Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (4091. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
96.373
Cevap
399
Favori
3.429.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40894090409140924093
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam çok pardon da ne sorunundan bahsediyorsunuz acaba? Güncellemenin neden sürekli ertelendigine dair en ufak bir kanıt yok problem olduğuna dair. S9, S8, Note 8, Note FE, A3,A5,A7'lerde oreo tıkır tıkır çalışıyor da bir bizde mi sıkıntı çıkıyor acaba? Kusura bakmayın da hafif ovalleşen yazı tipi ve biraz daha güncellenmiş arayüzü 1 yıldır bekletiyor Samsung sacmasapan yere. Önce oreo ile verilecek dendi şimdi de oreo verilmiyor. Içine altın da koysalar şahsım adına bir daha Samsung kullanmam, o kadar para bayılıyoruz, kıytırık bir güncelleme verecekler diye yıllarca bekletiyorlar. Mayıs ayında Google I/O etkinliğinde Android P sürümü tanıtılacak, geliştirici önizleme sürümleri yayinlanali aylar oldu, güya amiral gemi alıyoruz ama güncellemeleri 1 sene geriden takip ediyoruz. Firmanın kendini sorgulaması lazım, işin uyanikligina kaçmaya devam ettikleri sürece kaybetmeye mahkumlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Bundan yaklaşık 2 ay önce Vietnam'da Oreo sızdırılınca kullanmaya başlamıştım, hala Oreo kullanıyorum.

Şöyle ki ilk sızdırılan sürüm hız, görsellik vs. açısından müthiş olmasına rağmen bazı ciddi buglar vardı. Durup dururken titreme, yeniden başlatma gibi.. İlk 1 ay bunları düzeltip verecekler diye bekledim ama hala yok ve en az 1 2 hafta daha gelmeyecek gibi.

O küçük bugların bu zamana kadar düzeltilmemesi imkansız çünkü XDA'daki bir geliştirici arkadaş düzeltip yeni yeni sürümler paylaştı ve şu an sorunsuz hale geldi neredeyse.

Samsung'un bunu yapmasının tek nedeni pazarlama stratejisi benim gözümde. Yeni telefonlara verdiler, S7 Edge gibi Samsung için "devrim niteliğinde" olan bir cihaza vermediler.

Ne diyelim, beklemekten başka çare yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sayko05 kullanıcısına yanıt
    Hocam 1500 tlye a5 serisine bakabilirsin ama 2000tl zorlayabilirsen note7 fe bakmanı öneririm

• 3 hafta sonra Oreo

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burak** kullanıcısına yanıt
    hocam Nokia 6 nasıl ? Android one projesine dahil olmuş sanırım F/P ürünü olarak tavsiye eser misiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sayko05 kullanıcısına yanıt
    Hocam nokia da iyi güncelleme konusunda baya iyi gidiyor kamerası faln iyi o da olabilir az önce inceledim nokia 6 yı fiyatına göre baya iyi özellik sunuyor vede oreo var buda güzel güncel bir cihaz fazlasıyla yeterli bir cihaz f/p ürünü dediginiz gibi alınır o fiyata

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burak** -- 27 Nisan 2018; 23:8:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drahmizm

3 hafta sonra Oreo
    YİNE ERTELERler alıstık artık
  • Arkadaslar merhba.

Annem Samsung S7 Edge kullanicisi. Sorunumuz ise ekran pembelesmesi.

Cihazda dusme,carpma vb durum yasanmadi. Cihazin 8 ay daha garantisi var.

Bu problemi yasayan ve garantiye yollayan varmi? Eger var ise surec hakkinda bilgi verebilirse memnun olurum.

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

• samsung edge s7 ve düz s7 kullanıcı olan veya almayı düşünen kişilerin bu videoyu seyretmelerini öneriyorum. video çekim olarak dün çekilmiş....
    https://youtu.be/pQb1tWPnwow

• quote:

Orijinalden alıntı: ApsinteX

Arkadaslar merhba.

