Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (4687. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.428.758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 46854686468746884689
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mura2163

Soru soruyorsunuz, iki kişi cevap veriyor ama onları takmayıp başkasına yine benzer bir soru soruyorsunuz. Cevapları mı beğenmediniz yoksa kişiliğiniz mi böyle?!
    Cevap veren arkadaşlara verdikleri cevap için çok teşekkür ediyorum kararsız kalışıma verdikleri cevaplar ile çok yardımcı oldular.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar selam bana hangi cihazı önerirsiniz veya s7 cihaza sıfır nerden anakart bulabilirim uygun fiyat
    Temiz sıfır cihaz mi alim napim arkadaşlar yoksa gidip anakart mi? Alsam siz olsanız hangisini yaparsiniz

• Batarya için servise vermeyi düşünüyorum. Ama su geçirmezlik konusunda aklıma takılıyor. Samsung Türkiye batarya değişiminde tekrar IP sertifikası geçerli oluyor mu ? Sırf bu yüzden birkaç aydır erteliyorum.

• elimde bi tane s7 edge var arkadaştan aldım sanırım düşürmüş önceden bu hale gelmiş. şarja taktığımda ekran ilkten bembeyaz oluyor sonra hafiften şarj simgesi görünüyo şarj olduğu anlamında arada sırada yeşil çizgiler gelip gidiyor. telefon ne kadar şarjda kalırsa kalsın açılmıyo bilgisayara taktığımda bilgisayar görmüyor. sizce ekran alınıp takılsa sorun çözülür mü? anakartında problem olmadığını söyledi çünkü arkadaşım

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cellat_006 kullanıcısına yanıt
    ben başarı servise vermiştim 1 saatte pilini değiştirmişlerdi, servislere pil değiştirme makinası gelmiş diye duydum makina değiştirince yapışkanı sürüp kapağı kapatıyor fabrika çıkışı gibi oluyormuş.. pil değiltirdikten çok kere suyla yıkadım s7 yi

• quote:

Orijinalden alıntı: efem-35

ben başarı servise vermiştim 1 saatte pilini değiştirmişlerdi, servislere pil değiştirme makinası gelmiş diye duydum makina değiştirince yapışkanı sürüp kapağı kapatıyor fabrika çıkışı gibi oluyormuş.. pil değiltirdikten çok kere suyla yıkadım s7 yi
    aralık ayında samsun daki yetkili servise götürdüm s7 edge imi.
    bataryasının değişmesini istiyorum dedim.
    verdikleri cevap:
    biliyorsunuz bu telefonlarda arka kapağın sökülmesi gerekiyor,
    kapak sökülürken, ön camda ( ekranda ) sol ve/veya sağ alt kısımda ekran kalkması ya da boya atması gibi sorunlar olabiliyor.
    biz bu sorumluluğu almıyoruz. siz bu sorumluluğu alıyorsanız bataryanızı değiştirelim. oldu.
    dedim ki,
    mayıs 2018 de bataryayı, bunlardan bahsetmeden çıtınızı çıkartmadan kuzu kuzu değiştirmiştiniz.
    ve sorun çıkmamıştı.
    verdikleri cevap:
    o zaman telefonunuz garanti dahilinde idi. şimdi garantisi yok.

dedim ki;
    garantili telefonları, gerekli intizamı, özeni göstererek onarıyorsunuz, garantisiz telefonları rastgele tamir etmeye çalışıyorsunuz. nerede dürüst ticaret? ve siz yetkili servissiniz.
    bataryayı değiştirtmeden aldım s7 edge imi.
    demek ki servisten servise iş ahlakı farkı var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi su55 -- 12 Ocak 2020; 20:15:37 >
  • Hocam hayırlı akşamlar. Daha önce sormuş muydum tam olarak hatırlayamadım. Calvioppe Pie 7.0 denediniz mi? Açıklamalarda ingilizce olduğundan pek anlayamadım hızlı ayarlar ile ilgili bir bilgi vardı. Ben anlayamadım. Hala ilgileniyorsanız beni aydınlatabilir misiniz?

