Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (461. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
96.373
Cevap
399
Favori
3.429.746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 459460461462463
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ahmetsargl

Hayırlı olsun inşallah bir sıkıntı olmaz.
    Benim merak ettigim tlfn neden %7 indirimli satiliyor
    Sonucta disributor 2799 ve 3299 gibi sabit fiyat belirliyor. Ürün de sıkıntı olursa magazadan cihazı servise berebilir miyiz

media markt cihaz ilk çıktıgında kılıf veriyordu hediye şimdi o bitti indirim yapıyor hepsiburdada aynı şekilde fiyat uygun internetten aldıgınız sürece 14 gün geçmemesi şartıyla sorun çıkarsa cihazı servise vermenize gerek yok cihazda sıkıntı çıkarsa geri gönderirsiniz ertesi gün değişim ya iade talebiyle tercih sizin olur.
  • lebron790 L kullanıcısına yanıt
    Bir ayara gerek yok isterseniz farklı bir sim kart ile deneyin. Telefonda yapılacak tek ayar şebeke modu.

Bu mesaja eklenen görseller:

• quote:

Orijinalden alıntı: classmanxx

quote:

Sonucta disributor 2799 ve 3299 gibi sabit fiyat belirliyor. Ürün de sıkıntı olursa magazadan cihazı servise berebilir miyiz

media markt cihaz ilk çıktıgında kılıf veriyordu hediye şimdi o bitti indirim yapıyor hepsiburdada aynı şekilde fiyat uygun internetten aldıgınız sürece 14 gün geçmemesi şartıyla sorun çıkarsa cihazı servise vermenize gerek yok cihazda sıkıntı çıkarsa geri gönderirsiniz ertesi gün değişim ya iade talebiyle tercih sizin olur.

İki gün önce hem indirim yapıyordu hem kılıf veriyordu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Ben hem yüzde yedi indirim artı kılıf hediyesi ile aldım siz nasıl alamadınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hsinan93 H kullanıcısına yanıt
    hocam uygulamalar menüsünde sağ üstten düzenle diyerek klasörlemek istediğiniz bir uygulamayı diğer uygulamanın üstüne taşıyın.. klasör oluşacaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: doktor-xx

S7 edge kullanıyorum 3-4 kez reset attı sonuncusunu açılış SAMSUNG yazısında kaldı, bu durumda iken sd kartı çıkardım ve düzeldi. Sd kartı artık takmıyorum son 24 saatte reset atma donma olmadı.
    Bu arada kart s4 üm de sorunsuz kullandığım SanDisk UH1
    Benim resetler sd karttan olduğu kesin
    Bu durumda hangi marka kart kullanacağız?

Telefonun SD kart seçme sorunu varsa Samsung SD kart alınmalı o zaman

• qwert. kullanıcısına yanıt
    Yok hocam memurlar.net de üyeliğim yok.
  • eyvallah.. üstada Allahtan rahmet dilerim. .
  • quote:

Orijinalden alıntı: ₯

Bir ayara gerek yok isterseniz farklı bir sim kart ile deneyin. Telefonda yapılacak tek ayar şebeke modu.

Hocam müşteri hizmetleri bana 3g-2g moduna almamı söylediler... Şu an apn ayarlarını kendim manuel bir daha yaptım ve düzeldi bakalım...

• 14 gün önce bir arkadaş paylaşmıştı bu fotoğrafı. S7 ile S7 Edge arasındaki ekran farkı. Edge ekranı biraz sarımtırak. Normal S7'de biraz pembe. Ama s7 biraz daha doğal duruyor sanki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WoLKovY -- 20 Mart 2016; 20:58:40 >
  • Merhabalar

Dün itibariyle siyah s7 edge ile aranızdayım

samsung serimi note 5 ten edge taşıdım.

İlk izlenimlerim,

Şarj note 5 ten daha iyi ( her şeyi ile aynı şekilde kullanıyorum gear s2 dahil )

Kamera çekimi note 5 ten çok iyi ( note 5 hala bende olduğu için karşılaştırdım )

Daha önce s6 edge kullandığım için bunun elden kayma riski daha az. ve daha gösterişli.

Hafıza kartı samsung 64 gb pro aldım çok memnun kaldım ( hepsi buradadan aldım en uygun yer )

şarj olma süresi belirgin olarak note 5 ten fazla

always on display bence güzl olmuş saate bakmak için sürekli açmaya gerek kalmıyor buda şarj süresi için avantaj

parmak izi duyarlılığı mükemmel. ( ıphone 6s ten bile daha iyi )

kişisel ıphone 6s ile yaptığım hız testi karşılaştırmalarında, telefonların yerleşik proğramlarını çalıştırma hızları açısında S7 Edge daha hızlı ( facebook whatsapp dahil ) fakat işin içine oyunlar girdiğinde Iphone 6s daha hızlı

fiyatı bence yüksek ama rakibi ıphone 6s göre bence değer.

sonuç: ekonomik olarak bir kaygınız yoksa kesinlikle tavsiye ederim.

• Maşallah benim cihazdada burda bahsedilen sorunlarin hic birine rast gelmedim . Acaba cihazi soru aramak yerine zevkini cikartigimiz icinmi bilmem. Bi ata sozu vardi, sakinan goze cöp batar .

• quote:

Orijinalden alıntı: utku01

hocam uygulamalar menüsünde sağ üstten düzenle diyerek klasörlemek istediğiniz bir uygulamayı diğer uygulamanın üstüne taşıyın.. klasör oluşacaktır

Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: alperen_69

Kardeş sende sd kart takılımı cihazda

Evet kardeş,z3 ve z5 te kullandığım sd kart ı kullanıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: travegostar

quote:

quote:

Ben hem yüzde yedi indirim artı kılıf hediyesi ile aldım siz nasıl alamadınız

bana kılıf kampanyasının bittiğini söylediler stoklarda kalmadı dediler. bilemiyorum telefon gelsin sorarım tekrar olmadı ama kılıfı kullanmam sevmedim o yüzden pek de ilgilenmedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: ultiMance

quote:

Orijinalden alıntı: doktor-xx

S7 edge kullanıyorum 3-4 kez reset attı sonuncusunu açılış SAMSUNG yazısında kaldı, bu durumda iken sd kartı çıkardım ve düzeldi. Sd kartı artık takmıyorum son 24 saatte reset atma donma olmadı.
    Bu arada kart s4 üm de sorunsuz kullandığım SanDisk UH1
    Benim resetler sd karttan olduğu kesin
    Bu durumda hangi marka kart kullanacağız?

Telefonun SD kart seçme sorunu varsa Samsung SD kart alınmalı o zaman

3 gün aradan sonra kapandı tekrar benimki ama öyle şey olabilirmi samsung marka dışında sorun olması saçma değil mi kardeş

• 44 plaka kullanıcısına yanıt
    Hocam bendede samsung evo kart var hic reset atmadi cihaz .kart seciyor olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: coupe96

quote:

quote:

İki gün önce hem indirim yapıyordu hem kılıf veriyordu.

bana bitti dediler kılıf kampanyası sadece indirim var dediler .

• 
Sayfa: önceki 459460461462463
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.