Annem Samsung S7 Edge kullanicisi. Sorunumuz ise ekran pembelesmesi.

Cihazda dusme,carpma vb durum yasanmadi. Cihazin 8 ay daha garantisi var.

Bu problemi yasayan ve garantiye yollayan varmi? Eger var ise surec hakkinda bilgi verebilirse memnun olurum.

Duz pembe cizgi ise yollayin degisiyorlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• efem-35 kullanıcısına yanıt
    Bu video yu izledim ama doğru bilgiler veremedi ordaki eleman eksik ve yanlış bilgiler soluyor zaten oyun oynamak için almış telefonu belliki oda bilmiyor cihazın ne özellikleri taşıdığını neyseki ersin abi durumu biraz kurtarıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burak** -- 28 Nisan 2018; 8:0:47 >
  • ` quaD. kullanıcısına yanıt
    Çizgi olayını biliyorum ama o mevcut değil. Resimde de görüldüğü ekran pespembe.
  • Burak** kullanıcısına yanıt
    aynen birde benim dikkatimi çeken samsung s7 satışta olması hocam seneye biz android 9 alırız diiye düşünüyorum akılca düşünelim bugün gittin vatandan s7 aldın sonuçta iki sene garantisi var e bu alan iki sene boyunca günceleme almayacakmı Windows 7 güncelemeyi geçen sene durdu baktı en çok kullanılan Windows 7 daha dün günceleme aldım....

Yalan hocam o işler. S6'ya da Oreo gelecekti güya. Samsung resmen güncelleme vermeyeyim de millet telefonlarını değiştirsin diyor. Bir şey değişecek mi güncelleme alınca? Değişmeyecek ama insan istiyor sonuçta. Donanımsal olarak ne eksikliği var da güncelleme alamıyor? Bu güncelleme işleri tamamen satışla alakalı. Satışların devam etmesi gerekli. PC işletim sistemi gibi değil.

S6'mı değiştireyim diyorum, değiştirecek telefon bulamıyorum. Note 8 ve S9+ harici donanımsal olarak pek bir fark oluşturan telefon yok. OnePlus gibi bazı telefonlar var ancak onların da desteği belli, performansı belli, donanımı hiç verimli kullanmıyorlar, varsa yoksa pil süresi ve salt donanım. Samsung yazılımda da iyi ama o da hemen kesiyor güncellemeyi. 3000-4000 aralığına çıkmadan değiştirmeye değer farka sahip telefon da yok işin kötüsü.
    Orası öyle tabi ama verirlermi çok zor gibi görünüyor şuan vatanda s7 edge 3099 tl kaç yıl önceki cihaz ve fiyatı hala yüksek bende bu fiyata aldım 5ay önce ve çok iyi bir cihaz oldugundan sıfır satışı devam ediyor yanı üretiliyor note 7 faciasından sonra samsung kurtaran cihaz s7/edge samsungun bunu göz önünde bulundurup güncelleme verirse ne mutlu bize ilerleyen zamanda görücez bakalım

• SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

Yeni batarya

• Noobs Gona Wild kullanıcısına yanıt
    Bu düz s7 mi? Bataryayi nasıl değiştir diniz? Hangi uygulamaları kullanıyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: hukuk1453

Bu düz s7 mi? Bataryayi nasıl değiştir diniz? Hangi uygulamaları kullanıyorsunuz?
    S7 edge.garantide değiştirdim.kullandığım uygulamalar wp instagram twitter facebook(yüklü çol daha fazla uygulama var.)telefonumda pugb ile nba 2k17 de yüklü oyun olarak

• Şu PUPG oyununu dünyada bir tek ben oynayamıyorum sanırım, internet hatası veriyor.

• frantic2 kullanıcısına yanıt
    İnsanın böyle böyle alışmayacağı şey yok, dikkat etmek lazım

• 
Sayfa: önceki 40894090409140924093
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.