Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (4580. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
96.373
Cevap
399
Favori
3.429.759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45784579458045814582
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mura2163

Blackdiamond NFE pie romun v4 sürümü çıktı. Değişiklikler;

-- Re-ported rom from scratch using CSC5 Base
    -- Updated security patch to MAY
    -- Fixed LED Cover On/Off + LED effects
    -- Added Dolby
    -- Added OMC
    -- Added YUVA apps thx to @maxx35000
    -- Removed reboot pop up from aroma to prevent random Google FC's at setup.
    -- Removed the mod that was causing Snapchat locks
    -- Added RC thx @msubhani
    -- Added AR Emoji support
    -- Fixed Gyroscopes hyper sensitivity thx @Mwyann
    -- More optimization to base for better experience.
    -- Added Full Bixby apps.
    Hocam lightroma göre kıyaslarsan blackdiamond nasıl ? Geçmeye değer mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FALCREB

Hocam lightroma göre kıyaslarsan blackdiamond nasıl ? Geçmeye değer mi?

Alıntıları Göster
    İkisi de iyi, çok bir farkı yok. En büyük fark led kılıf kullanıyorsanız blackdiamond'da çalışıyor light romda çalışmıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şuan blackdiamond note 8 portunu kullanıyorum. Memnun olduğum için henüz kurmadım v4'ü.

• Herkese selamlar. S7 edge cihazım 3. yılını dolduruluyor, yaklaşık 5-6 aydır hızlı şarj edemiyorum ve neredeyse 24 saat şarjda kalıyor. Sizin tecrübelere ve öngörülerinize göre şarj soketi + pili mi değiştireyim? ya da artık vadesi doldu deyip yeni birşeyler mi bakalım ?
  • askala A kullanıcısına yanıt
    Başka kablo ve şarj aletiyle denediniz mi?

• quote:

Başka kablo ve şarj aletiyle denediniz mi?
    Denemediğim kablo ve şarj aleti kalmadı desem yeridir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: askala

Denemediğim kablo ve şarj aleti kalmadı desem yeridir.

Alıntıları Göster
    Şarj soketinde sıkıntı var o halde. Kablosuz şarj kullanmayı denediniz mi?

• quote:

Şarj soketinde sıkıntı var o halde. Kablosuz şarj kullanmayı denediniz mi?

Alıntıları Göster
    Kablosuz denemedim açıkçası. Asıl derdim hızlı şarj olmaması, kablosuz da hızlı şarj mümkünse onu da denemekte yarar var.

• quote:

Kablosuz denemedim açıkçası. Asıl derdim hızlı şarj olmaması, kablosuz da hızlı şarj mümkünse onu da denemekte yarar var.

Alıntıları Göster
    Kablosuzda yaklaşık 2 saatte doluyor pil. Bir deneyin bence.

• Beyler herkese merhabalar,daha öncede sormuştum ama S7 Edge orjinal led kılıf alabileceğim biryer var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: celebic

Garantiniz bitmiş olabilir ama pil bir hafta önce değişmiş. Değişen pil sağlığı bu kadar düşük seviyede olamaz. 20 aylık bataryam değiimden önce %80 civarındaydı. Servise tekrar müracaat edin. Geçmiş olsun.

Alıntıları Göster
    Ya iste bi uc kagit var anlamadim teli sifirlamsalar anliycamda yolum duserse sorucam bakalim ne diycekler

• quote:

Herkese selamlar. S7 edge cihazım 3. yılını dolduruluyor, yaklaşık 5-6 aydır hızlı şarj edemiyorum ve neredeyse 24 saat şarjda kalıyor. Sizin tecrübelere ve öngörülerinize göre şarj soketi + pili mi değiştireyim? ya da artık vadesi doldu deyip yeni birşeyler mi bakalım ?
    Sıkıntı büyük olasılık şarj kablosundan kaynaklanıyordur. Siz aynı kabloyu 3 yıl çok iyi kullanmışsınız. Benim ki daha ilk yılı dolmadan su koymaya başladı.

Hızlı şarjı pek kullanmam ama normal şarj ederken dolum süresi uzamaya başlayınca anladım ki bir sıkıntı var. Hemen kabloyu değiştirdim sorun düzeldi. Bu konuda Samsung kabloları zaten hep sıkıntılıdır. 2012 yılında kullanmaya başladığım Samsung Note 2'den beri orjinal kabloyu 1 seneden fazla kullanamadım.

Başka kablo ile deneme yapın diyeceğim fakat deneyeceğiniz kablonun Qualcomm Quick Charge QC 3.0 desteklemesi gerekir.

