Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (4756. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
96.373
Cevap
399
Favori
3.429.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 47544755475647574758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Moro 8.5 çıkmış

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

Hocam mtweaks da ses kismindaki ayarlarim boyle bu sayede floyq 5.0 ile black diamond gibi ses alıyorum.

• gurkanyal kullanıcısına yanıt
    Root gerekli mi?

• Hocam moro kerneli kurarken root da kuruyor zaten ama mtweaks icin gerekli yani.

Cronos kernel var şuan şarj akıyo resmen

• SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]
    Hocam pil boyle 4 kusur aliyorum morodan memnunum asil kullanma sebebim ekrani kirik telefonun pwm flicker aciyorum dalgalanma yapmiyor kapatırsam yarisi yesil sekilde yanip sonuyor.

• Arkadaşlar karnelle vs uğraşmayacağım. Yükleyip sorunsuz şekilde kullanabileceğim android 9 veya 10 rom önerebilir misiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mpy kullanıcısına yanıt
    Floyq 5.0 android 10

Audiotest.zip dosyası var Floyd grubunda kurdum ses arttı baya fark etti ama aramada ses karşıya gitmedi. Yedekten eskiye döndüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FB9D01650 -- 17 Kasım 2020; 23:48:27 >
  • Hocam neden root istemiyorsun ki? Bankaya takılıyorsan magisk hide ve yeniden paketleyip gizleme var. Hicbjr sekilde takilmiyor

Ses için yeni fix çıkana kadar bekleyeceğim. Bir tek ses için root ile uğraşamam. Sadece müzik dinlerken problem oluyor zaten uyarı sesleri olarak önemsemiyorum. Müzik icinde dolby açık, işe yarıyorsa kendime göre eko ayarı yaptım bd v10 gibi olmasa da idare eder. Ses harici şarj sıkıntılı biraz galiba, onu da bir hafta sonunda görürüz. Eğer başka problemler varsa kullanan kişiler burada belirtirseler çok iyi olur. Eksileri ve artılarını kıyaslayıp ona göre bir yazılım tercihi yaparız. Burada sizin gibi tecrübeli arkadaşlar var. Ilgilenip, görüşlerini tecrübelerini paylaşırsalar iyi olur. Herkes için bir faydası olur belki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FB9D01650 -- 18 Kasım 2020; 17:45:15 >
  • mpy kullanıcısına yanıt

Blackdiamond v10, stock rom gibi stabil. Hiçbir şeyle uğraşmak istemem derseniz android 10'u şimdilik tavsiye etmem.

• celebic kullanıcısına yanıt

Merhaba modem arayuzune girmeniz gerekiyor girdikten sonra orada 5 ghz nin altinda 2.4 ghz secenegi mevcut onu secip kurulup yapip o sekilde denerseniz sorunun muhtemelen cozulecektir

• bilygehan kullanıcısına yanıt

Deneyeceğim, teşekkürler.

Peki o zaman aynı anda hem 2.4 hem de 5 ghz bağlantı sağlanabilir mi? Yoksa sadecee birini mi seçeceğim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celebic -- 18 Kasım 2020; 9:23:44 >
  • Sadece secili olanda baglanti saglar

• quote:

Orijinalden alıntı: bilygehan

Sadece secili olanda baglanti saglar

Ok anladım. Az önce eve girdim ve hemen 5 ghz ile bağlandı. Teşekkürler.

• Deji batarya nasil S7 için kullanan var mı?

• canerwebster kullanıcısına yanıt

Kardeşimin telefonu için kullanıyoruz ve çok memnun.

• quote:

Orijinalden alıntı: canerwebster

Deji batarya nasil S7 için kullanan var mı?

4 sene önce Note 2 telefonum için Deji batarya almıştım. O telefon ve batarya halen kullanılıyor.

• S7 icin arka kapağı söküp bataryayi monte ettikten sonra kapağı geri yapıştırmak icin ozel bir yapistirici almak gerekiyor mu ?

• 
Sayfa: önceki 47544755475647574758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.