Bu arada denediginiz başka romlar yada özellikler var ise burada paylaşmanızı isterim. Ayıracak vaktiniz varsa ve Uygunsa sizin için.

Sizin verdiğiniz bilgiler ile baya bir yol aldığımı düşünüyorum.

• Hayırlı akşamlar hocam. Cihazda hala ilk çıktığında yüklediğim calvioppe v7 yüklü. Uzun zamandır sıkıntısız kullandım. Hızlı ayarlarda ilk yüklemede sizin sevmediğiniz hızlı ayarlar bulunuyor. Düzenleyip kaldırabiliyorsunuz. Şarj olarak da fena değil. Çalışmayan bir özellik de bulunmuyor. Diğer romları da denedim ama tabiri caizse sadece calvioppe'de evimde gibi hissettim. O sebeple one ui 2 çıkmadığı sürece rom arayışına son verdim.

Bu arada benim kamera sanırım camında kılcal çizikler barındırdığı için çok kötü çekmeye başladı. Şimdilik kardeşimdeki redmi 5 plus ile değiştirdim. Düşünün ki Redmi 5 plus bile daha iyi çekiyor şuan. Müsaid olursam kamera camını değiştirteceğim. Saygılarımla.
  • efem-35 kullanıcısına yanıt
    Peki servis neye göre karar veriyor değişimin olup olmayacağına ? Sanırım bir uygulama ile yüzdeye bakıyorduk ama şu an aklımda değil. Eğer o seviyenin altında ise bu hafta şansımı bir deneyeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FB9D01650

Custom kernel kullanan arkadaşlar helios 2.6 çıkmış düz yüklüyoruz değilmi?
    Üstadım link veya dosyayı paylaşma şansınız var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: adsızdoktor

Arkadaşlar s7 telefonumun arka kapağında kalkma mevcut. Bunu kendim onarmayı düşünüyorum yapışkanı hakkında bilginiz var mı ?
    Hocam aman dikkat piliniz şişmiş muhtemelen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: celebic

Almadım zaten sadece verdiklerinden birini inceledim. Amoled ekran olmadığını görünce benim için bitmiştir.

Alıntıları Göster
    Amoled olmayan ekranlara ben bakamıyorum artık. Böyle puslu geliyor. Sevmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasangul01

selam arkadaşlar benim hakkın rahmetine kavuştu ekranı ve bataryayı kaça satabilirim sizce yerine telefon alacam uygun fiyatlı
    Samsung Galaxy M10 32 gb veya M20 32 gb telefon alacam 1.100 tl veya 1350 Tl. Arasında Ocak - Şubat arasında bu m serisi nasıl sizce arkadaşlar yada A10s nasıl bir cihaz tavsiye edermisiniz.
    Hocam size bir soru;

Sizin de telefonunuz sık sık ısınıyor muydu?

M10 ya da M20 gibi cihazlar maalesef çok kötü. PLS TFT ekran güzel değil. Ben denedim beğenmedim.

M20'de de problemler mevcut.

M serisi giriş seviyesi olsa bile güzel cihazlar olmaya başladı. İdare eder bir şey almak istiyorsanız;
    https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_m10s-9861.php

Hem de sAMOLED ekranı var. Bir süre idare eder. Ama çok bir şey beklemeyin.
  • orbitmach kullanıcısına yanıt
    Black Diamond News kanalında telegram da var.

• quote:

Orijinalden alıntı: astegon

Hocam size bir soru;

Sizin de telefonunuz sık sık ısınıyor muydu?

M10 ya da M20 gibi cihazlar maalesef çok kötü. PLS TFT ekran güzel değil. Ben denedim beğenmedim.

M20'de de problemler mevcut.

M serisi giriş seviyesi olsa bile güzel cihazlar olmaya başladı. İdare eder bir şey almak istiyorsanız;
    https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_m10s-9861.php

Hem de sAMOLED ekranı var. Bir süre idare eder. Ama çok bir şey beklemeyin.

