Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (4453. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 44514452445344544455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu şarjla ilgili sorun bende hiç yaşanmadı. Cihazı alalı 1 yıl 1 ay oluyor. Orijinal kablosunu kullanmıyorum bu arada. Aliexpressden UGreen almıştım onu kullanıyorum kablosu daha uzun kullanımı daha rahat. Kesinlikle kabloyla alakalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Engin Cann

Bu şarjla ilgili sorun bende hiç yaşanmadı. Cihazı alalı 1 yıl 1 ay oluyor. Orijinal kablosunu kullanmıyorum bu arada. Aliexpressden UGreen almıştım onu kullanıyorum kablosu daha uzun kullanımı daha rahat. Kesinlikle kabloyla alakalı.
    Ben orjinal kabloyu çöpe atalı herhalde 1.5 sene oldu Kullandığım kablo tronsmart marka kaliteli bir kablo ve başka cihazları sorunsuz şarj ediyor. Yani kablo olduğunu sanmıyorum. Tamamen bozulursa kablo mu telefon mu anlarız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mura2163

Ben orjinal kabloyu çöpe atalı herhalde 1.5 sene oldu Kullandığım kablo tronsmart marka kaliteli bir kablo ve başka cihazları sorunsuz şarj ediyor. Yani kablo olduğunu sanmıyorum. Tamamen bozulursa kablo mu telefon mu anlarız

Alıntıları Göster
    Kablodur hocam... İnşallah

• benim halen ilk kablo :D bambaşka bir şeye dönüştü belki de ondandır.
  • Arkadaşlar Türk Telekom'un arama engelleme şifresini bilen var mı? Telefon-Ayarlar-Diğer Ayarlar-Giden Aramayı Engelleme-Sesli Arama kısmındaki sorulan şifreden bahsediyorum. S7 için...

• Sd kart kullananlar telefonu yavaşlatıyor mu ? Samsung'un Evo Plus 64 GB almayı düşünüyorum. Torrent ve dosya indirmek için. Indirme yeri hafıza kartı olarak ayarlanabiliyor mu ?

• Always on display de saati ekran da yatay olarak nasıl gösterebiliriz.

• Google asistan çok güzel olmuş. Bende de çalışıyor. Ama asistan dillerde Türkçe görünmüyor bende. Ama çalışıyor. Beta kullanıcısı değilim. O değil de olan Ceyd-a ya oldu. Ceyda'nın pabucu dama atıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turklucky -- 5 Aralık 2018; 9:40:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cellat_006

Sd kart kullananlar telefonu yavaşlatıyor mu ? Samsung'un Evo Plus 64 GB almayı düşünüyorum. Torrent ve dosya indirmek için. Indirme yeri hafıza kartı olarak ayarlanabiliyor mu ?
    2 tipi var u1 ve u3. Alırken u3 olanı alın. Bende u3 olandan var. Yavaşlama yapmıyor. Hafıza kartına indiebilmeniz kullandığınız program ile alakalı.

• turklucky kullanıcısına yanıt
    Ceyd-a kullanan çok var mıydı ki?

Ben bir ara kurmuştum ama sildim hemen..

• quote:

Orijinalden alıntı: claswan

Bende bir sorun cikti gibi ya da bana öyle geliyor. Şarj cokdusukken yani %10 dan azken şarja taktığımda bazen şarj çok çok yavaş oluyor bazen hiç artmıyor. Usb çıkarıp takıyorum sonra normale dönüyor. Benim telefon genelde aşırı hızlı şarj oluyordu yani 1 saat ya sürer ya surmszdi. Şimdi neden boyle oldu anlayamadım. Özellikle şarjdayken hiç dakikalarca şarj olmaması canımı sıktı. Usb takip çıkarınca düzeliyor ama bir şeyin sinyalini mi veriyor acaba pat diye gitmesin.

Cihaz Nisan 2016 da alındı hiç servis görmedi.

Kendim Samsungda bir süre çalıştığım halde anlayamadım. Genelde şarj kablosunda oluyordu bu sorun ama onda da yok...

Yeni kablo alın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar konu burasi degil belki ama aktifsiniz diye yardiminiza ihtiyacim var.
    Samsung j7 prime 2 kullaniyorum. Naugat surumune geri donmek istiyorum.
    Surumu bulamiyorum. Surum linkini bulup verebilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uzaygrisi -- 5 Aralık 2018; 15:8:8 >
  • uzaygrisi U kullanıcısına yanıt
    Sorduğun soruya dair bir fikrim yok ama imei seninse uluorta paylaşman zararına olur.

• uzaygrisi U kullanıcısına yanıt
    yok mu yardımcı olacak ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: uzaygrisi

Arkadaslar konu burasi degil belki ama aktifsiniz diye yardiminiza ihtiyacim var.
    Samsung j7 prime 2 kullaniyorum. Naugat surumune geri donmek istiyorum.
    Surumu bulamiyorum. Surum linkini bulup verebilir misiniz?
    https://www.sammobile.com/firmwares/galaxy-j7-prime/SM-G610F/TUR/

İstediğini indir

• arkadaşlar cihazımda 4040-3860 gibi 4haneli numaralara sms i iptal ettim geri nerden düzeltebilirim
  • mura2163 kullanıcısına yanıt
    ama dostum benim telefonuma göre mi bu?

SM-G610F yazıyor linkte.

benim telefonuma baktığımda Sm-g611F yazıyor :( sorun olmaz mı ?

prime 2 çünkü benimki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uzaygrisi -- 5 Aralık 2018; 15:53:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uzaygrisi

ama dostum benim telefonuma göre mi bu?

SM-G610F yazıyor linkte.

benim telefonuma baktığımda Sm-g611F yazıyor :( sorun olmaz mı ?

prime 2 çünkü benimki.
    Pardon hocam g610f imiş attığım.

Buyur bu senin modelinki:

https://www.sammobile.com/firmwares/galaxy-on7-refresh/SM-G611F/TUR/

• Beyler bataryam %79 a inmişti benim %30 - 40 larda şarja taktım şimdi ömrü %83 e çıkmış nasıl oluyor acaba

• mura2163 kullanıcısına yanıt
    çok teşekkür ederim dostum, ama indirilmiyor sanırım? para istiyor :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uzaygrisi -- 5 Aralık 2018; 17:29:27 >
  • 
Sayfa: önceki 44514452445344544455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.