Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (4686. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
96.373
Cevap
399
Favori
3.429.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 46844685468646874688
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Direk flashlanıyor başka bir işleme gerek yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: celebic

Yıllardır hep kendi telefonlarımı kullanırım ama şirket Galaxy A10s verecekmiş. Mevcut S7 Edge'i çekmeceye atıp A10s'i mi kullansam? O kadar kötü müdür?
    S7 edge iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: ÖZELKUVVET

S7 edge iyi

Alıntıları Göster
    Almadım zaten sadece verdiklerinden birini inceledim. Amoled ekran olmadığını görünce benim için bitmiştir.

• Arkadaşlar s7 telefonumun arka kapağında kalkma mevcut. Bunu kendim onarmayı düşünüyorum yapışkanı hakkında bilginiz var mı ?

• TurkishForce T kullanıcısına yanıt
    Pil performansı hissedilir derecede arttı hocam.
  • Arkadaşlar kız arkadaşım s7 edge telefonumu cok beğeniyor bana hediye ver doğum günümde dedi ben kendime samsung A30s almak istiyorum acaba A30s kız arkadaşımamı vereyim yoksa s7 edge devam edeyimmi siz olsanız nasıl karar verirdiniz sanırım anlatabildim😁

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nevrans -- 11 Ocak 2020; 20:5:41 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • nevrans kullanıcısına yanıt
    20s ne hocam a20s mi. S7 egde ondan daha güzel

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • selam,
    s7 edge için karanlık mod nasıl yapılır, yardımcı olur musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FB9D01650

20s ne hocam a20s mi. S7 egde ondan daha güzel
    Yanlış yazmısım forumdaş A30s yazacaktım yani diyorsunki a30s kız arkadaşına ver sen s7 edge ile devam et

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nevrans -- 11 Ocak 2020; 20:4:24 >
  • su55 S kullanıcısına yanıt
    Stock oreo rom mu kullanıyorsunuz?
    Custom pie kullandığım için pie de var. SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

Aynen daha güzel kamerası var s7 nın.
    Bu ara modeller de kamera 5 tane de olsa amiral gemisi kalitesini yakalayamıyor.. Eğer s serisi almak isterseniz yada başka model alacak maddi imkanınız varsa amiral gemilerine bakın. Benim durumuma göre böyle bir durumda olsam s7 edge yi veririm ama kendime temiz garantisi devam eden ikinci el s9 plus alırım. Mesela eşimde a50 var 6gb ram 64 gb hafızalı sürümü bana diyor bunu sen al diye istemiyorum kamerası bendeki düz s7 ile yarışamıyor. Hatta yanından bile geçemez bana göre. ( yazılımsal portre çekimlerinde arka plan değiştirici özelliği var sadece bu güzel. Ama bu özellikte doğru seçimler yapamıyor. Kullanıcıya düzeltme imkanıda vermiyor veya beni çok sıktı diye ben çok uğraşıp aramadım.) Ben kullanamadım. Inşallah s7 nın başına birşey gelmez de devam ederim.

• hayır hocam,
    samsung ne gönderdiyse o.
    en son aralık yamasını bu akşam yükledim.
    Şuna bir göz atın: "Swift Installer - Themes & color engine"
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.brit.swiftinstaller

Bu uygulamayı deneyin. High contrast temalar edinin.

Hocam s7'yi hediye verin bence. A30s giriş-orta seviye bir cihaz. Sonra s7'yi benden bile sakındı diye kırılabilir. Veyahut 2 cihazı da hediye paketi yapın, istediğini seçsin veya rastgele seçsin süpriz olur

• teşekkür ederim hocam. işe yaradı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi su55 -- 11 Ocak 2020; 20:38:48 >
    Samsung tema uygulamasından siyah tema indir karqnlik mod gibi oluyo bende o şekil kullanıyorum siyah

Bir türlü gece modu gelmeyen whatsapp bile bu uygulama ile gece moduna kavuşuyor. Oreo kullandığım zamanlar kullanmıştım. Istediğinizi karşıladıysa bildiğimi paylaşmaktan bende memnun oldum.

• quote:

Orijinalden alıntı: nevrans

Arkadaşlar kız arkadaşım s7 edge telefonumu cok beğeniyor bana hediye ver doğum günümde dedi ben kendime samsung A30s almak istiyorum acaba A30s kız arkadaşımamı vereyim yoksa s7 edge devam edeyimmi siz olsanız nasıl karar verirdiniz sanırım anlatabildim😁
    A30s alıncaya kadar a40 alın. S10e ile atnı boyutta. Çok güzel bi cihaz

• selam arkadaşlar benim hakkın rahmetine kavuştu ekranı ve bataryayı kaça satabilirim sizce yerine telefon alacam uygun fiyatlı
    Samsung Galaxy M10 32 gb veya M20 32 gb telefon alacam 1.100 tl veya 1350 Tl. Arasında Ocak - Şubat arasında bu m serisi nasıl sizce arkadaşlar yada A10s nasıl bir cihaz tavsiye edermisiniz.
    Soru soruyorsunuz, iki kişi cevap veriyor ama onları takmayıp başkasına yine benzer bir soru soruyorsunuz. Cevapları mı beğenmediniz yoksa kişiliğiniz mi böyle?!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mura2163 -- 12 Ocak 2020; 17:3:23 >
  • 
Sayfa: önceki 46844685468646874688
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.