Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (4092. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40904091409240934094
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Disconnect Pro For Samsung gibi reklam engelleyici program var ve aktif ise. Deaktif edip girin %100 çözümdür.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam disconnect pro uygulamasını kullanıyorsan ondan kaynaklanıyor. Aynı durum başıma geldi program uygulamayı engelliyor.

• İkinize de çok teşekkür ederim, deniyorum.

Ekleme: Disconnect i tamamen kapatmak yerine pubg uygulaması disconnect içerisinden beyaz listeye alın. Disconnect'i tamamen kapatıp açmaya gerek kalmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drahmizm -- 28 Nisan 2018; 18:51:54 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben ilk sizden duydum

• Disconnect pro uygulaması 77 tllik fiyatına değiyor mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ddiscoveryy

Bundan yaklaşık 2 ay önce Vietnam'da Oreo sızdırılınca kullanmaya başlamıştım, hala Oreo kullanıyorum.

Şöyle ki ilk sızdırılan sürüm hız, görsellik vs. açısından müthiş olmasına rağmen bazı ciddi buglar vardı. Durup dururken titreme, yeniden başlatma gibi.. İlk 1 ay bunları düzeltip verecekler diye bekledim ama hala yok ve en az 1 2 hafta daha gelmeyecek gibi.

O küçük bugların bu zamana kadar düzeltilmemesi imkansız çünkü XDA'daki bir geliştirici arkadaş düzeltip yeni yeni sürümler paylaştı ve şu an sorunsuz hale geldi neredeyse.

Samsung'un bunu yapmasının tek nedeni pazarlama stratejisi benim gözümde. Yeni telefonlara verdiler, S7 Edge gibi Samsung için "devrim niteliğinde" olan bir cihaza vermediler.

Ne diyelim, beklemekten başka çare yok.
    Acaba hangi romu kullanıyorsunuz? Çünkü Oreo Romlar epey çeşitli ve en güncel hangi Rom buna karar veremedim. Kullandığınız Rom'dan memnun musunuz ve ne gibi sorunları var? Cevaplayabilirseniz sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Burak**

Anladım hocam karşılaştırın bilgileri paylasirsaniz sevinirim
    Birkaç gündür karşılaştırdım bir fark göremedim. Aynı ekran sürelerini alıyorum. Takılma donma kasma gibi sorunlarla karşılaşmadım.

• ikinci el almayı düşünüyorum garantisiz yedek parçaları uygun fiyatlı duruyor sizce alınırmı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi ara indirimdeydi burada arkadaş duyurmuştu, bedavaya almıştık. Sürekli tracker engelliyor ama ne kadar sızan bilgi var onu bilemeyiz tabi. Günde binlerce kayıt oluşuyor çünkü her web sayfasında var.

• mustafay M kullanıcısına yanıt
    Ne saçmalık varsa benim hayatımda var zaten, benden bir sürü şeyi ilk defa duyabilirsiniz

• gordion_ G kullanıcısına yanıt
    normal oreo romlar olduğu gibi s9+ port romlarda var. Minotaurus, Sac23, Tn2009, Infinity vb. bir çok rom var. Ancak artık xda forumda rom paylaşımı kalmadı gibi birşey oldu. Şimdi artık herkes Telegram guruplarında. Telefonunuza, bilgisayarınıza telegram gurup, rom guruplarından takip yapabilirsiniz. Telegram kuracak olursanız yazarsanız rom gurublarını öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: agabey_42

normal oreo romlar olduğu gibi s9+ port romlarda var. Minotaurus, Sac23, Tn2009, Infinity vb. bir çok rom var. Ancak artık xda forumda rom paylaşımı kalmadı gibi birşey oldu. Şimdi artık herkes Telegram guruplarında. Telefonunuza, bilgisayarınıza telegram gurup, rom guruplarından takip yapabilirsiniz. Telegram kuracak olursanız yazarsanız rom gurublarını öneririm.
    Bildiğiniz grupları link atabilirmisiniz hocam.

• Arkadaşlar acil yardımınıza ihtiyacım var, adını hatırlamadığım bir siteden apk indirdikten sonra browser kendi kendine sayfa açmaya başladı bildiğiniz virüs bulaştı tarzı sayfalar. Samsung browser ve ****er kullanıyorum, cihaz bakımından virüs taramasında yaptım. Ama faydası olmadı. Ne önerirsiniz.

• m_kalhan M kullanıcısına yanıt
    Uyulama listesine girin (Ayarlar > Uygulamalar), program görünür orada. Genelde değişik isim veya isimsiz olarak çıkar, dikkat ederseniz bulursunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Drahmizm

Uyulama listesine girin (Ayarlar > Uygulamalar), program görünür orada. Genelde değişik isim veya isimsiz olarak çıkar, dikkat ederseniz bulursunuz.
    Dediğiniz gibi uygulamalarda isimsiz bir uygulama vardı büyük ihtimalle odur, ilerleyen zamanda takip edicem. Teşekkür ederim ilginiz için.

• Telefonum bir haftada on defaya yakın, telefon donuyor ve yeniden kendini başlatıyor telefonu garantiye vermem gerekiyor mu bu sorunu yaşayan arkadaş varsa yardımcı olabilir mi

• bu guruptan başlayabilirsiniz. Türk Gurubu ve buraya gelirseniz buradan diğer tüm gurupların bağlantılarına ulaşabilirsiniz.

https://t.me/joinchat/Eutt4xBHTUZKPSqv7e8qTg
  • 276539 2 kullanıcısına yanıt
    fabrika ayarlarına dön yine donuyorsa yeniden başlıyorsa servise ver arkadaşım ana yazılım bozulmuş olabilir yeniden yazılım yüklerler en kısa sürede alırsın....

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Red_devil33

Dünya varmış rahat rahat kullanıyorum telefonu.
    temmuz 2016 da bu mesajı atmışım . android sistemi nekadarda düşükmüş şimdi bakıyorumda ekran nekadar şarj yiyorsa android sistemide okadar yiyor. bu ekran süreleri benim için hayal artık

• S7 nin kulaklığı bozuldu garanti kapsamına girer mi?

• 
Sayfa: önceki 40904091409240934094
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.