Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (4688. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
96.373
Cevap
399
Favori
3.429.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 46864687468846894690
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hasangul01

selam omeric hocam xiaomi ewt kafamda soru iişareti vardı ama a40 olabilir fiyatı da uygun olabilir aslında xiaomi biraz daha servisi yaygın değil ama samsung en azından bilinen marka o konuda haklısınız teşekkür ederim.

olmadı samsung s7 kasayı ekran satılmaz mı hocam peki

Alıntıları Göster
    A40 resmi olarak gelmedi. Ithalatci getiriyor. Yani garanti tirt hocam. Migrostan alırsanız ki ben öyle yaptım. Ritzy garantili satilanlarda ücretsiz bir seferlik ekran değişimi var. Cihaza bir şey olursa migrosa bırakıyorsunuz onlar ilgileniyor. Gidip migrostan teslim alıyorsunuz. Başka bir avantaj yok. S7 nin ekranı kasasını değiştirmeye değmez. 1000 liraya yakına mal olur. Yeni telefon almak daha iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: omeric

A40 resmi olarak gelmedi. Ithalatci getiriyor. Yani garanti tirt hocam. Migrostan alırsanız ki ben öyle yaptım. Ritzy garantili satilanlarda ücretsiz bir seferlik ekran değişimi var. Cihaza bir şey olursa migrosa bırakıyorsunuz onlar ilgileniyor. Gidip migrostan teslim alıyorsunuz. Başka bir avantaj yok. S7 nin ekranı kasasını değiştirmeye değmez. 1000 liraya yakına mal olur. Yeni telefon almak daha iyi.

Alıntıları Göster
    ben 2019 'un 11 ayında değişti ekran ama yinde düzelmedi anakart arızasıymış bana baştan söylemiyorlar hocam telefonumun garantisi bittiği için en yakın telefoncuya götürmüştüm sürekli ordan kılıf da alıyordum hem teknik servis işleri de var kendilerinin gösterdim o zmn ekran arızası dediler verdim cumartesi günü hatta aradım bakın dedim anakart arızası ise yapmayın iç uğraşmayın dedim yok abi dedi anakart arızası değil dediekran dedi bakacaz dedi

• hasangul01 kullanıcısına yanıt
    Hocam RN8 tabii ki daha iyi.

S7'ye yatırım yapmanın bir anlamı yok bence de. Eskidi bizim cihazlar. Benimki de son demlerini yaşıyor ama gelirse ki an meselesi Realme X2 almayı planlıyorum.
    https://www.gsmarena.com/realme_x2-9879.php

Avrupa fiyatı 299€

10 ile çarpsak 3000 oluyor. Mis gibi özellikler.

PLS TFT ekranlardan lütfen uzak durun bu devirde. IPS LCD bile daha iyidir.

Ama hep diyorum ben AMOLED'ciyim.
  • astegon kullanıcısına yanıt
    RN8 de sensör sıkıntısı varmış. Telefonla konuşurken ekran kapanmıyormuş. Dikkat etmek lazım. Forumda konusu var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • turklucky kullanıcısına yanıt
    Evet aynı sorunlar Mi A3'te de var.
    Bende anneme alacaktım vazgeçtim. Çok sıkıntılı bir durum. Önceden general mobile vardı bende onda da bu sensör sıkıntısı vardı. Çin telefonlarında böyle sorunlar çıkabiliyor.

İlginçtir redmi 8 de böyle sorunlar yok.
    Redmi 8 de çıkmaması da enteresan. Redmi adıyla çıkartılanlarda işçilik ve kullanılan malzeme açısından bir kalitesizlik var diyelim. Ama mi a3 redmi değil, ama onda da aynı problemler var.

Çin telefonlarında var evet. Realme X2'de de var. Proximity problemi.
    Bu çin telefonlarına mesafeli yaklaşmakta yarar var sanırım. Hayır zaten mesafeliydim. Şimdi iyice soğudum. Aynı fiyatlara samsung 20s mi ne var onu alıcam.

A20S IPS LCD ekranlı. Amoled tercih edin derim.

A30S mesela
    Onda da 500 lira fark var ama 30s de olabilir. Olmazsa öyle yapıcam. Annem için alacağım. Ona da fazlası ile yeter. Watsapp ve telefon harici birde kamera işte önemli. O kadar.

Hocam ben sırf amoled olduğu için 2. cihazı A20 olarak aldım. Mis gibi cihaz valla.
    Olmazsa a20 mi alsam acaba. İyi diyorsan ona bakayım.

• Anakart serviste zamanında değişti son zamanlar da şarj okumuyor arada takılıyor yine bozulucak gibi yormadan kullanıyorum bilmiyorum benim gibi olan var mı ama kronik seri resmen anakartı çok sorun satsam 1000 tl bile etmez iphone den geçmiştim cihaz güzel ama bu sorunlar can sıkıyor artık bana göre m veya a serisine geçmek saçmalık oluyor Sten daha samsung almam orası ayrı tabi.
  • hasangul01 kullanıcısına yanıt
    2.el revize ekran ve anakart için:https://www.facebook.com/anakart.ekran.1
    sıfır ekran ve anakart için:https://www.facebook.com/sungsm.tahtakale.9
  • cellat_006 kullanıcısına yanıt
    ben geçen yıl izmir destech bilişime gönderdim cihazı ekran ve pil değişimi olmuştu su geçirmezlik de aynen devam ediyor samsung yetkili servislerinin elinde yeterli donanım ve cihaz olduğu için herşey fabrika çıkış haline getiriliyor
  • Hocam hayırlı akşamlar Calvioppe v7 indirdim de helios v2.6 kurulur mu?

• Hayırlı akşamlar. Kurulur tabii ki de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mura2163 -- 13 Ocak 2020; 21:57:11 >
  • S7 edge ekranım kırıldı 1100₺ istiyorlar tamir yaptırmalı mıyım yeni mi alsam

1500-2000tl bandı telefonlar yetişebiliyır mu ki s7 edge'ye
  • 
Sayfa: önceki 46864687468846894690
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.