Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (460. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
96.373
Cevap
399
Favori
3.429.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 458459460461462
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: A Crazy Türk

Daha önce paylaşıldı mı bilmiyorum. Exynos versiyonu daha uzun şarj süresi vermiş.
    http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s7_edge_battery_life_both_exynos_and_snapdragon-blog-17325.php

arada 2-3 saat oynamalar var bu da azımsanacak bir tüketim değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultiMance

quote:

Orijinalden alıntı: Bozkırın Tezenesi

Sam beyaz ve tonlarını veremeyen,renkleri yapay ve gerçekten uzak olan leş amoled ekranlarından vazgeçmeli artık.
    Siyah hariç diğer renkleri tam doğrulukta veren ips ekrana geçmeli.
    Siyah kullanımda en önemsiz renk zaten.

Siyah en önemsiz renk mi? Güldürdün. IPS panellerin leş kontrast değerine bak sen önce.

Siyah rengi arkaplan yapıp oturup izliyomusun napıyosun?,
    Şu fanatikliğini bir köşeye bırakta gözünün önünü gör.
    Senin gibilere pembe ekran müstehak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• BoDuR B kullanıcısına yanıt
    Bu amoledde durum farklı, cihazda aşırı ısınma olmuyor zaten. Sıcaklıtan değilde üretim hatası veya panelin bakış açısına göre değişen renk tonları sıkıntı çıkarmış olabilir. Lumia 1520 de normalden daha fazla parlak piksellerin çevresi yayılarak daha beyaz ve parlak hale geliyordu ve panel değişimi gerekiyordu. Hiç belli olmayan bir yerde beyaz piksel sorunları ortaya çıkıyordu.
  • apaci0834 A kullanıcısına yanıt
    Baya amatör geldi bana ki belirtmissiniz.referans foto olamaz yani:)

• S.a
    Media markt da cebeozelgsm indirim kodu ile yuzde 7 indirim le mobilden alinabiliyor.
    Bu sekilde cihazi alan var mi?
    Garantisi magaza ile ayni mi tsk

• quote:

quote:

quote:

Sam beyaz ve tonlarını veremeyen,renkleri yapay ve gerçekten uzak olan leş amoled ekranlarından vazgeçmeli artık.
    Siyah hariç diğer renkleri tam doğrulukta veren ips ekrana geçmeli.
    Siyah kullanımda en önemsiz renk zaten.

Siyah en önemsiz renk mi? Güldürdün. IPS panellerin leş kontrast değerine bak sen önce.

Siyah rengi arkaplan yapıp oturup izliyomusun napıyosun?,
    Şu fanatikliğini bir köşeye bırakta gözünün önünü gör.
    Senin gibilere pembe ekran müstehak.

Ne alakası var arka planı siyah yapmakla arkadaşım. Ekranın kontrast değeri ne kadar iyiyse o kadar kalitelidir benim gözümde. Siyahları gri gösteren IPS e laf yok AMOLED leş öyle mi? Pempe gösteren panel zaten sorunludur değişim yapılır. Bunun fanatiklikle alakası yok. Günümüzde tvlerde en yeni teknoloji de OLED dir.

• Note 5'i kalemle kullanmaktan cok keyif aliyorum, Kamerasi da hala cok cok iyi, S7 Edge, HTC 10 vs. daha iyi seyler sunabilir ama araya daglar kadar fark girmez. S7 Edge alsam mi ikilemi yasamadim, sanirim Note serisi oldukca sardi beni, Eylul-Ekim gibi Note 6 alsam mi diyecegim gibi duruyor. Bariz eksik ne var derseniz, su geçirmezlik, artirilabilir hafiza yok. Onceligi belirlemek onemli, indirim cek falan derken nerdeyse 2000 liraya alinacak duruma geldi Note 5

• quote:

Orijinalden alıntı: gury

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gury

bende fark edemiyorum bu pembe ekran olayını s7 edge ekranımdan cektım
    Bu mesaja eklenen görseller:

