galiba herkes on yargili yaklasiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: rithone

Oreo yu snapdragon modelli s8 e yukleyen var mi? Yukleyen varsa sonucu kisaca yazabilir mi?
    Arkadaşla aynı durumdayım,aynı cevabı bende bekliyorum burdakilerden..
  • quote:

Orijinalden alıntı: deren05

Arkadaşla aynı durumdayım,aynı cevabı bende bekliyorum burdakilerden..

Alıntıları Göster
    performans ve pilde baya iyileşti pilde %20 daha uzun ekran süresi alıyorum
    (önceden 4 saatti şimdi 5 saat) akıcılık ve hızda baya iyileşme var.
    şimdiye kadarki en başarılı güncellemelerden biridir.
  • Arkadaşlar telefonu aldıktan sonra ışık sızmasını farkedip servise gönderdik sonra lehime karar çıkmayınca THH ye verdim.

Niye verdin diye sorarsanız Note 8 e değişim verilip bize verilmeyince onlar para veriyor biz vermiyor muyuz diye kızınca verdim.

Bugün Bilirkişi den rapor geldi ve sonuç lehime sonuçlandı rahatsız olan varsa benim gibi yasal haklarına başvurabilir.

Edit:Bundan sonra ne yapmam gerektiğini bilen varsa pm den bilgilendirirse sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JackWondo -- 19 Nisan 2018; 19:54:25 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: saasc

Bu mesaj silindi.
    Aynen . Bende dün birine sorusu üzerine bilgi veriyordum. Adam bana " sarz yazılmaz şarj yazılır "dedi iyi mi

• Spigen Neo Hybrid kullanan var mi arkadaslar? Cok kalin olmasindan korkuyorum, kullanan varsa yorumlarini merak ediyorum.
  • steelpanther kullanıcısına yanıt
    Ondan daha kalin olan tough armor kullaniyordum.Kullanimda rahatsiz edecek bir kalinligi yoktu.

• steelpanther kullanıcısına yanıt
    Kullanan bi arkadas vardi kalin gelmeye basladi ince bisey ariyorum diyodu. Spigen thin fit kullaniyorum bi kac haftadir kesinlikle tavsiye ederim telefonda kilif oldugunu hissetmiyosunuz. Tek kotu yani ekrani fazla korumuyor ama telefonun estetik goruntusu kaybolmuyor tercih size kalmis.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ekran koruyucu olarak Buff kullanıyorum. İnce bir film. 80 lira civarı fiyatı var. Piyasada sahtesi çok. Buff Türkiye web sitesine girip anlaşmalı mağazaları öğrenebilirsiniz. Kutunun arkasındaki kodla orijinal olup olmadığını öğrenebilirsiniz. İnce olduğu için dokunmatik hissiyatı güzel. İnceleme videolarını izleyebilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 10061007100810091010
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.