Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (81. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
96.373
Cevap
399
Favori
3.429.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: OnizukaSensei

Batarya kullanimi bence baya iyi ki adam her seyi kullanmis telde. Navigasyon, whatsapp, chrome, 4g, 2 saat telefon gorusmesi, video fotograf cekmis,senkronizasyon acik (gmail vs), youtube, play store, bluetooth acik surekli saate bagli. Yani tamamen yogun kullanimda bu sureyi almis. Ben cok begendim. Ustelik telefonlar daha satisa cikmadi, piyasaya surulecek olanlar biraz daha duzgun oluyor, zamanla batarya da aciliyor. S7 edge almak kismet olur umarim, alacak olanlara da simdiden hayirli olsun, sorunsuz bir kullanim yasarlar umarim

Kesinlikle katılıyorum size hocam. Gayet iyi pil değerleri. İnşallah sizde alırsınız , sağolun iyi dilekleriniz için.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • DODANLI kullanıcısına yanıt
    Evet 64 GB çok önemli. Misal insanlar diyorki "yav işte ne güzel SD kart desteği var ne yapacaksın 64 GB'ı..." ama şöyle düşünelim 2013 Yılında aldığım 16 GB'lık S4 bana hafıza konusunda çok sorun çıkardı ( 64 GB SD card var birde telefonda) şimdi yıl olmuş 2016 şimdi olmasa bile 2 seneye kadar 32 GB'ta sıkıntı çıkartır(Bugün bile 2 - 2,5 GB civarı mobil oyunlar var benimi bildiğim bu dahada artar ileriki yılarda)... Çünkü oyunları SD kart'a atamıyoruz. Hatta şöyle diyim S4'te küçük bir bölümünüde atabiliyorduk ( % 10 gibi bir kısmı bazen % 5) Şimdi S7'de onuda kapatmışlar hiç atamayacakmışız... Ben burada geleceği düşünmerek hareket etmek istiyorum. S4 benim ilke akıllı telefonumdu (ondan önce Nokia 7230 kullanıyordum) o zaman bir hata yaptım ama şimdi daha tecrübeliyim ve aynı hataya düşmek istemiyorum. O yüzdende maalesef çok istesemde ( S7 Edge'in tasarımı çok güzel gerçekten) Ben S7 Edge'i as geçiyorum. İleride 64 GB'lığı gelirse alırım... S7 ve S7 Edge alacak olan arkadaşlarada şimdiden hayırlı olsun diyorum. Güle güle kullansınlar

• birde silver gelseydi on siparisle

yoksa bekleyeceğim gibi...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: virtue28

birde silver gelseydi on siparisle

yoksa bekleyeceğim gibi...

Hocam ben beklemeyeceğim. Vakit kaybetmeyi sevmem. Silver gelir alırım gelmezse Siyah alacağım kısmetse. Çünkü Note 5 in silver rengi 1,5 ay sonra falan çıktı piyasaya. Eğer S7 Edge'in Silver rengi gelmezse bilinki daha en az 1,5 ayı var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • virtue28 kullanıcısına yanıt
    Evet çok haklısın. S7 Edge'in Silver'ı çok güzelmiş, karizma duruyor telefon tasarımıyla birlikte. neden böyle yapıyorlar anlamıyorum
  • Galaxy S7 Edge için yeni reklam filmi :

Şu telefon alınmaz mı yaa :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..scream.. -- 25 Şubat 2016; 17:03:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ..scream..

quote:

Orijinalden alıntı: TheMuyu

quote:

Orijinalden alıntı: DODANLI

1 günü 5 saat 25dk ekran süresi ile tamamlamış. İnşaAllah mobil veri iledir. Mobil ile tamamlamış ise çok güzel.

şurada ayrıntılı incelenmiş ama italyanca :)

http://www.andreagaleazzi.com/2016/02/samsung-galaxy-s7-test-live-batteria.html

Kullanım seneryoları belli oluyor zaten. Tek anlamadığım şey hangi parlaklık seviyesinde kullanılmış telefon? Onun haricinde senkronizasyon açık, konum açık, cihaz moto 360 saate bağlı, bazı yerlerde 4g bazı yerlerde wifi kullanılmış, videolar ve fotoğraflar çekilmiş, youtube ta takılmış biraz, 2 saat üzeri telefonla konuşulmuş , chrome da bayağı gezmiş vs vs. Ve buna rağmen S7 Edge 1 gün 12 saat bekleme ve 5 buçuk saat ekran süresi vermiş. Bence harika! Çok çok iyi! Normal bir kullanıcı bence bu telefonla en az 7 saat ekran süresi alır :) Bu sefer herşeyiyle dört dörtlük olmuş S7 Edge ..

