Şimdi Ara

Samsung Galaxy S8, 29 Mart tarihinde resmen tanıtılıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
1
Favori
828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Geçen gün biri yanımda 6s ini duvara çarpıyordu neredeyse bu sıkıntılardan dolayı..

Ayrıca o çok övündükleri sayfa geçişlerindeki yağ gibi akma olayı çoktan tarihe karıştı bile..

Benim Note 4 le kayınbiraderimin iphone 7 sini karşılaştırdık arkadaşın bahsettiği gibi ana sayfaya dönüşlerde ve sayfa geçişlerinde frame atlamaları bariz belli..

Böyle olması telefonun güçsüz olduğunu göstermez fakat birkaç senedir büyük bir sıkıntı var ios de..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bak bu önemli bir kırılma anı olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: engurlu

Yalan yanlış mı

Geçen gün biri yanımda 6s ini duvara çarpıyordu neredeyse bu sıkıntılardan dolayı..

Ayrıca o çok övündükleri sayfa geçişlerindeki yağ gibi akma olayı çoktan tarihe karıştı bile..

Benim Note 4 le kayınbiraderimin iphone 7 sini karşılaştırdık arkadaşın bahsettiği gibi ana sayfaya dönüşlerde ve sayfa geçişlerinde frame atlamaları bariz belli..

Böyle olması telefonun güçsüz olduğunu göstermez fakat birkaç senedir büyük bir sıkıntı var ios de..

Seni tanımasam inanırdım ama senin koyu bir android fanı olduğunu bildiğim için çok inandırıcı bulmadım.

2009dan beri iPhone kullanıyorum şuan evimde 2 tane 5, 2 5s ve 1 tane 7 ve 7+ var dediklerinin hiçbirini yaşamadım. Jailbreak yapanlar genelde sıkıntı yaşıyor ki çok normal. Ama son cümlen doğru, eskisi kadar stabil değil iOS ama abarttığın kadar da kötü değil.

• aslında alt çerçeveye yine sığarmış buton bana kalırsa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mesudum

Sabah alarmı kurdum, telefonu yatağımın yanına koydum.
    Sabah alarm çaldı.
    Gözler yarım açık, el yordamıyla telefonu buldum.
    Elim hemen ön ekranda tuşa aradı...ve buldu.
    Fazla öttürmeden, evdekileri daha fazla üzmeden sesini kapattım.
    Ertelemeye almıştı.
    Ayılıp alarmı ertesi güne aldım. Yoksa tekrarlayacaktı.
    .
    Artık fiziksel tuş kalkarsa yeni alışkanlıklar edinmemiz gerekecek

Gece alarmı kurdum yatağın yanına koydum, sabah çalmaya başladı, susturmak için sanal tuş veya fiziksel tuş aramama gerek yok, gözümü açtım telefonu gördüm ve elimi ekranın üzerine koydum, alarm kendini hem sessize hemde ertelemeye almıştı, bu kadar basit..

Samsung üst seviye telefonlarında bu özellik varken problem yok

• acilen g6 ile s8 karşılaştırması istiyoruz F/P ürünü hangisi olacak.

• kaynak:SamMobile
  • Samsungun telefonları merakımı hep çekmişti. Eğer sızıntılarda tasarımı ortaya çıkan samsung telefon olacaksa bu kez samsung tasarımından uzaklaşmışlar gibi. Artık yeni note telefonunu bekliycez.

• Yalan yanlis mi?
    Ipad air de yasadigim safari cokmeleri donmalari note 5 de yasamadim.
    Iphone 5s in kendini kapatmalari, donmalari, pil sorunlari vs.

Yazin arkadasimin iphone u spotifyda takili kaldi sarji bitene kadar kapatamadik. Daha gecen 2 aylik 6s telefon calarken yanit vermeyi kesip ibb ekraninda takili kaldi.

iphone 6 da ekran kendiliginden gitti 2 saat sonra kendinliginden geldi vs.

