Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (4575. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.428.757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45734574457545764577
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler dostum, deneyeceğim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • megaturk kullanıcısına yanıt
    Bataryayı samsung servisinde değiştirin. Olabildiğince yeni üretim takacaklarını düşünüyorum başka yerde değiştirirseniz (delta çöpü gibi) eski batarya takma ihtimalleri var
  • Daha önceden lightrom kuran varsa dosya yükleme sırasını söyleyebilir mi?

Anladığım ladarıyla lightrom, ardindan lightrom addons ve son olaral da bootloader, modem, twrp dedigi bisi var o.

Ama o son dedigim tam olarak ne bilmiyorum. Bir de romun bug kismina bisi yazilmamis ama sormak istiyorum. Mesela black diamond.da ilk gozume carpan samsung game tools calismiyordu, bu da oyundayken falan bildirimlerle basima bela oluyordu, rahatsiz etme moduna aliyordum.

• Arkadaslar samsung servisten garanti bitmeden 1 hafta kala batarya ekran degisimi yaptim ama batarya tam tirt cikti ne istir max 4 saat anca alir teli ilk aldigim zamanlarda bu kullanimimla 5 saati gorurudim hatta 5 bucuk saat ulan pilinde dandigine denk geldik heralde sansim yok

• Düz S7 İçin kırılmaz cam önerisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: P1vsCPU

Daha önceden lightrom kuran varsa dosya yükleme sırasını söyleyebilir mi?

Anladığım ladarıyla lightrom, ardindan lightrom addons ve son olaral da bootloader, modem, twrp dedigi bisi var o.

Ama o son dedigim tam olarak ne bilmiyorum. Bir de romun bug kismina bisi yazilmamis ama sormak istiyorum. Mesela black diamond.da ilk gozume carpan samsung game tools calismiyordu, bu da oyundayken falan bildirimlerle basima bela oluyordu, rahatsiz etme moduna aliyordum.
    Rom->addons->magisk(isteğe bağlı)->reboot. Lightromda game tool yüklerken navbar seçiminize göre seçeceksiniz.
    Şuan blackdiamon n8 port romu kullanıyorum. Gametool sorunsuz çalışıyor. Denemenizi tavsiye ederim.

• Easycep’ten yenilenmiş s7 alınır mı arkadaşlar? Babam için telefon bakıyorum.Yoksa a20 alıp geçicem sanırım.

• OzanTC kullanıcısına yanıt
    Siz düzeltmişsiniz de, sizi uyaran arkadaşın sizi hem uyarıp hem alıntılamış olması ilginç olmuş. Sizin görüntü olduğu gibi duruyor yine.

• Görüşme sesi iPhone 7 dekinin yarısından bile az. Duymuyorum karşı tarafı., var mı bir ayar uygulama falan?

• quote:

Orijinalden alıntı: mura2163

Rom->addons->magisk(isteğe bağlı)->reboot. Lightromda game tool yüklerken navbar seçiminize göre seçeceksiniz.
    Şuan blackdiamon n8 port romu kullanıyorum. Gametool sorunsuz çalışıyor. Denemenizi tavsiye ederim.

Alıntıları Göster
    Navbar secimine gore nasil yukluyorum hocam? Black diamond icin de navbar sormustu kabul etmemistim sanki. Ama nedense oyuna vs girdigimde game toolsun o turuncu logo cikmiyor ayarlardan da acik, neden cikmadigini bilmiyorum. Baska bi ayari mi var acaba, game launcher dogru sekilde calisiyor ama

• kasvet-efza kullanıcısına yanıt
    Bir sorun yok, alıntıdaki barkod numarası tam değildir. yarısını sildim sorun kalmadı. Teşekkürler.

• P1vsCPU kullanıcısına yanıt
    Hocam yüklerken navbar seçiminiz neyse onun gametoolu ona göre yüklemeniz gerekli. Navbar sorduğunda seçmiyorsanız gametoolun navbarsız olan seçeneği seçeceksiniz.

• mura2163 kullanıcısına yanıt
    Oyle bir secim oldugunu bilmiyordum, belki de black diamond da o yuzden patladi hocam. Ben cunku sadece navbarla ilgili olsun mu olmasin mi diye bisi sectim diye hatirliyorum. Baska da bisi hatirlamiyorum.

• P1vsCPU kullanıcısına yanıt
    Doğrudur hocam. Ben hem lightrom hem de blackdiamon note 8 port romda gametoolsu aktif olarak kullandım. Şuan hala Note 8 port kullanıyorum led kılıftan ötürü
  • mura2163 kullanıcısına yanıt
    Aynen dostum, gametools bayagi is goruyor sagolsun olmayinca garipsiyorum

• Bataryam cok cabuk bitiyor arkadaslar 10-15 dakika 3g kullanimimda sadece tarayicida vakit gecirmeme ragmen %85 lere kadar dusuyor servise vermeyi dusunuyorum batarya degisimi fayda saglar mi servisin batarya degisiminde telefona zarar verme durumu olur mu?
    SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.Volkan -- 8 Haziran 2019; 11:56:1 >
  • Galaxy s7 Light Rom V7 Kullanıyorum Black Diamond v3'e geçmek istiyorum sizce geçmelimiyim ne önerirsiniz hangisi daha iyi bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Coutinho7

Galaxy s7 Light Rom V7 Kullanıyorum Black Diamond v3'e geçmek istiyorum sizce geçmelimiyim ne önerirsiniz hangisi daha iyi bilgisi olan var mı?
    Çok bir farkları yok hocam.

• peki light rom v7 deyim hiçbirşey silinmeden v9'a geçebilir miyim
  • Coutinho7 C kullanıcısına yanıt
    Dirty flash sağlıklı olmaz. Bence temiz kurulum yapın.

• 
Sayfa: önceki 45734574457545764577
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.