Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (4779. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
96.373
Cevap
399
Favori
3.429.774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 47774778477947804781
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • M51 yada xiaomiden bir cihaz bakabilirsiniz bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cameraboy C kullanıcısına yanıt
    Yakın zaman dh de çift hat s7 edge vardı 900 TL , satıcı ile iletişimsizlik olunca bir sekilde baskasina sattı ve kaçırdım.

S7 edge iyi arastırırsanız ekran fiyatına zaten cihaz satın alabilirsiniz.

Yine iyi arastırırsanız s8/s9 ikinci el de alma imkanınız var ikinci el 1800/2000 TL ye,

S7 edge ekranı komple taktırmak ve + 1200/1300 TL çok fazla bir masraf , forumda redmi 9 yurt dışı 1200 TL bu arada bilginize ,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eg2077 -- 5 Mart 2021; 22:16:10 >
  • Valla ben de S7'den sonra cihaz bakıyorum hiç bir cihaz beni cezbetmiyor.

Cezbedenlerin fiyatı 5 basamaklı maalesef. O kadar da para vermek istemiyorum.

En kötü M51 ile geçiştireceğim bu dönemi. Dur bakalım biraz daha götürsün. 5. yılımın içindeyim S7 ile

• quote:

Orijinalden alıntı: astegon

Valla ben de S7'den sonra cihaz bakıyorum hiç bir cihaz beni cezbetmiyor.

Cezbedenlerin fiyatı 5 basamaklı maalesef. O kadar da para vermek istemiyorum.

En kötü M51 ile geçiştireceğim bu dönemi. Dur bakalım biraz daha götürsün. 5. yılımın içindeyim S7 ile

Aynen ben de beşinci yıl içindeyim. Pert olana kadar devam.

• A70e bin basar s7 a70i arkadaşta inceledim kamerası vasat

• quote:

Orijinalden alıntı: celebic

Alıntıları Göster

Pert olana kadar devam diyoruz da yedek cihaz bile yok bende. Telefon bozulsa, anakartı yakmış olsa mesela astarı yüzünden büyük meblağlar çıkıyor.

Hadi anakart değişecek yedek telefon olmuyor. Aslında S7' gibi nefis bir cihazı yedeğe de çekmek istiyorum.

Bilemiyorum, kafam karışık bu aralar.

• quote:

Alıntıları Göster

Cihazı ilk aldığımdan beri buradasın. Daha dün gibi batarya değişimi için fikir ararken senin garanti kapsamı ile değişimini hatırlıyorum.

Hakikaten s7 cihazlar bize ücretinin hakkını veren nadir eşyalardan oldu. Umarım aratmazlar, çok çok memnunum.

Lüks harcama yapmak yerine bu sorunsuz cihazları kullanarak kendinizi şanslı sayın. Kamerası halen yeterli zaten üstüne koyacak çok bir şey kalmadı, tek sorun orjinal batarya bulunması. Bunun için de macera aramak yerine servise yollarım benim için devam tamamen bitene kadar.(1 kere değiştirdim ve şu an halen günün sonunda 25—45 arası kalıyor benim kullanımım ile. Oyun yok.)

Kullandığım olmazsa olmaz 'disconnect for samsung', 'sd maid', 'SwiftKey' klavye vee devam! :)

• Lineage OS 18.1 kullanan var mı? Blackdiamond V10 kullanıyorum ne yaparsam yapayım 1-2 hafta sonra sistem şişiyor yavaşlıyor. Pilden de olabilir yarın pili değişicem zaten 5 yıl oldu yeter artık :)

• quote:

Orijinalden alıntı: astegon

Pert olana kadar devam diyoruz da yedek cihaz bile yok bende. Telefon bozulsa, anakartı yakmış olsa mesela astarı yüzünden büyük meblağlar çıkıyor.

Hadi anakart değişecek yedek telefon olmuyor. Aslında S7' gibi nefis bir cihazı yedeğe de çekmek istiyorum.

Bilemiyorum, kafam karışık bu aralar.

Alıntıları Göster

Hocam ben sürekli Smart Switch ile yedekli gidiyorum. Yedek cihaz olarak hanımın eski C7 telefon çekmecede bekliyor.

İleride batarya değişimi gerekebilir, şimdilik evden çalıştığım için acil değil ama orijinal veya Deji batarya ile devam ederim. Pert olursa M51 veya onun üzerine çıkacak olan başka bir 7 amperlik Samsung'la devam ederim. Sanırım Samsung benim vazgeçemeceğim bir telefon markası oldu. Amiral gemisi almak artık hayal oldu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celebic -- 7 Mart 2021; 21:26:3 >

• birisileri kullanıcısına yanıt

Hocam değişen batarya üçüncü seneyi dolduracak. Batarya sağlığı %72'ye kadar düştü. Buna rağmen 4 saat üzeri ekran süresi alıyorum. Zaten oyun oynayan biri değilim bunun dışında 4 saatimi ekrana bakarak geçirmem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celebic -- 7 Mart 2021; 21:29:48 >
  • quote:

Hocam ben sürekli Smart Switch ile yedekli gidiyorum. Yedek cihaz olarak hanımın eski C7 telefon çekmecede bekliyor.

