Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (4757. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: koraytok Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
96.373
Cevap
399
Favori
3.429.765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 47554756475747584759
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: canerwebster

S7 icin arka kapağı söküp bataryayi monte ettikten sonra kapağı geri yapıştırmak icin ozel bir yapistirici almak gerekiyor mu ?

Servis bile arka kapağı açtıktan sonra su geçirmezliği sağlayamıyor. O yüzden onların kullandığına benzer bir yapıştırıcı kullanılabilir. Telefon tamircilerinde bu tip yapıştırıcılar olması lazım.

• celebic kullanıcısına yanıt
    Anladim hocam amacim su geçirmezliği değilde öyle kullanırken kapak düşmesin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • s7 bence hala daha cok iyi telefon

• quote:

Orijinalden alıntı: canerwebster

S7 icin arka kapağı söküp bataryayi monte ettikten sonra kapağı geri yapıştırmak icin ozel bir yapistirici almak gerekiyor mu ?

kapakta yapışkan oluyor yapışkanı acıp fön makinesiyle ısıtıp kasaya yapıştırabilirsiniz derbyde olur diyenler var cok az sürerek

• Floyd v5 kullanıpta whatsapp görüşmesinde sesi kisabilen var mı?

• ÖZELKUVVET kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim aklimdaki sorular sonunda bitti
    Akşam deji batarya sipariş vereceğim insallah monte etmesi zor değildir

• Gsm iletişim de kargo ile değişim yaptıran var mı önerir misiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • canerwebster kullanıcısına yanıt
    Pili cikarmasi asiri zor. Arka kapak duzgun isilmazsa cit edip kiriliyor. Kirilinca acmaya calisirken daha da kırılıyor. Pili cikarma konusunda bol sans. Deji pilin yanindaki vantuz gibi aletle yapistirip cekmeye çalışın

• Tesadüfen dikkatimi çekti. Bundan önce epey kurcalamıștım fakat böyle edge bildirimi gelmiyordu. Acaba baştan beri mi böyleydi yoksa güncelleme mi aldı? Size de böyle edge bildirimi geliyor mu?

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

• İlk defa bu uyarıyla karşılaşıyorum. Mikrofonunu hangi uygulama kullanıyorum olabilir ki? Bluetooth kapalı, tüm uygulamalar kapalı.

Hocam solda veya sağ tarafta iki üç kez sol sağ sol sağ sol sağ edge kısmı sürttüğünüzde çıkmıyor muydu bu?
    Benim bildiğim hep vardı. Hatta buraya Hürriyet Hava durumu Samsung Health gibi harici eklentiler eklenebiliyordu Edge Panel kısmında.
    Samsung'un şu edge ekranı iyi ki tasarlamış dediğim özelliklerden biridir bu da.

• High Sierra kullanıcısına yanıt

Evet hocam bu hep vardı ama yüklediğim fotoda bildirimleri gösteriyor. Daha önceden yoktu.

Bendeki edge panellerine ekli olanlar bunlar sadece. Bildirim paneli yoktu ve halen yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celebic -- 21 Kasım 2020; 1:43:55 >
  • gurkanyal kullanıcısına yanıt
    Degistirdim sorun olmadi ama şuan tek sikinti arka kaoa yapışmadı yapıştırıcı almayi düşünüyorum ama ne alacam ki bunun için

Kendi yapiskani satiliyor istemzseniz b7000 isinizi gorur. Ben baliyle yapjstiyordum zaten kilif var 4 kose 2 yan taraf 2 alty ust damlacik seklinde birakip oturtuyordum.

Aldığınız bataryanın üretim tarihini kontrol edin ve bataryanın kendini toplamasını, 5-6 kere şarj - deşarj edilmesini bekleyin. Bunların sonrasında tekrar kontrol edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celebic -- 22 Kasım 2020; 19:47:53 >
    https://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-hizli-sarj-cihazi-ep-ta20eweugww-samsung-turkiye-garantili-p-HBV000003KBMX?magaza=shaver
    Peki Bu ürün orjinal mi hocam?

Hocam görsel bir şey ifade etmez, ürün orijinal olmasa bile orijinal ürün resmi koyabilirler ancak açıklamada Samsung Türkiye garantili yazıyor. Bu yeterli olmalı. Bu satıcıdan ürün alanların yorumlarını okumanızı tavsiye ederim. Bakalım bu satıcı gerçekten orijinal ürün mü satıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celebic -- 22 Kasım 2020; 23:3:20 >
  • Artık telefon ömrünü doldurmaya başladı.

• gurkanyal kullanıcısına yanıt
    Hocam bu videoda ois işe yaramıyor mu çok sarsıntılar var video çekerken.
    Floyd v5 kullanıyorum. Tüm fixleri kurdum. Yalnız bu herhalde duzeltilemeyen bir problem. Full hd de denedim zaten üst boyutlarda olmuyordu.

• 42 aylık emektar s7 edge maalesef video çekerken elimden kaydı beton zemine düştü ve ekranı kırıldı biraz kurcaladim ama maalesef ekran açılmıyor edgeden once s7 almistim oda elimden düşüp kırılmıştı simdi ikisinide satmak istiyorum ilgilenen olursa mesajla ulaşabilirler selametle kalın arkadaşlar

• 
Sayfa: önceki 47554756475747584759
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.