Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
28 Misafir Kullanıcı, 28 Masaüstü Kullanıcı
93.583
Cevap
560
Favori
3.114.059
Tıklama
Giriş
    2198 Mesaj

Yok seçmeniz gerekiyor. Twrp yüklerken sıkıntı yaşıyorsunuz sanırım. Oem kilidi aç seçeneği işaretli mi geliştirici seçeneklerinden?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    berxx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

S10 plus aldım hocam

|
    |
    birisileri kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Evet açık . Usb hata ayıklama açık. Twrp son sürüm odin ile flashladım. Internal storage 0 mb görünüyor. Format data yapıyorum. Sonra normale dönüyor. Daha sonra micro sd ye attığım lightrom v7 yi seçiyorum. Flashlama bitiyor. Sonra ekran samsung yazısında kalıyor. 20 sn de bir Samsung yazısı çıkıp duruyor. Nerde hata yapıyorum

|
    |
    tahirozgun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

hocam iki adet rom var orada. Siz v7 olanı yükledikten sonra cihazı reboot yapmayın. Sonra tekrar 432 mb falan olacaktı yanlış hatırlayabilirim daha bu sabah yükledim ki v1 den beri yüklüyorum sürekli :) İkinci romu yükledikten sonra baştan başlatın, biraz bekleyin cihazınız açılacaktır. Eğer yapamaz iseniz bana buradan ulaşın size yardımcı olayım
    |
    |
    berxx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Telefonumun bataryası artık iyice zayıfladı 1 günü çıkaramamaktayim :( Garantinin bitmesine 2 3 ay var. Vereyim artık diyorum. Ankara da yetkili samsung servise verip işlem yaptıran ve memnun ayrılan arkadaş var mı acaba?

İki dosyayı telefon hafızasına attıktan sonra yükleme gerçekleşti

|
    |
    oguzokman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Telefonun hızı artıyor ama Android 7 de batarya daha uzun gidiyor en azından benim kullanımıma göre. 3 4 saat kısaldı gibi bekleme süresi. Servise vericem telefonu sıfırlandıktan sonra daha doğru yorum yapabilirim

|
    |
    matea3535 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Geçme :) pdp, acr, disconnect programları halen sorunsuz kullanıyorum. Chrome ve Samsung internet, whatsapp, instagram, facebook halen güncel kullanabiliyorum. Neden geçeyim?
    Telefonun üretildiği yıl en optimize hali olabiliyor bizde ise nougat en iyisi ;) 2. S7 almıştım ekran kırılınca oreo idi o ve emin ol kamera bile farkediyordu bende. Sağlıklı kullanımlar

|
    |

Gecme hocam bende edge var bende 7.0 kullaniyorum ve cokta memnunum oreo yu merak ediyorum ama kesinlikle gecmem cihaz suan cok stabil

|
    |

Sadece meraktan soruyorum oreo'nun stabil olmayan bir yanı mı var? Güncelleme geldiğinden bu yana oreo kullanıyorum ve gelen her güncellemeyi de yüklüyorum. Nasıl bir şikayet söz konusu ya ben hiç bir şeyin farkında değilim ya da her şey çok stabil.

|
    |
    Burak** kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: kasvet-efza

Sadece meraktan soruyorum oreo'nun stabil olmayan bir yanı mı var? Güncelleme geldiğinden bu yana oreo kullanıyorum ve gelen her güncellemeyi de yüklüyorum. Nasıl bir şikayet söz konusu ya ben hiç bir şeyin farkında değilim ya da her şey çok stabil.
    Şarj olarak biraz daha hızlı bitiyor. Yoksa gayet hızlı ve stabil 7.0'a göre. (Benim şahsi fikrimdir)

Orijinalden alıntı: mura2163

Şarj olarak biraz daha hızlı bitiyor. Yoksa gayet hızlı ve stabil 7.0'a göre. (Benim şahsi fikrimdir)

Alıntıları Göster
    evet, batarya da çok ciddi bir fark söz konusu değil bence. fakat oreo'nun belki de tek eleştirilebilecek yönü budur.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Coutinho7

Galaxy S7 One UI Light Rom kullananlar söyleyebilir mi ROM stabil ve kullanışlımı yardımcı olabilir misiniz?
    Stabil ve kullanışlı. Tek çalışmayan şey led ve pencereli kılıf. Şarj olarak oreodan pek farklı değil.

Rica etsem kurulum videosunu ve Rom linkini atar mısınız?
    |
    |
    mura2163 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Coutinho7

Rica etsem kurulum videosunu ve Rom linkini atar mısınız?
    Rom;https://www.androidfilehost.com/?fid=1395089523397960045

Addons(romun 2.kısmı);https://androidfilehost.com/?fid=1395089523397960052

Xda konusu;https://forum.xda-developers.com/s7-edge/development/teamexykings-lightrom-t3918768

Kurulumu da bu videodaki gibi; https://youtu.be/8W6qepFrg8M

• Teğmen
    174 Mesaj

Ben bu hafta içerisinde Ankarada yetkili servis olan Simge Elektroniğe batarya değişimi yaptırdım memnunum. 2 sene öncede ekran ile arka camı+ batarya değişimi yaptırmıştım. İki işlemide 1 gün içerisinde hallettiler. Bir sorun çıkmadı şimdiye kadar o servisle alakalı.

|
    |
    khan143 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bugüne kadar hep iphone kullandım ve en sonunda androidi merak ettiğim için ikinci el bir s7 aldım. Genel olarak telefondan memnunum lakin, verizon cihazı olduğu için telefon orjinal desteğinde türkçe olarak ayarlayınca yarı ingilizce yarı türkçe olabiliyor. Tabi bu durum canımı sıktı açıkçası, kullanımda zorluk yaşanmamasına karşın yarı yarıya türkçe ve ingilizce kelimeler görmek değişik oluyor. Snapdragon820 li işlemci var telefonda. Şimdi sizlere sorum, root yapılsa ve rom yüklense telefon tamamiyle türkçe hale gelir mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Sadece CSC yani dil kodunu TUR yapabilirseniz olur.. bende "CSC selection" diye zip dosyası var ve bunu custom recovery(twrp vs.)ile flaşladıktan sonra seçeneklerden XSG başlığından TUR'u seçmek gerek..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    nesTeer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
HızlıCevap
Reklamlar
son dakika
Mobilya Takımları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
2,610
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.