Alıntıları Göster
    ewt hocam ama şöyle bu ekran değişmeden önde felaket ısındı resmen patlayacak gibi oldu bende telefonu kapattım
    işte sabah açtım yine aynı ekran çizgi çizgi oluyordu telefoncu ya verdim ekran değişimi dedi
    ekran arızalanmış ondan sonra yine devam etti aşırı ısınma düzelmedi hala

evet idare eder bir cihaz alacam daha 2000 -5000 daha harcayamam o kadar en fazla beni idare edecek işte 1000-1350 tl ya kadar bi cihaz lazım yada anakart mı alim napim sizin fikirleriniz lazım arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasangul01

ewt hocam ama şöyle bu ekran değişmeden önde felaket ısındı resmen patlayacak gibi oldu bende telefonu kapattım
    işte sabah açtım yine aynı ekran çizgi çizgi oluyordu telefoncu ya verdim ekran değişimi dedi
    ekran arızalanmış ondan sonra yine devam etti aşırı ısınma düzelmedi hala

evet idare eder bir cihaz alacam daha 2000 -5000 daha harcayamam o kadar en fazla beni idare edecek işte 1000-1350 tl ya kadar bi cihaz lazım yada anakart mı alim napim sizin fikirleriniz lazım arkadaşlar

Alıntıları Göster
    Anakart felan uğraşma hocam. M10S gibi bir cihaz alabilirsin samsung tarafında.

Ya da 1500 TL'ye RN8 ya da Mi A3 gibi bir cihaz alabilirsin.

5G'ye kadar kafan rahat olur
  • astegon hocam peki m10s m20s modelleri nasıl yani ne gibi kötü mesela a10 serisi nasıl onlarada bakıyorum kamerası nasıl hocam
    bu 3 modelin
  • quote:

Orijinalden alıntı: astegon

Anakart felan uğraşma hocam. M10S gibi bir cihaz alabilirsin samsung tarafında.

Ya da 1500 TL'ye RN8 ya da Mi A3 gibi bir cihaz alabilirsin.

5G'ye kadar kafan rahat olur

Alıntıları Göster
    Anladım hocam Xiaomi Redmi Note 8 64 GB bu cihazlar nasıl hocam tasarımı da güzel yani içinde google play uygulamalarla geliyor ilk geldiğin yoktu google uygulamaları kendin yapıyorudn kafamda tek soru oydu şimdi nasıl bilgim yok Xiaomi Redmi Note 8 64 GB tavsiye edermisiniz peki
  • hasangul01 kullanıcısına yanıt
    Samsung s7 den sonra xiaomi nin redmi serisine geçilmez. Ben s7 mi satıp a40 aldım. Tabiki s7 kalitesinde değil ama verilen paranın karşılığını fazlasıyla veriyor. Migroslarda kredi ile 10 taksit 1600 liraya alınıyor. Internette 1500 lira civarına bulunuyor. NFC ve Radyosu var ve en önemlisi amoled ekran.

• quote:

Orijinalden alıntı: omeric

Samsung s7 den sonra xiaomi nin redmi serisine geçilmez. Ben s7 mi satıp a40 aldım. Tabiki s7 kalitesinde değil ama verilen paranın karşılığını fazlasıyla veriyor. Migroslarda kredi ile 10 taksit 1600 liraya alınıyor. Internette 1500 lira civarına bulunuyor. NFC ve Radyosu var ve en önemlisi amoled ekran.
    selam omeric hocam xiaomi ewt kafamda soru iişareti vardı ama a40 olabilir fiyatı da uygun olabilir aslında xiaomi biraz daha servisi yaygın değil ama samsung en azından bilinen marka o konuda haklısınız teşekkür ederim.

olmadı samsung s7 kasayı ekran satılmaz mı hocam peki
  • 
Sayfa: önceki 46854686468746884689
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.