Sizin ekranınızda pembelik olsa bile ekran alıntısında gözükmez.

o zmn baska bır telefondan resım cektım bunda anlasılıyormu

2. Resim pespembe resmen ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba arkadaşlar iyi akşamlar...Galaxy s7 edge kullanıyorum fakat hatttım sürekli edge çekiyor 3g geçiremedim tüm ayarları yapmama ve müşteri hizmetlerini aramama rağmen durum böyle... Var mıdır böyle bi durum yaşayan ve çözümü olan..

Turkcell için 3g ayarlarınızı paylaşabilir misiniz benimle?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

Media markt Ta çektim
    S7 ile Edge.
    Parlaklık sonda.

Hocam siz iki telefonunda ekran modunu aynı yaptınız mı? Ben 2 3 s7 inceledim teşhir ürünü olarak modlarına teker teker baktım en iyi mod sinema moduydu ve hiçbir pembelik yoktu. Sizin seçtiğiniz moddan dolayı sanırım bu kadar pembe çıkmış. İkisinide aynı moda alınca s7, edgeye göre biraz daha pembe. Edge ise s7e göre sarı.

• ahmetsargl A kullanıcısına yanıt
    mrb ben media markt dan %7 indirimle aldım ama telefonla aldım siteye üye olduktan sonra müşteri hizmetlerini aradım ordaki bayan sipariş oluşturdu kart bilgilerinide sesli yanıt sistemi ile tuşladım Samsung Türkiye garantili s7 edge gold 3069 tl ye geldi haftaiçi gelecek cihaz kısmetse.
  • Dün s7 alarak aranıza katıldım bende. Telefon canavar olmuş gerçekten. Kamera sensörüne hangi programla bakıyorduk?

• quote:

Orijinalden alıntı: engosen2580

arkadaslar s7 edge telefonlarda next radio programı calısıyormu hiç deneyen oldumu acaba dahili radıo gibi oluyormus ama mobıl veri acıkken mi veya kapalıykenmi omu bilmiyorum
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nextradioapp.nextradio

Ülkemizde gecerli olmadıgı belirtiliyor url tıkladıgımızda

• quote:

Orijinalden alıntı: Siyah.

Dün s7 alarak aranıza katıldım bende. Telefon canavar olmuş gerçekten. Kamera sensörüne hangi programla bakıyorduk?

Hayırlı olsun aida64 olması lazım

• S7 edge kullanıyorum 3-4 kez reset attı sonuncusunu açılış SAMSUNG yazısında kaldı, bu durumda iken sd kartı çıkardım ve düzeldi. Sd kartı artık takmıyorum son 24 saatte reset atma donma olmadı.
    Bu arada kart s4 üm de sorunsuz kullandığım SanDisk UH1
    Benim resetler sd karttan olduğu kesin
    Bu durumda hangi marka kart kullanacağız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doktor-xx -- 20 Mart 2016; 20:37:51 >
  • classmanxx kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun inşallah bir sıkıntı olmaz.
    Benim merak ettigim tlfn neden %7 indirimli satiliyor
    Sonucta disributor 2799 ve 3299 gibi sabit fiyat belirliyor. Ürün de sıkıntı olursa magazadan cihazı servise berebilir miyiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetsargl -- 20 Mart 2016; 20:39:43 >
  • hocam memurlar.net teki tezene ile aynı kişi misin :)
  • Tune in radio indir magazadan

• ultiMance kullanıcısına yanıt
    Ortadaki resimde en alt tarafta görünüyor. Ekran tono pembemsi-gri-pembemsi-gri şeklinde iki tane leke gibi tonlama farkı var. Benim cihazımda yok bu durum.
  • 44 plaka kullanıcısına yanıt
    Kardeş sende sd kart takılımı cihazda

• 
Sayfa: önceki 458459460461462
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.