Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (3083. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
96.373
Cevap
399
Favori
3.429.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 30813082308330843085
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar daha telefonu alalı 3 ay oldu tel donuyor ses kısma ve güc tuşuna basılı tutunca kapanıyor sonra yine donuyor veya kendi kendine açılıp kapanıyor bunun çaresi nedir servise vermek mi?
  • Arkadaşlar, google play storeden mobil veri açıkken uygulama indiremiyorum. Tıkladığım zaman indiriliyor diyor sürekli öyle kalıyor. 8 GB paket var, 4 Gb duruyor daha. Wifi açıkken indiriyor. Bunu nasıl düzeltebilirim
  • bugün siyah renk s7 alarak aranıza katıldım.Alır almaz nougata güncelledim şuan herhangi bir sorunum yok
    sadece kullanan arkadaşlar aod açık dursa ciddi pil sarfiyatı oluyormu?

gsm arenadaki testte endurance rating i 82h den 40h e inmiş yarı yarıya farkettiriyormu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali_burkay

Arkadaşlar merhaba, sizce s7 edge den iPhone 7 veya iPhone 6s e geçilirmi, ne dersiniz, ayrıca ekran modum amoled sinema, s7 edgem yaklaşık 10 aylık, geçen yıl mayısta almıştım, yeni alınan s7 edge lere göre aynı ekran görüntüsü ve ayni ekran parlaklığında karşılaştırma yaptığımda benim 10 aylık s7 edge nin ekranı biraz soluk geliyor yani yeniler daha canlı sanki, sizce bu normalmi bu ekranlar gün geçtikçe canlılığını kaybedermi, birazda iPhone yi bu yüzden düşünüyorum.

Ayfon 6 degilde ayfon 7 'ye geçilir. Not hiç iphone kullanmadım ama bir ara kurcaladım ilk defa bir ayfon beğendim oda 7 olanı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali_burkay

Arkadaşlar merhaba, sizce s7 edge den iPhone 7 veya iPhone 6s e geçilirmi, ne dersiniz, ayrıca ekran modum amoled sinema, s7 edgem yaklaşık 10 aylık, geçen yıl mayısta almıştım, yeni alınan s7 edge lere göre aynı ekran görüntüsü ve ayni ekran parlaklığında karşılaştırma yaptığımda benim 10 aylık s7 edge nin ekranı biraz soluk geliyor yani yeniler daha canlı sanki, sizce bu normalmi bu ekranlar gün geçtikçe canlılığını kaybedermi, birazda iPhone yi bu yüzden düşünüyorum.

Sıkılmışsınız.... Bende iphone 6 dan geçtim s7 edge ye. Bende iPhone'dan sıkılmıştım.

• Sorunu nasıl çözebilirim bilen yokmu, delirtcek beni. Tarayıcı üzerinden mobil veri ile resim indiremiyorum, indirme başlatılıyor diyor sonra yazı kayboluyor indirmiyor. Aynı şekilde play storeden uygulama indiremiyorum.
  • Bende de öyle. Seninle aynı düşüncedeyim. 5s vardı 2.5 senelik anneme verdim haziranda s7 edge aldım. Her geçen gün kaybediyor gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilter88

bugün siyah renk s7 alarak aranıza katıldım.Alır almaz nougata güncelledim şuan herhangi bir sorunum yok
    sadece kullanan arkadaşlar aod açık dursa ciddi pil sarfiyatı oluyormu?

gsm arenadaki testte endurance rating i 82h den 40h e inmiş yarı yarıya farkettiriyormu?

Saatte %1 civarı harcıyor. Zaman ayarlı yapıp geceleri kapanmasını sağlayabilirsiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • _sekkocan_ _ kullanıcısına yanıt
    Düz S7 ise format atmak S7 Edge ise servise vermek.

• Dejavu0707 D kullanıcısına yanıt
    SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

Görev çubuğunda mobil veriye basılı tut, açılan ayarlarda resimdeki gibi veri tasarrufu kapalı mı kontrol et.

• quote:

Orijinalden alıntı: Raif Ulutürk

quote:

Orijinalden alıntı: WhiteMamba

Reklam engelleyici için root gerektirmeyen bir program önerebilir misiniz? Önceden AdAway kullanıyordum ama root istiyor o.

Veya yapması kolaysa rootlayabilirim de, var mıdır bir rehber?