35 saat degil 24 saat dikkatli bakın. ..

• quote:

Orijinalden alıntı: qwertyuiopasdfgh

quote:

quote:

quote:

1 günü 5 saat 25dk ekran süresi ile tamamlamış. İnşaAllah mobil veri iledir. Mobil ile tamamlamış ise çok güzel.

Kullanım seneryoları belli oluyor zaten. Tek anlamadığım şey hangi parlaklık seviyesinde kullanılmış telefon? Onun haricinde senkronizasyon açık, konum açık, cihaz moto 360 saate bağlı, bazı yerlerde 4g bazı yerlerde wifi kullanılmış, videolar ve fotoğraflar çekilmiş, youtube ta takılmış biraz, 2 saat üzeri telefonla konuşulmuş , chrome da bayağı gezmiş vs vs. Ve buna rağmen S7 Edge 1 gün 12 saat bekleme ve 5 buçuk saat ekran süresi vermiş. Bence harika! Çok çok iyi! Normal bir kullanıcı bence bu telefonla en az 7 saat ekran süresi alır :) Bu sefer herşeyiyle dört dörtlük olmuş S7 Edge ..

Yazımda 35 saat diye birşey yazıyor mu hocam? Bence Siz dikkatli bakın lütfen. 1 gün 12 saatlik bekleme demişim. 35 saat nerden çıktı :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..scream.. -- 25 Şubat 2016; 17:11:57 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Yazımda 35 saat diye birşey yazıyor mu hocam? Bence Siz dikkatli bakın lütfen. 1 gün 12 saatlik bekleme demişim. 35 saat nerden çıktı :)

35 saat 5 buçuk saat ekran süresi diye yorumlar okudum da sizin de 1 gun 12 saati 24 + 12 =36 dan öyle algiladim : )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nakres736 -- 25 Şubat 2016; 17:17:01 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

35 saat 5 buçuk saat ekran süresi diye yorumlar okudum da sizin de 1 gun 12 saati 24 + 12 =36 dan öyle algiladim : )

:) olsun hocam sorun değil benim için

• Arkadaşlar , Cihazları Samsung çalışanı bir arkadaşım sayesinde canlı görme şansım oldu.

Ekran ve Tasarımlar ve kamera 1 tık ileri taşınmış.

S7 için 2.799 - S7 Edge için : 3.399 fiyat konuşuluyor.
  • the_CRIMINAL kullanıcısına yanıt
    S7 neyse de s7 edge 3400 Tl fazla gibi geldi bana...

• quote:

Orijinalden alıntı: Backstreet

S7 neyse de s7 edge 3400 Tl fazla gibi geldi bana...

Hocam bence bir yanlışlık var. S7 Edge mümkün değil o fiyatla çıkmaz.

• ..scream.. kullanıcısına yanıt
    3400 Den çıkarsa kendi bacağına sıkar Samsung
  • quote:

Orijinalden alıntı: xmrtx

3400 Den çıkarsa kendi bacağına sıkar Samsung

Yok hocam rahat olun. Bence 3100 lira dan fazla olmayacak.

• S7 edge gold ön siparişle gelicekmi bilgisi olan varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xmrtx

S7 edge gold ön siparişle gelicekmi bilgisi olan varmı ?

Hocam bildiğimiz kadarıyla S7 Edge Beyaz ve Siyah teknoloji marketlerde , Beyaz,Siyah, Gold renk ise Samsung mağazalarında satışa çıkacak. Sanırım Samsung mağazaları Gold için önsipariş alacak. Tabi bunlar sadece sızan bilgiler. Net değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: the_CRIMINAL

Arkadaşlar , Cihazları Samsung çalışanı bir arkadaşım sayesinde canlı görme şansım oldu.

Ekran ve Tasarımlar ve kamera 1 tık ileri taşınmış.

S7 için 2.799 - S7 Edge için : 3.399 fiyat konuşuluyor.

O fiyatlar mümkün değil. yanlış bilgi almış sanırım arkadaşın.

• S7 edge 3400 den cikarsa 1000 lira az verip s6 edge alinir öyle bir fiyattan çıkacağına inanmıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: maho2306

S7 edge 3400 den cikarsa 1000 lira az verip s6 edge alinir öyle bir fiyattan çıkacağına inanmıyorum

Yanlışlık olduğu kesin. Bu fiyat mümkün değil.

• 
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.