Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (3997. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
96.373
Cevap
399
Favori
3.429.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 39953996399739983999
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Onurcan91

Beyler Oreo güncellemesi ne zaman gelicek bilginiz var mı ?Note 8 aldı sıra S7 Edge'de olması lazım.

13 nisan

Guncelmiyiz.com

www.guncelmiyiz.com

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nisan 13 kesin geliyor hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: InvisibleLord

Güncel telefonlara bakmak daha mantıklı olur. Ben A8 2018 ve s8 fırsatı kovalardım. Samsung Türkiyenin tutumunu da düşünürsek Samsung Türkiye garantili diye fazladan 300 400 vermek yerine ithalatçı garantili s8 bulunabilir diye düşünüyorum. S7 edge mutsuz etmeyecektir ama bu kadar yüksek paralar 2 yıllık cihaz için gereksiz bence.

S7 yerine sırf daha yeni diye A8 tavsiye etmek nedir hocam. S serisi nerdeee A serisi nerde yapma etme.
    2018 A serileri gerçekten geçen senelere göre çok daha kaliteli kabul ama bir S7 ile de karşılaştırılmamalı bence.
  • Teşekkürler..

• S7 edge sahibiyseniz başka telefona geçmeye değmez s7 edge bana göre efsane telefon.

• quote:

Orijinalden alıntı: ONUR_345241

quote:

Orijinalden alıntı: InvisibleLord

Güncel telefonlara bakmak daha mantıklı olur. Ben A8 2018 ve s8 fırsatı kovalardım. Samsung Türkiyenin tutumunu da düşünürsek Samsung Türkiye garantili diye fazladan 300 400 vermek yerine ithalatçı garantili s8 bulunabilir diye düşünüyorum. S7 edge mutsuz etmeyecektir ama bu kadar yüksek paralar 2 yıllık cihaz için gereksiz bence.

S7 yerine sırf daha yeni diye A8 tavsiye etmek nedir hocam. S serisi nerdeee A serisi nerde yapma etme.
    2018 A serileri gerçekten geçen senelere göre çok daha kaliteli kabul ama bir S7 ile de karşılaştırılmamalı bence.

Hocam öyle de ne bileyim bana 2 yıllık cihaz almaktansa bir kac aylık cihaz almak daha mantıklı geldi. S7 her anlamda a8 2018den halen üstün ama güncel cihaz daha mantıklı geldi. Ama dediğim gibi ben olsam kampanyalı ithalatçı garantili s8 takip ederdim

• uzun süre oreo yu yapmayı düşünmüyorum. 7,0 sürümünde gayet stabil cihaz. sarj süreleride güzel.
    siz bir oreo ya geçinde takipte kalayım

şu var, illa güncellemek gerekmiyor. telefonda işte bu diyecek bir özellik getirmiyorsa, telefonu daha hızlı çalıştırmıyorsa güncellemeler pişman edebiliyor.
  • nevrans kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle hocam fazlasıyla yeterli ve iyi bir cihaz seviyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: MetalWave

uzun süre oreo yu yapmayı düşünmüyorum. 7,0 sürümünde gayet stabil cihaz. sarj süreleride güzel.
    siz bir oreo ya geçinde takipte kalayım

şu var, illa güncellemek gerekmiyor. telefonda işte bu diyecek bir özellik getirmiyorsa, telefonu daha hızlı çalıştırmıyorsa güncellemeler pişman edebiliyor.

Aynen bende şu an çok memnunum geçmeyi düşünmüyorum.

• MetalWave kullanıcısına yanıt
    Bende takipteyim hocam 7.0 aralık güncellemesiyle devam

8.0 gelince ne getirip götüreceğini yükleyen arkadaşlardan görücez

Maksat yeni surum rakam bile degisse severim

• İlk defa bir telefonu bu kadar uzun süre kullanıyorum. Bir kez bile üzmedi maşallah. Canavar gibi çalışıyor. Bir zeval gelmezse bataryayı değiştirip 2 3 yıl daha kullanırım. Samsung' un çıkardığı en başarılı model nezdimde.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaptanFarfan

İlk defa bir telefonu bu kadar uzun süre kullanıyorum. Bir kez bile üzmedi maşallah. Canavar gibi çalışıyor. Bir zeval gelmezse bataryayı değiştirip 2 3 yıl daha kullanırım. Samsung' un çıkardığı en başarılı model nezdimde.

S6 ve S7 harika telefonlar.

• Merhaba bir sorum var. Telefonun arka camı düşme sonrası aldığı darbeden kırıldı. İstanbulda ikametgah ediyorum. Telefonu hangi yetkile servise götürmeliyim. Geçen yıl sol alt tarafaı çok küçük bir içten çatlak vardı. kasko + garanti kapsamı altında 2 ay telefonun gelmesini bekledim geldiğinde hiç birşey yapılmadan gelmişti. Tekrardan böyle bir durum yaşanmasını istemiyorum. Hangi yetkili servisi öneririsiniz ek olarak fiyatı nedir ?
    Samsungu aradağımda fiyat vermediler servisle iletişime geçin dediler. Bakıyorköy servisini perşembe cuma cumartesi olmak üzere aradığımda telefonlarım açılmadı. Yazacağınız herşey şuan için benim için önem teşkil ediyor. Şuan önümde Üniversite sınavı var telefonla vs. uğraşmak istemiyorum bu dönem içinde en iyi bir şekilde nasıl halledebilirim ?
  • kardeş ciddi ciddi telefonun ekranındaki ölü pixeli, "ekran görüntüsü" ile görmemizi beklemiyorsun değil mi?
    Sagolsun geri donüşü kitledi samsung

• Arkadaşlar bir soru sormak istiyorum. Telefonu garantiye gönderdim ekranı ve pili değiştirdiler. Ancak telefonu kullanırken mesela haber akışını aşağı çektiğimde veya youtubeda aşağı doğru inerken telefon rastgele dokunuyor veya klavyede edge kısma yakın harflere 2-3 defa basınca basıyor. Acaba jelatin takmadigim için mi böyle? Yoksa zamanla geçer mi acaba? Ya da dokunmatikte bi problem mi var acaba?

• ++ Ekran gram kaygan değil. Mesela klavyede parmak kaydırarak yazı yazma kesinlikle yapılamıyor. Harf atlayıp duruyor.

Yaklaşık 3 haftadır sızdırılan oreo'yu kullanıyorum ve şunu söyleyebilirim; işte bu diyeceğiniz birden fazla görsel yenilik var ve telefon kesinlikle çok daha hızlı

• anilkoc A kullanıcısına yanıt
    Resime iyi bakarsan göreceksin 2 adet.

• 
Sayfa: önceki 39953996399739983999
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.