Üstüne tanımam. Knox ile çalışıyor. Sadece samsung marketten indirebilirsiniz... Başka hiçbir reklam engelleme programına ihtiyaç duymazsınız. Hem tüm uygulamalardaki reklamları engeller hemde sitelerdeki reklamları. Ayrıca uygulamaların sizin hakkınızda anonim bilgi toplamasını ve sizi izlemesini engeller....uygulamanin ismi..... Disconnect pro privacy and performance... 77 tl den ucretsize düştü şimdilik

Hocam çok teşekkürler, geçen yine ücretsiz olmuştu onu kaçırmıştım. Bu sefer indirdim kesinlikle süper bir program çalıştığını belli etmiyor. En güzeli de uygulamalardaki reklamları engellemesi. Herkese tavsiye ederim

• mustafay M kullanıcısına yanıt
    öyle yaptım hocam ama sanki 20 dk da yüzde 1 gidiyor cihaz yeni ondan mı acaba pilin oturmasını bekleyeyim?
  • Arkadaşlar siyah s7 edgesini gold s7 edge ile takas yapmak isteyen varmı cihazım 22.06.2016 tarihinde vodafone dan alındı alındığında 1 ay jelatinsiz kullanıldı ekranında çok ufacık bi kılcal çizik var o gün bu gündür amerikadan bestskinsever marka komple yanları önü arkası dahil koruyucu kapladım o şekilde kullanıyorum başka hiçbir yerinde en ufak hata kusur söz konusu değildir en ufak tamir işlem görmedi aldığımdan beri hızlı şarj kapalı kullandım konum olarak bursadayım kutusu faturası iğnesi herşeyi olduğu gibi duruyor 13.05.2016 üretim tarihi yani kronik ekran problemi olan eski seri değildir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cartmen -- 28 Mart 2017; 22:34:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr20mouse

Düz S7 ise format atmak S7 Edge ise servise vermek.

S7 Edge niye format değil servis :)

• dr20mouse kullanıcısına yanıt
    S7 Edge dostum sıkıntı şu cihazı Almanya'dan aldım burda imei kaydını falan yaptırdım ama şu an hiçbir şekilde kulanamıyorum çünkü en küçük uygulamada donuyor eger ses kısma+power tusuyla kapatmazsam aşırı sekilde ısınıyor ve sarzı bitene kadar donuk vaziyette kalıyor keşke bir çözüm bulabilsem Almanyadan garantili alınan cihaz Türkiye servisine verilebiliyor mu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _sekkocan_

S7 Edge dostum sıkıntı şu cihazı Almanya'dan aldım burda imei kaydını falan yaptırdım ama şu an hiçbir şekilde kulanamıyorum çünkü en küçük uygulamada donuyor eger ses kısma+power tusuyla kapatmazsam aşırı sekilde ısınıyor ve sarzı bitene kadar donuk vaziyette kalıyor keşke bir çözüm bulabilsem Almanyadan garantili alınan cihaz Türkiye servisine verilebiliyor mu.

Bende Almanya'dan aldı s7 edge gold imei kaydı yaptırdım bende sizin bahsettiğiniz sorunlar yok android 7 ye güncelledim ne ısınma sorunum var nede başka sorunum hatta şarjı mükemmel gidiyor 2 gündür şarja takmadım telefonu oyun oynuyorum sürekli sosyal ağlarda geziyorum vs güç tasarrufu açıkken ama maalesef yurtdışından alınan telefonun Türkiye'de garantisi yok daha 2 gün önce sordum samsunga kalktı dediler (Btk ne zaman adam gibi kararlar verdi ki şimdi versin) normal parayı alırız diyorlar ne kadar saçma bir karar.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: alper1391

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cumur

Bende indirdim teşekkürler herhangi bir ince ayar yapmaya gerek varmı

En güzeli de o. Yani herhangi bir ince ayarı yok. Zaten gerek de yok Program mükemmel çalışıyor

kulak misafiri oldum biraz..programın linkini bulamadım..özellikler iyiymiş..

Sadece Galaxy apps kanalı ile yasal olarak indirebilirsiniz. Tavsiye ederim... fazlasiyla memnun kalacaksınız

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

kurduktan sonra ilk açılışta gelen 3 madde var. ikincisinde çok vakit harcıyor ve işlem devam ediyormuş gibi bar dönüp duruyor. sorun var galiba..''tap here and allow disconnet to manage samsung firewal'' yazan yer.

• quote:

Orijinalden alıntı: ilter88

öyle yaptım hocam ama sanki 20 dk da yüzde 1 gidiyor cihaz yeni ondan mı acaba pilin oturmasını bekleyeyim?

Evet yeni cihazlarda öyle bir durum olabileceğinden bahsediliyor. Ayrıca cihaz kendisi de her iki üç saatte ekran kapalı iken %1 civarında tüketiyor. Ama çekim gücünüz zayıfsa veya sürekli hareket halinde iseniz bu oran artıyor. Hele 4.5g açıksa heryerde iyi çekmediği için bazen saatte %3 gidiyor aod açıkken bende.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet kapalı ama indirmiyor. Wifi bağlanınca indiriyor mobil veride indirme yapmıyor
  • WhatsApp mesaj geldiğinde bildirim ışığı yanmıyor ve 1 den fazla kişiden mesaj gelip bildirim çubuğunu indirdiğimde donarak iniyor.Bu problem sizdede var mı ?

• 
Sayfa: önceki 30813082308330843085
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.