Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir (4 Mobil) - 8 Masaüstü4 Mobil
94.614
Cevap
514
Favori
3.189.756
Tıklama
Giriş
    5109 Mesaj

Aliexpress te 150 dolar. Alacaktım ama yorumlarda bozuk ekran cikabildigi yazıyor, onu geri gönder falan pahalıya gelebilir o riske girmedim, böyle kullanıyorum.. 600-800 arası anca veriyorlar bu şekilde..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    resh_aykut kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Lenovo Y500 SLI
  • Yarbay
    5109 Mesaj

Bugün media Markt a teahirde duran S9 plus ve note 9 a baktım. Onların ekranlarında da yanık vardı..

Ben zaten bir daha Samsung almam, garantiden pembe ekranımi değiştirmediler..

|
    |
    erkan_uyar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Lenovo Y500 SLI
  • Binbaşı
    1143 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba S7 Edge koltuktan yere düştü bugün çok yüksek değildi.Telefon şarja takınca açılıyor şarjdan çıkartınca hiçbir şekilde açılmıyor.Sorun sizce nereden kaynaklanıyor olabilir?
    24 - Prison Break - Lost - Dexter - Breaking Bad - The Event - Sons of Anarchy - Game of Thrones - Heroes - Merlin - The Walking Dead - Spartacus - Camelot - Dark Blue - Breakout Kings - Sherlock - The Confession - Touch - Nikita - Arrow - Fringe - True Detective - Hannibal - Gangland Undercover - Banshee - Daredevil - Blue Mountain State - 13 Reasons Why - Narcos - Stranger Things - Dark - La Casa de Papel - Homeland - Peaky Blinders - 11.22.63 - Black Mirror - Chernobyl
  • Binbaşı
    1132 Mesaj
    Bırakın kendinizi kandırmayı. Her güncelleme sonrası pil durumunu soran arkadaslar, bi dünya para harcadığımız telefona 2 sene sonra yazılım destegini kesen firmadan (zamanla aşınan) bataryalarına takla attırmalarını beklemeleri cok komik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Ankara'da batarya değişimi için servis öneriniz var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

bu işler şans herhalde bendeki cihaz 8 aylık ama son güncellemede 3 saat ancak alabiliyorum ekran süresi olarak. üstelik sürekli mobil açık kalmıyor wifi ile de kullanıyorum gereksiz uygulamaları durdurdum hep sonuç aynı değişmiyor maalesef. ama lg g4 ten sonra böyle bir cihaz kullanmak o süreyi aldığıma şükrediyorum
    |
    |
    kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Mobil veri çok önemli, 4G az çekerse veya 3G çekerse 2 katı az dayanır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    osmanhasimcan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    15077 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: birisileri

Kesinlikle katılıyorum. Son model çılgınlığına, sözde indirim-kampanya vs. gibi teşviklere uymayın. Telefon işlemcileri birçoğumuzun kullanım amacının çok üstünde. s7 veya s7 edge halen alınabilir telefonlar ancak arada küçük farklar var ise güncele 2. ele yöenebilirsiniz. Ama bütçenizi zorlayacaksanız kendinize yazık etmeyin. Aldığınız cihazları iyi kullanın en az 3 yıl zaten götürür.
    Şu forumda aklı selim, mantğıma en uyan adamsın. Tebrik ediyorum.
    Genç kardeşlerimize de iyi örnek olduğunuzu düşünüyorum. Sorunsuz kullanımlar dilerim.

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim.
    Malum kriz dönemindeyiz. Gerekmedikçe keyfekeder harcama yapmamak lazım.

En büyük savaş cahilliğe karşı yapılan savaştır...
    Mustafa Kemal Atatürk

• Yarbay
    15077 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: meminmutlu

Always on display sorunu son kasım güncellemesi ile giderildi mi?

Sorun ile karşılaşan arkadaşlar kontrol ettiniz mi?
    Sizin sorununuz yazılımsal değil donanımsal gibi görünüyor. Ekran vs değişimi yapmasanız bile sorunun tespiti için servise uğramanız iyi olur.
    |
    |

Mustafa Kemal Atatürk
  • Yarbay
    15077 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: erkan_uyar

arkadaşlar s7 edge kullanıpta amoled yanığı olmayan var mı acaba
    Amoled ekran telefon kullananlar genelde bu soruna aşinadır, ona göre dikkatli kullanmak gerekir. İki yıl oldu, amoled yanığı yok.
    Oyun oynayanlarda bu sorunun olma ihtimali çok yüksek (ekranda puan vs gibi sabit noktalar varsa)
    |
    |

Mustafa Kemal Atatürk
  • Yarbay
    15077 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: osmanhasimcan

bu işler şans herhalde bendeki cihaz 8 aylık ama son güncellemede 3 saat ancak alabiliyorum ekran süresi olarak. üstelik sürekli mobil açık kalmıyor wifi ile de kullanıyorum gereksiz uygulamaları durdurdum hep sonuç aynı değişmiyor maalesef. ama lg g4 ten sonra böyle bir cihaz kullanmak o süreyi aldığıma şükrediyorum
    Elektronik işi evet biraz şans ama bahsettiğiniz durumun bununla pek ilgisi yok.