Yurt dışından güzel kablolar temin edebilirsiniz diyecektim ama devletimiz daha € 22 avro üst sınırı olan gümrüksüz siparişlerin limitini sıfırladı yani yurt dışından sipariş verilen her ürün için % 20 gümrük vergisi + % 18 kdv + % 20 ötv ekleyerek yaklaşık % 70 bir vergi getirmiş oldu. Yine de burada bulamadığımız ürünleri %70 vergi ödemeyi göze alarak satın alınabilir.

Bu nedenle yurt içinden Qualcomm QC 3.0 özellikli kablo satın alabilirsiniz.

• Yazılım sürümü 7.0 görünüyor ve yazılım güncellemeye baktığımda ise son sürüm görünüyor. Sebebi nedir?

• Bende light rom dan black rom a gectim.. bana daha iyi gibi geldi.. light rom da on kamera gercekten kotu idi.. simdi orjinal stock rom daki gibi kaliteli.. black rom da ar emoji calisiyor light rom da yok.. ekran parlakligi canliligi daha iyi suanda.. light rom da cok sonuk idi.. ekran hassasiyeti de iyi light roma gore.. duz s7 kullaniyorum

Not : light rom daki reklamlar insani cildirtiyordu.. black rom da reklam goremedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srkngncy -- 19 Haziran 2019; 10:44:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mpy

Yazılım sürümü 7.0 görünüyor ve yazılım güncellemeye baktığımda ise son sürüm görünüyor. Sebebi nedir?
    Telefonunuza root yetkisi verilmişse güncelleme alamayabilirsiniz.

Eğer telefonu siz rootladıysanız zaten telefonun güncelleme alamayacağını bilirdiniz. O halde büyük olasılık ithalatçı bir firmadan rootlanmış telefon almışsınızdır.

Google Play Store'dan Phone Info *Samsung* uygulamasını indirip telefonunuzun Knox sayacına bakın. Eğer sayaç 0x0 değilse rootlanmıştır. Bu durumda normal yollarla güncelleme alamazsınız. Bu işlerden pek anlamam ama rootlu telefonlara güncelleme alınabilmenin yolları olduğunu okumuştum.
  • Telefonum rootlu degildi ancak bae den ithal edilmisti. Sayac 0x0 olmasina ragmen guncel oldugunu soyluyordu. Neyse biraz arastirip Odinle guncelledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mpy -- 19 Haziran 2019; 14:47:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mpy

Telefonum rootlu degildi ancak bae den ithal edilmisti. Sayac 0x0 olmasina ragmen guncel oldugunu soyluyordu. Neyse biraz arastirip Odinle guncelledim.
    Knox sayacı 0x0 gözükse bile root atılmış olabilir. Bu durum genelde ithalatçı garantili telefonlarda oluyor.
  • s7 için kullanmadığımız spiegen thin fit kılıf var beyaz. 35 tl ye almıştım 35 e veriyorum.
    ilan no:701262598SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]
  • srkngncy S kullanıcısına yanıt
    Nasıl yapılıyorsunuz acaba csc falan oraları ben anlamış değilim youtube daki videolara bakınca sadece hafızayı silip yüklüyorlar. Ana ekranda ve internette gezinmede kasıyor diyorlar sizde durum nedir.. Mesela yuklemeyi başardım birşekilde diyelim. Orjinal stock roma nasıl dönerim donerken bu csc olayları nasıl oluyor. Imei kaybı olur mu?

Cihazım düz s7 eğer sorularımı yanıtlarsanız. Birde yüklemede yardımcı olursanız. Bende yüklemek istiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Twrp yi odin ile flashladim download modda tabi oncesinde gelistirici seceneklerinden oem kilidi kaldirdim.. flash sonrasinde tel yeniden baslayinca ses acma menu ve power tusu ile twrp ye girdim.. sonrasinda full wipe yapip usb ye atyigim blackdiamond rom u kurdum kurarken ben csc olani sectim sonrasinda istedigim uygulamalari tik attim.. rom u kurarken mutlaka gmail app tik koyun cunku gmail olmadan habire guncelleme ekraninda takiliyor.. sonrasin da normal bir sekilde kurulumu bitirip kullanmaya basladim.. bende donma kasma vs olmadi daha... stock rom a donmek icinse 5 parcali rom indirip odinle flashlayacaksiniz orjinal rootsuz stok haline donecek cihaz..

• 
Sayfa: önceki 45784579458045814582
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.