Istedigin kadar benim ve gozumun onunde yasadigim sorunlari yazarim. Ios 9 la beraber sorunla bogusuyor.
    Ha bir de sacma bir kafa var o sorun birinde yasanip baskasin da olmayinca " bindi yik ili bisiy siz yilincisiniz" oluyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar ilk defa android telefon alıcam kısmetse.. 1-2 sorum var yanıtlayabilecek arkadaşlar varsa sevinirim;

1) S8 ve S8+ arasında ne farklar var? Sadece büyüklük mü? Yoksa başka farklar var mı?
    2) Note 7 alıcaktım, malum kısmet olmadı çok beğenmiştim oysaki.. Note7 de olup S8'de olmayan bir özellik var mı ? (S-Pen hariç)
  • quote:

Orijinalden alıntı: XYAĞMUR

kaynak:SamMobile

Siyah olanı acayip efsane olmuş.

Orta kasasıyla birlikte bir bütün oluşturmayan telefonlar eksikmiş gibi geliyor hep bana.

Bu yüzden Note 7 siyah versiyonu benim için mükemmeldi ama malumunuz...

Ve bence bu sefer S8 videoda ki görünen gerçekse ki bence gerçek , mükemmel gözüküyor.

2 sene sonra sıfır alırız artık.

• DH deki pek cok editor başlıklarda, resmen tanıtılıyor, resmen tanıdıldı, resmen duyruldu vs. bu DH camiyasında ki "resmen" olayı nedir ?! fake tanıtım yapan mı var ?!

• sanal tuş simgelerinin amoled ekranda zamanla burn in yapacağını düşünüyorum umarım yanılırım
  • Güzel telefon.

• quote:

Orijinalden alıntı: lido

sanal tuş simgelerinin amoled ekranda zamanla burn in yapacağını düşünüyorum umarım yanılırım

bunu düşünen büyük bir kitle var. benim anlamadığım herkes bundan şüphelenirken samsung mühendisleri bunu düşünmemişler midir? bu telefonu almayı çok istiyorum ancak ısrarla bu burn in mevzusu kafamı çok karıştırıyor. bir çözüm bulmuşlardır diyorum kendimce ama zaman gösterecek artık kim haklı çıkacak.
  • Tasarım dehşet ötesi. iphone kullanıyorum ama tasarım yerlerde sürünüyor. S8 parayı kıracak bu sene

• quote:

Orijinalden alıntı: onuruno99

quote:

sanal tuş simgelerinin amoled ekranda zamanla burn in yapacağını düşünüyorum umarım yanılırım

bunu düşünen büyük bir kitle var. benim anlamadığım herkes bundan şüphelenirken samsung mühendisleri bunu düşünmemişler midir? bu telefonu almayı çok istiyorum ancak ısrarla bu burn in mevzusu kafamı çok karıştırıyor. bir çözüm bulmuşlardır diyorum kendimce ama zaman gösterecek artık kim haklı çıkacak.

Yıllardır o alt 4lü barı değiştiren kaç kişi var acaba bu forumda

Yanmaz hocam yansa ekranlar lg den beter servis sorunuyla karşılaşırdı millet.

Demo sergilenen cihazlar gibi ekranı ciğer gibi full ışıkta gezen ve hiç söndürmeyen bir kullanıcı her türlü yakar o ekranı zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: hell line

quote:

Orijinalden alıntı: onuruno99

quote:

Yıllardır o alt 4lü barı değiştiren kaç kişi var acaba bu forumda

Yanmaz hocam yansa ekranlar lg den beter servis sorunuyla karşılaşırdı millet.

Demo sergilenen cihazlar gibi ekranı ciğer gibi full ışıkta gezen ve hiç söndürmeyen bir kullanıcı her türlü yakar o ekranı zaten.

LG ips panel kullanıyor sanıırm.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.