Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (3995. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 39933994399539963997
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung galaxy S7 9300. Piyasada satilan ithalatçı garantili telefonlar android 6 ve cift hatli .ota güncellemesi gelmiyor.(1700 tl civari)tavsiye etmiyorum..bulabilirseniz ithalatci S7 SM-G930F tek hatlı alip türk romu yukleyip 4.5G ve volteyi kullanirsiniz. Samsung galaxy s7 samsung garantili tlf lar 2400 civarinda🤔

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hasangul01 kullanıcısına yanıt
    Uzun süredir soundcloud kullanıyorum. Tavsiye ederim.

• Selam arkadaşlar.. telefonum S7 EDGE SM-G935W8 Canada versiyonu.. hiç bir şekilde 7 güncellemesi gelmediği için xda da bulduğum stabil bir rom yüklemiştim.. yaklaşık 1 aydır sorunsuz kullanırken telefon şarjda kapandı ve hiçbir şekilde download moduna girmiyor.. tuş kombinasyonlarının hepsini denedim olmuyor.. recovery moda giriyor ancak wipe format yapmıyor sürekli error veriyor.. telefon şarja takınca bunları yapabiliyor ancak şardan çekince telefonda hiç tepki yok hiç bir şekilde tepki vermiyor.. yardımınıza tecrübelerinize ihtiyacım var.. telefonun son durumunu gösteren bir resim koyuyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: DrTechno

POWERAMP indir dene 15 gün deneme süresi var.

Teşekkür ederim hocam

• Arkadaşlar bir sorum olacak, telefonun arka cam yüzünü değiştiren arkadaşlar varsa daha net bilgi verecektir. Telefonumda arka kamera camı kırıldığı için servise götürdüğümde servis arka kapakla birlikte değişim yapılacağını söyledi. Bugün telefonun arkasını temizlerken farkettim bendeki kapağın üstünde imei ve seri numarası yazıyor. Takılan kapakta durum nasıl olacaktır peki? Orası boş mu oluyor yoksa bir şekilde işliyorlar mı o verileri?

• ugr-c kullanıcısına yanıt
    Ses kisma ses açma home tuşu .acma kapama tuşuna. 4 tusa ayni anda bas .bi dene .biraz basili tut 10.15 sn

• ego37 kullanıcısına yanıt
    Yok hocam resimdeki ekran harici tepki yok

• Merhabalar , başıma bir pil sorunu musallat oldu çıkmadım işin içinden . Telefonu doldurup masaya bıraktım gece , sabah kalktığımda %63 Sarji gozukuyordu. Pil kullanımında hiçbirşey gözükmüyor. Deepsleep e girmiş durumda . Ama şarjım bitiyor. Birden bire azalma ,atlama olmuyor . Kullanır gibi yavaş yavaş. Accubattery ile baktım pil sağlığı %75 gözüküyor.

Resimdeki ekran ve chrome kullanımı sabah açtıktan sonra oldu .onlar yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Metrekare

Merhabalar , başıma bir pil sorunu musallat oldu çıkmadım işin içinden . Telefonu doldurup masaya bıraktım gece , sabah kalktığımda %63 Sarji gozukuyordu. Pil kullanımında hiçbirşey gözükmüyor. Deepsleep e girmiş durumda . Ama şarjım bitiyor. Birden bire azalma ,atlama olmuyor . Kullanır gibi yavaş yavaş. Accubattery ile baktım pil sağlığı %75 gözüküyor.

Resimdeki ekran ve chrome kullanımı sabah açtıktan sonra oldu .onlar yok.

Telefonu komple kapatıp açmadan şarj edin belki düzelme olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red_devil33 -- 11 Mart 2018; 14:28:1 >

• Değerli arkadaşlar telefonumda veri kurtarma yapıyordum bir süre sonra ekranda download yazısı çıktı telefon yeniden başladı şuan telefonda Samsung yazısı yanıp sönüyor ve açılmıyor. Ses kısma ve power tuşu ile reset attım ön bellek temizle yaptım yine aynı içinde resimer olmasa format atacağım ama var mı bir çözüm bileniniz ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Red_devil33 kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim , batarya kalibrasyonu diye birşey buldum aynı sizin söylediğiniz gibi . birde kaçak olabilir falan dediler. şimdi telefonu tameman kapattım. 1-2 saat bekleyeceğim.bataryada azalma varmı diye bakıcam. Birde wipe atmadım hiç, 8,0 güncellemesini bekliyordum atmak için ama daha çok bekliycez sanırım :D düzelmezse son çare sıfırlayacağım artık.Çokta dikkat ettim kullanırken, hızlışarj fazla kullanmadım. Şarja takılıyken kullanmadım sırf şu batarya işleriyle uğraşmamak için:D gene geldi beni buldu ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metrekare -- 11 Mart 2018; 14:42:0 >
  • Metrekare kullanıcısına yanıt
    Wipelar derdinize çözüm olur gibi duruyor ya da kalibrasyon işlemi

• Burak** kullanıcısına yanıt

Bu şarkıyı deneyebilirsen bu tarz baslar uygun kulak ici slikonunu secinde değişik bi tat veriyor. Jbl t280a dan dinliyorum

• Burak** kullanıcısına yanıt

• Merhaba arkadaşlar S7 ithalatçı garantili almayı düşünüyorum, fikirleriniz neler? Şarjı nasıli ekran sğresi ne kadar alıyorsunuz

• bende özelden yazmıştım 1 2 sorum olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: wgenzo

Merhaba arkadaşlar S7 ithalatçı garantili almayı düşünüyorum, fikirleriniz neler? Şarjı nasıli ekran sğresi ne kadar alıyorsunuz

Madem ithalatçı garantili, note fe yi de düşünebilirsiniz. Telefonlar neredeyse birbirinin kopyası. Note un eksisi batarya 3600 ken s7 edge de bunda 3200mah. Bir de volte çalışmıyor

• 8.0 güncellemesi ne zaman gelecek 9.0 çıkacak neredeyse.

• quote:

Orijinalden alıntı: wgenzo

Merhaba arkadaşlar S7 ithalatçı garantili almayı düşünüyorum, fikirleriniz neler? Şarjı nasıli ekran sğresi ne kadar alıyorsunuz

S7 SM-G930F tek hatlı al..cift hatli SM-G930FD olur ama piyasada çin romuna ait S7 9300 mevcut android 6 mevcut..ota guncelleme gelmiyor bildigim kadarı ile.volte çalışmaz türk romu olmayınca. Pişman olma..SM-G930F (tek hatlı)bulursam bende alacağım

.

• quote:

Orijinalden alıntı: Provezza.

8.0 güncellemesi ne zaman gelecek 9.0 çıkacak neredeyse.

Gayri resmi sitelerde 13 nisan deniliyor muhtemelen 1 hafta öncesi ya da sonrası gelir. 8 gelsin de bi wipe reset atayım diye dört gözle bekliyorum

• 
Sayfa: önceki 39933994399539963997
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.