Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (4690. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.428.771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 46884689469046914692
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bunlar amoled yanığı olarak geçiyor ve birçok kimsede zamanla oluşan bir şey. Ben de ekran koruyucu lekelendi diye sökmüştüm ama daha detaylı inceleme yaptığımda amoled yanığı olduğunu öğrendim ve ekranı garantide değiştirdim ama yeniden olabilir. Teknoloji artık tüketime teşvik amacında ilerliyor ve her ürünün belirli bir kapasitesi oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hukuk1453

Bunlar amoled yanığı olarak geçiyor ve birçok kimsede zamanla oluşan bir şey. Ben de ekran koruyucu lekelendi diye sökmüştüm ama daha detaylı inceleme yaptığımda amoled yanığı olduğunu öğrendim ve ekranı garantide değiştirdim ama yeniden olabilir. Teknoloji artık tüketime teşvik amacında ilerliyor ve her ürünün belirli bir kapasitesi oluyor.
    Garanti bittikten birkaç ay sonra patlak verdi. Resmen ayarlamışlar..
  • mavi_hayalet M kullanıcısına yanıt
    Ayar olduğunu düşünmüyorum, benim ilk yılımda oldu, şans işi bence ve yüksek parlaklik tetikliyor bunu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hukuk1453

Ayar olduğunu düşünmüyorum, benim ilk yılımda oldu, şans işi bence ve yüksek parlaklik tetikliyor bunu.
    valla hocam ben telefonu hep düşük parlaklıkta kullanırım gözlerimi çok yorduğu için. Demek o yüzden bende geç oldu bu sorun :)
  • mavi_hayalet M kullanıcısına yanıt
    S7yi tekrar çıkarsalar tekrardan alırım.

• hukuk1453 H kullanıcısına yanıt
    S7 2020 Edition gibi bir şey çıksa aynı boyut ve tasarımın üzerine yeni nesil işlemci, yeni nesil kameralar, özel One UI 7 arayüzü ve anakart, ekran, pil gibi konularda sorunlardan arındırılmış bir deneyim. Çok mu şey istedim?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • merhaba arkadaşlar dün kılıfı çıkardım telefona arkadan baktığında sağ alt köşelerden kapağının açıldığını fark ettim. su geçirmezlik bozulmasın diye bataryayı değiştirmeyi öt eliyordum. Şimdi yeni batarya alsam nasıl olur ? eskiden phone info pil sağlığı hakkında bilgi verirdi şimdi vermiyor. hangi programla test edebilirim ?
  • Ali Arslan kullanıcısına yanıt
    Hocam bununla ilgili bir video çektim
    https://www.youtube.com/watch?v=by4S2deuPBM&feature=youtu.be

• receep 32 R kullanıcısına yanıt
    iyi akşamlar ben daha önce kullanıyordum. sabah tekrar yükledim %80e gelince şarjdan cıkardım 2. şarj oldu bu bakalım pil sağlığı nasıl
  • Ali Arslan kullanıcısına yanıt
    İyi akşamlar hocam
    Biliyorum yüzde seksen e gelince uyarı veriyor ama birkaç defa yüzde yüze kadar doldurun, böyle daha iyi ölçüyor

• receep 32 R kullanıcısına yanıt
    peki öyleyse öyle denerim
  • Servis macerası gayet güzel bitti hocam haber vereyim dedim. Batarya şarj kablosu titreşim motoru ve tam hatırlamıyorum ama 2 parça daha değişmiş. Bir de bana öyle gelmiyorsa home butonu değişmiş gibi çizikler vs yok gibi. Pil sağlığım da %87 idi başka arkadaşlara fikir vermesi dileğiyle.
  • cellat_006 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun güle güle kullanın. Yeni pilin sağlığı mı %87?

• Telefonu verdiğimdeki sağlığı. Yani eski pil.
  • Hocam s7 ye root room atayım mı yoksa s8 e mi geçeyim

• Arkadaşlar s7 edge kaç sene daha bizi götürür yıllar geçmesine rağmen en güzel en kullanışlı telefon s7 serisi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nevrans -- 21 Ocak 2020; 12:45:38 >
  • Kullandığınız en iyi google kamera portu hangisi arkadaşlar

• ilk başlarda ben kulandığım google cameradan takılmalardan ve bekleyiş süresinden memnun olmayıp kaldırmıştım. Tavsiye edilen bir sürümü varsa ayarları ile birlikte tekrar denemek isterim.
  • Selam arkadaşlar bende s7 düz kasa 2.5 sene dayandı rahmetli oldu
  • 
Sayfa: önceki 46884689469046914692
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.