İleride batarya değişimi gerekebilir, şimdilik evden çalıştığım için acil değil ama orijinal veya Deji batarya ile devam ederim. Pert olursa M51 veya onun üzerine çıkacak olan başka bir 7 amperlik Samsung'la devam ederim. Sanırım Samsung benim vazgeçemeceğim bir telefon markası oldu. Amiral gemisi almak artık hayal oldu...

Alıntıları Göster

Valla ben yedeklerimi başka şekillerde aldığım için telefon bozulsa bile rahatım. Note 2 patladığı zaman ders almıştım.

Şu cihaz gelirken "Acaba?" dedim

https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_m62-10749.php

Ama o da Exynos 9825 ile geldi. O sebeple M51 sanki daha mantıklı gibi. 5G'nin gelmesine de sanırım en az 2 yıl var.

En temizi orta segment bir cihaz ile gitmek.

• quote:

Hocam değişen batarya üçüncü seneyi dolduracak. Batarya sağlığı %72'ye kadar düştü. Buna rağmen 4 saat üzeri ekran süresi alıyorum. Zaten oyun oynayan biri değilim bunun dışında 4 saatimi ekrana bakarak geçirmem.

3 yıla göre çok iyiymiş. Benimki de 2 yıl geçti değişimden bu yana. Senin edge diye hatırlıyorum, benimki düz ve dört buçuk saat civarı süre alıyorum. Eve gelince minimum yüzde 20 kalıyor oyun oynamam son derece memnunum :)

• Selam,

Samsung Galaxy S7 için kulaklık alacağım.. Nereden, hangi kulaklığı almamı önerirsiniz?

• Geçen sene pil değiştirmiştim orijinal olmadığı için buraya kadar idare edebildi. Günü kurtarmıyor o yüzden Deji marka bataryayı sipariş ettim kendim değiştireceğim umarım sorun yaşam.
    SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]
    Bu da haziran 2016 itibaren şarj durumu

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: InvisibleLord

Geçen sene pil değiştirmiştim orijinal olmadığı için buraya kadar idare edebildi. Günü kurtarmıyor o yüzden Deji marka bataryayı sipariş ettim kendim değiştireceğim umarım sorun yaşam.

Bu da haziran 2016 itibaren şarj durumu

Nisan 2016'dan beri değişmedim 3200 deviri aştı benim. 4 saat ekran süresi veriyor anca ama bu aralar sardığım bir oyun var ara ara girip bakıp çıkıyorum :D

• bende ve esimde s7 var benim s7 anca 2 saat gidiyor ekran süresi bataryasini nerede degisebilirim ist. kocaeli civari

esimin telefon arada ekrani üc ayri parlaklik gibi oluyor titriyor yani parlak az parlak gibi ekran bilmem anlatabildimmi neden oluyordur boyle parlak az parlak daha az parlak gibi üc part halinde arada yapiyor arada düzeliyor.

• Ben de bir aralar Cod Mobileye sarmıştım da en son depolama sorunu yaşayınca silmek zorunda kaldım. O sıralar telefon günde 4 5 defa şarj oluyordu:)

• gemsaz G kullanıcısına yanıt
    1.Mikrofonlu mu miktofonsuz mu?
    2.Kablolu mu kablosuz mu?
    1.Mikrofonsuz sennheiser cx200, mikrofonlu sennheiser cx275s
    2.tws haylou t19
    Bütçeye göre değişir fiyat performans ise bunlardan başka benim aklıma gelmiyor.
  • sennheiser cx 300s kullanıyorum edge cihazimda poweramp uygulamasıyla kullanıyorum biraz tiz ayarlı bir kulaklık baslarda iyi ama tiz bir tık daha fazla eq ayarı ile dengeleyebiliyorum ses kalitesi güzel detay sesleri duyabiliyosunuz özellikle pubg oynarken ses kasmak ta çok iyi adamın nerden geldiğini hemen duyuyorsunuz

Önerirmiyim derseniz ben 350 tl ye aldim memnun sayılırım suan daha artmış fiyatı butceniz 500 lere cikiyorsa kablosuz kulaklık yada o fiyatlara daha iyileri vardır diye düsünüyorum araştırıp öyle karar verin.

• Selamlar gece yatmadan önce telefonu uçak modunda alıyorum ve öyle yatıyorum. Her gün sabaha kalktığımda en az bi %30 dan fazla pil gitmiş oluyor mesela dün telefonu %60 şarjla uçak moduna alıp yattım. Sabah kalktığımda şarjım %20 idi.

Pil sağlığını hangi uygulama ile öğrenebilirim?

• 
Sayfa: önceki 47774778477947804781
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.