Kişilerin telefonu kullanma şekil ve koşullarına göre ekran süresi değişir. Aynı telefonla bir gün 3 saat diğer gün 5 saat alabilirsiniz. Bu yüzden hiç bir zaman bir başkasının ekran süresini kendinize baz almayın.

Mustafa Kemal Atatürk
  • Binbaşı
    1143 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Scarface007

Arkadaşlar merhaba S7 Edge koltuktan yere düştü bugün çok yüksek değildi.Telefon şarja takınca açılıyor şarjdan çıkartınca hiçbir şekilde açılmıyor.Sorun sizce nereden kaynaklanıyor olabilir?
    Telefonu bugün servise götürdüm ekranda kırık olduğundan dolayı telefon açılırken ekran kırılacağı için ekranın da değişmesi lazım dedi servisteki kadın.Fakat ben ekranın değişmesini istemiyorum kullanımıma engel olmuyordu. Bunun bir yolu var mı arkadaşlar ekranı değiştirmeden yaptıramaz mıyım telefonu?
    |
    |
    24 - Prison Break - Lost - Dexter - Breaking Bad - The Event - Sons of Anarchy - Game of Thrones - Heroes - Merlin - The Walking Dead - Spartacus - Camelot - Dark Blue - Breakout Kings - Sherlock - The Confession - Touch - Nikita - Arrow - Fringe - True Detective - Hannibal - Gangland Undercover - Banshee - Daredevil - Blue Mountain State - 13 Reasons Why - Narcos - Stranger Things - Dark - La Casa de Papel - Homeland - Peaky Blinders - 11.22.63 - Black Mirror - Chernobyl
  • Yarbay
    7990 Mesaj
    Güncelleme bilgisi verecektim ki zaten verilmiş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sp@wn -- 26 Kasım 2018; 13:11:5 >

Şampiyon olmak mümkün, FENERBAHÇE olmak imkansız ...

PSN: RuNYa53
  • Yarbay
    2158 Mesaj

Canınız saolsun hocam
    |
    |
    sp@wn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: celebic

Elektronik işi evet biraz şans ama bahsettiğiniz durumun bununla pek ilgisi yok.

Kişilerin telefonu kullanma şekil ve koşullarına göre ekran süresi değişir. Aynı telefonla bir gün 3 saat diğer gün 5 saat alabilirsiniz. Bu yüzden hiç bir zaman bir başkasının ekran süresini kendinize baz almayın.

Alıntıları Göster
    Evet ama bu telefonlarda çok fark ediyor. Birine saat olarak sormak gerçekten çok yanlış ama önceki yazılıma göre fark bilgisi danışılabilir bir bilgi.

Dediğiniz gibi aynı yer ve aynı cihazda iki gün dahi bir birini tutmaz. İkinci resim bu günün resmi ve 8 saat 15 dakika olunca kapandı telefon.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drahmizm -- 26 Kasım 2018; 16:15:22 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    308 Mesaj
    pil performansı ERH6'ya göre biraz daha iyi.. root atıp, yazılım güncellemesini kaldırdım.. bundan daha iyisi için pili değiştirmek gerekir sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ankebut34_57 -- 26 Kasım 2018; 14:1:9 >
    |
    |
    |
    |
    Arkadaşlar 2. El s7 edge almak istiyorum. Bir cihaz ile anlastim ama ekranda pembe çizgi olmasından korkuyorum. Bunun olup olmadığını nasıl anlarım? Mesela orada test ederim sorun cikmaz ama eve gidince ekranda pembe çizgi belirir. Boyle birsey olabilir mi? Başka neleri olabilir?

Orijinalden alıntı: Guest-60C9D430E

Arkadaşlar 2. El s7 edge almak istiyorum. Bir cihaz ile anlastim ama ekranda pembe çizgi olmasından korkuyorum. Bunun olup olmadığını nasıl anlarım? Mesela orada test ederim sorun cikmaz ama eve gidince ekranda pembe çizgi belirir. Boyle birsey olabilir mi? Başka neleri olabilir?
    Üretim tarihine bakın. 2016 yılı Temmuz ayı sonrası üretilen modellerde denk gelmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celebic -- 26 Kasım 2018; 14:13:35 >

Mustafa Kemal Atatürk
  • Yarbay
    3908 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: celebic

Üretim tarihine bakın. 2016 yılı Temmuz ayı sonrası üretilen modellerde denk gelmiyor.

Alıntıları Göster
    Kesin yol bu mu hocam? Daha eski ise almayım yani? Internette araştırdım arasira gelebiliyormuş. Bu durumdan korkuyorum.

Sohbet
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,756
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.