Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ..scream..

quote:

Orijinalden alıntı: maho2306

S7 edge 3400 den cikarsa 1000 lira az verip s6 edge alinir öyle bir fiyattan çıkacağına inanmıyorum

Yanlışlık olduğu kesin. Bu fiyat mümkün değil.

Bence;
    %60 3299
    %40 3199
    Ama 3300 bile fazla. Tamam yaninda 300 400 liralık hediye var ama o fiyatlara satamaz telefonu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekran süresi önemli değil şunu anlayın artık.
  • rabbitweed R kullanıcısına yanıt
    Nasıl önemli değil ya? Ekran süresi telefonun açık olduğu süredir. Yani ne kadar gitmiş şarjı o 1 gün falan telefonun açık kaldığı süre.
  • Bencede s7 2699 s7 edge 3099 yada 2999 gibi olur

• quote:

Orijinalden alıntı: 35bk35

Beyler note5den gecilirmi sizce?

bence geçilmez hocam hiç gerek yok note 5 süper telefon kullanın bence
  • telefonlar kıyaslanirken standby süresi dikkate alınır ekran açık kalma süresi değil. ekran kapalıykende telefon çalışır . en son şarjdan sonra geçen süre daha önemlidir bu yüzden
  • s7 edge plus ne zaman çıkar arkadaşlar

• nevrans kullanıcısına yanıt
    çıkmayacak, o yüzden ekran 5.5 yapıldı. note 6 var ileride çıkacak olan.

• quote:

Orijinalden alıntı: rabbitweed

telefonlar kıyaslanirken standby süresi dikkate alınır ekran açık kalma süresi değil. ekran kapalıykende telefon çalışır . en son şarjdan sonra geçen süre daha önemlidir bu yüzden

Bu bilgi doğru değil kesinlikle. Hat takmadan bir telefonu 1 hafta kullanabilirsiniz ama hat takınca bu süre 4 saate düşüyorsa önemli olan budur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • coupe96 kullanıcısına yanıt
    Hatsız telefonu kim ne yapsın konuyu çarpıtma

• quote:

quote:

quote:

S7 edge 3400 den cikarsa 1000 lira az verip s6 edge alinir öyle bir fiyattan çıkacağına inanmıyorum

Yanlışlık olduğu kesin. Bu fiyat mümkün değil.

Bence;
    %60 3299
    %40 3199
    Ama 3300 bile fazla. Tamam yaninda 300 400 liralık hediye var ama o fiyatlara satamaz telefonu

Aynen hocam . S7 fiyat 2700 , S7 Edge fiyat 3200 lira olmalı en fazla.

• quote:

Orijinalden alıntı: rabbitweed

Hatsız telefonu kim ne yapsın konuyu çarpıtma

Birincisi üslubuna dikkat et. İkincisi anlamadığın birşey anlatmak için o örneği verdim. Hiçbir bilinçli kullanıcı bekleme süresini dikkate almaz, bekleme süresi isterse 500 saat olsun, eğer 2 saat video seyredince o telefonun pili %20ye düşüyorsa o telefonun pil performansı kötüdür.

• Haberi biraz önce okudum ;
    Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge modellerinin sahne alacağı Samsung Türkiye etkinliği 9 Mart 2016 Çarşamba günü saat 19:00'da başlayacak. The Seed – Emirgan Sabancı Müzesi'nde düzenlenecek olan etkinlikte Galaxy S7 Türkiye fiyatının da açıklanması bekleniyor.
  • S7-2500
    Edge-3000

Olmalı..daha fazla da değmez..

• bu durumda ön sipariş tarihi 9 Mart mı olacak?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasanhoca

Haberi biraz önce okudum ;
    Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge modellerinin sahne alacağı Samsung Türkiye etkinliği 9 Mart 2016 Çarşamba günü saat 19:00'da başlayacak. The Seed – Emirgan Sabancı Müzesi'nde düzenlenecek olan etkinlikte Galaxy S7 Türkiye fiyatının da açıklanması bekleniyor.

Satisa cikmadan 2 gun once fiyatimi belli olur. En fazla pazartesi belli olur bence tum dunyada fiyati belli oldu yanindaki hediye belli oldu son gune kadar bekleyeceklerini sanmam

• Az önce Samsung Canlı Destekle görüştüm. Ön sipariş tarihi 11 Mart, mağazalarda satşı 18 Mart
    Fiyatı söylemedi...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung; s7 serisinde maliyeti düşürecekti, ne oldu da samsung s6 serisinden aşırı daha yüksek fiyatla gelecek, geçen sene Mart ayında dolar kuru 2.60 seviyelerinde imiş, şimdi de 2.9 seviyelerinde, s6 edge 3000 liradan çıktı, s7 edge de 3400 den gelmemesi lazım, 3000 liradan gelebilir kanaatindeyim

• quote:

Arkadaşlar bu kılıf bence 10 numara olmuş :) büyük ihtimal bunu alacağım. Sizce nasıl?

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

Çok hoş duruyor hocam bence almalısınız. Yeni telefona aksesuar almak da ayrı bir keyif
    S7 edge'i çok istiyorum ama 3000 TL üstü para vermeye şu an için kendimi ikna edemedim. Her an direncim kırılabilir. Renk konusunda soru işareti yok kesinlikle siyah olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: DeeepBlue

Az önce Samsung Canlı Destekle görüştüm. Ön sipariş tarihi 11 Mart, mağazalarda satşı 18 Mart
    Fiyatı söylemedi...

Valla hocam neye inanacağımı şaşırdım artık. Yani bir telefon tanıtılıyor 22 Şubat'ta, önsipariş 11 Mart'ta oluyor, satış 18 Mart'ta. Bu nasıl bir satış politikası hiçbir şey anlamadım inanın. Sanki bir yanlışlık var gibi bu işte ama...

• 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.